• Pavel Kopp

    (1940)

    Kampa

    Položka č.: 274911

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:27

    fotografie, 18,4 x 24,3 cm, zezadu autorské razítko, pravý dolní roh papíru pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 19…

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Naše Normalizace

    Položka č.: 274912

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:26

    fotografie, 25,1 x 18,7 cm, zezadu autorské razítko, růžky papíru lehce naraženy, nepatrně pokrčen pravý okraj papíru (mimo fotografii), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní tech…

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Bleší trh

    Položka č.: 274913

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:25

    fotografie, 18,4 x 24,6 cm, zezadu autorské razítko, levé okraje papíru pokrčeny, u horního okraje papír pokrčen (pokrčení papíru nezasahuje do fotografie), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu film…

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Staroměstské náměstí

    Položka č.: 274914

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:24

    fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 274921

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:29

    fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. …

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Židovský hřbitov

    Položka č.: 274922

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:28

    fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. …

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Krotká

    (1950)

    Dvojice

    Položka č.: 274936

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:37

    olej, plátno, 35 x 45 cm, sign. LH Jana Krotká 82-84, rám, rám politý, skvrny zasahují i do pravého dolního rohu malby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, 1969-1975 Vysoká škola Uměleckoprůmyslová v Praze, obor užitá malba

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Krotká

    (1950)

    Pár

    Položka č.: 274937

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:36

    olej, sololit, 1988, 75 x 61 cm, sign. PD Jana Krotká 88, v jednom místě u okraje oprýskaná barva, rohy mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, 1969-1975 Vysoká škola Uměleckoprůmyslová v Praze, obor užitá malba

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Domek

    Položka č.: 275092

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:06

    litografie, 52 x 37 cm, sign. PD jana Reinerová , rám , č. 78/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Závodník

    Položka č.: 275116

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:45

    fotografie, 22,4 x 40,4 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků, zejména a…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    V galerii

    Položka č.: 275160

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:16

    olej, plátno, 1980, 105 x 115 cm, sign. PD Straka 80, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Staré Litoměřice (z ateliéru)

    Položka č.: 275161

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:18

    olej, plátno, 1984, 100 x 115 cm, sign. PD Straka 84, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Z cyklu Mostecká stávka: Oběť

    Položka č.: 275162

    Vyvolávací cena: 7.300 CZK (305 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:00

    olej, plátno, 1981, 85 x 125 cm, sign PD Straka 81, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 7.300 CZK (305 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Přístav

    Položka č.: 275163

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:02

    olej, plátno, 85 x 125 cm, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Torzo mužského těla

    Položka č.: 275164

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:04

    olej, plátno, 70. léta, 100 x 140 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Bez názvu

    Položka č.: 275165

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:06

    olej, plátno, 95 x 145 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Povrchový důl

    Položka č.: 275166

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:08

    akryl, sololit, 1988, 75 x 107 cm, sign. PD Straka 88, vzadu štítek s popisem, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Periferie

    Položka č.: 275168

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:10

    akryl, sololit, 1995, 70 x 70 cm, sign. LD Straka 95, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    V přístavu

    Položka č.: 275169

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:12

    olej, karton, 50 x 70 cm, rám, zvlněný karton, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Paměť

    Položka č.: 275170

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:14

    olej, sololit, 1975, 86 x 71 cm, sign. PD Straka 75, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Selský motiv

    Položka č.: 275172

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:16

    olej, plátno, 1979, 76 x 86 cm, sign. LD PStraka 79, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Na vsi

    Položka č.: 275173

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:18

    kombinov. technika, sololit, 50. léta, 37 x 58 cm, sign PD Straka, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 275174

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:20

    olej, karton, 1982, 50 x 70 cm, sign. LD Straka 82, rám, lehce zvlněný karton, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Torza těl

    Položka č.: 275175

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:22

    kom. technika, karton, 47 x 64 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    V Litoměřicích

    Položka č.: 275176

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:24

    olej, plátno, 1954, 69 x 100 cm, sign. PD Straka 64, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Motiv ze Středohoří

    Položka č.: 275177

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:26

    akryl, sololit, 62 x 82 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    (1943)

    Kam mne vedete?

    Položka č.: 275512

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:17

    suchá jehla, 1973, 24,5 x 29,8 cm, sign. PD Hampl Petr 1973, č. 9/20, značeno v desce PH 1973, v dolní části zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    (1943)

    Patří mi celý svět

    Položka č.: 275513

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:16

    lept, akvatinta, 1973, 24,2 x 29,5 cm, sign. PD Hampl Petr 1973, č. 1/20, značeno v desce PD 1973, na papíře drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Zátiší

    Položka č.: 275629

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:16

    bromostříbrná fotografie, 2006, 30 x 24,5 cm, sign. PD Hník 2006, vzadu nalepen štítek Czech center of photography s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    U Středozemního moře

    Položka č.: 276788

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:58

    voskový pastel, papír, 1969, 44 x 61,5 cm, sign. PD Pitrmann 12. 8. 1969, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook