-
Neznámý autor
Žena v červeném kimonu
Položka č.: 282823Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:45
dřevoryt, 35,2 x 22,2 cm, na několika místech proděravělý papír, podél pravého okraje pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kimono s volavkami
Položka č.: 282824Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:39
dřevoryt, 35,8 x 24 cm, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Bergerová
(1964)
Dáma s jednorožcem I.
Položka č.: 282825Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:04
suchá jhela, 1989, 49,5 x 32,5 cm, sign. PD Jana Bergerová 89, č. 4/25, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Shunga
Položka č.: 282826Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:46
dřevoryt, 18,8 x 21,8 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
V obýváku
Položka č.: 282827Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:52
suchá jehla, 1973, 25 x 37,7 cm, sign. PD B. Soukup 73, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová-Roubíčková
(1949)
Zátiší s jídlem
Položka č.: 282828Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:41
litografie, 1992, 69,5 x 53,5 cm, sign. PD Michaela Lesařová - Roubíčková 92, č. 5/75, ohmataný papír, na pravém okraji nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šindler?
(1938-2022)
Horská krajina
Položka č.: 282829Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:36
olej, plátno, 41 x 54 cm, sign. LD Šindler (?), rám, neurčený autor, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Vraný
Podzimní park
Položka č.: 282830Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:44
olej, sololit, 32,2 x 46,6 cm, sign. PD L. Vraný, rám, oděrky na rámu , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Šrámek
(1885-?)
Horská krajina
Položka č.: 282831Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:37
olej, sololit, 33,7 x 47,5 cm, sign. PD Šrámek, rám, oděrky na rámu , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák A. Němejce, J. Minaříka, F. Engelmüllera a K. Rausche
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO