Pavel Kopp
Kampa
Položka č.: 274911Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:27
fotografie, 18,4 x 24,3 cm, zezadu autorské razítko, pravý dolní roh papíru pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 19…
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Pavel Kopp
Naše Normalizace
Položka č.: 274912Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:26
fotografie, 25,1 x 18,7 cm, zezadu autorské razítko, růžky papíru lehce naraženy, nepatrně pokrčen pravý okraj papíru (mimo fotografii), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní tech…
Pavel Kopp
Bleší trh
Položka č.: 274913Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:25
fotografie, 18,4 x 24,6 cm, zezadu autorské razítko, levé okraje papíru pokrčeny, u horního okraje papír pokrčen (pokrčení papíru nezasahuje do fotografie), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu film…
Pavel Kopp
Praha - Staroměstské náměstí
Položka č.: 274914Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:24
fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Pavel Kopp
Praha - Karlův most
Položka č.: 274921Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:29
fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. …
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Pavel Kopp
Praha - Židovský hřbitov
Položka č.: 274922Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:28
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Jana Krotká
(1950)
Dvojice
Položka č.: 274936Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:37
olej, plátno, 35 x 45 cm, sign. LH Jana Krotká 82-84, rám, rám politý, skvrny zasahují i do pravého dolního rohu malby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, 1969-1975 Vysoká škola Uměleckoprůmyslová v Praze, obor užitá malba
Jana Krotká
(1950)
Pár
Položka č.: 274937Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:36
olej, sololit, 1988, 75 x 61 cm, sign. PD Jana Krotká 88, v jednom místě u okraje oprýskaná barva, rohy mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, 1969-1975 Vysoká škola Uměleckoprůmyslová v Praze, obor užitá malba
Jana Reinerová
Domek
Položka č.: 275092Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:06
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Závodník
Položka č.: 275116Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:45
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Přemysl Straka
(1926-2003)
V galerii
Položka č.: 275160Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:16
Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)
Přemysl Straka
(1926-2003)
Staré Litoměřice (z ateliéru)
Položka č.: 275161Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:18
Přemysl Straka
(1926-2003)
Z cyklu Mostecká stávka: Oběť
Položka č.: 275162Vyvolávací cena: 7.300 CZK (305 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:00
Aktuální cena: 7.300 CZK (305 €)
Přemysl Straka
(1926-2003)
Přístav
Položka č.: 275163Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:02
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Přemysl Straka
(1926-2003)
Torzo mužského těla
Položka č.: 275164Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:04
Přemysl Straka
(1926-2003)
Položka č.: 275165Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:06
Přemysl Straka
(1926-2003)
Povrchový důl
Položka č.: 275166Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:08
Přemysl Straka
(1926-2003)
Periferie
Položka č.: 275168Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:10
Přemysl Straka
(1926-2003)
V přístavu
Položka č.: 275169Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:12
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Přemysl Straka
(1926-2003)
Paměť
Položka č.: 275170Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:14
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Přemysl Straka
(1926-2003)
Selský motiv
Položka č.: 275172Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:16
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Přemysl Straka
(1926-2003)
Na vsi
Položka č.: 275173Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:18
Přemysl Straka
(1926-2003)
Krajina s rybníkem
Položka č.: 275174Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:20
Přemysl Straka
(1926-2003)
Torza těl
Položka č.: 275175Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:22
kom. technika, karton, 47 x 64 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Přemysl Straka
(1926-2003)
V Litoměřicích
Položka č.: 275176Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:24
Přemysl Straka
(1926-2003)
Motiv ze Středohoří
Položka č.: 275177Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:26
akryl, sololit, 62 x 82 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Petr Hampl
Kam mne vedete?
Položka č.: 275512Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:17
suchá jehla, 1973, 24,5 x 29,8 cm, sign. PD Hampl Petr 1973, č. 9/20, značeno v desce PH 1973, v dolní části zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Petr Hampl
Patří mi celý svět
Položka č.: 275513Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:16
lept, akvatinta, 1973, 24,2 x 29,5 cm, sign. PD Hampl Petr 1973, č. 1/20, značeno v desce PD 1973, na papíře drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Josef Hník
Položka č.: 275629Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:16
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
U Středozemního moře
Položka č.: 276788Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:58
voskový pastel, papír, 1969, 44 x 61,5 cm, sign. PD Pitrmann 12. 8. 1969, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)