Milan Erazim
(1946-2020)
Hra na čtvrtého
Položka č.: 282802Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:12
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Markéta Králová
Světlá
Položka č.: 282803Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:34
Jana Bergerová
(1964)
Lidé žijí a co dál...
Položka č.: 282804Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:05
suchá jehla, 1990, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD Jana Bergerová 90, č. 23/30, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Za oponou
Položka č.: 282805Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:55
litografie, 17,4 x 11,2 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 27/160, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Chopin
Položka č.: 282806Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:54
litografie, 17,9 x 11,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 34/200, po levém okraji drobné žluté flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Scie…
Veronika Rejfířová
Krajina luže
Položka č.: 282807Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:33
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Karel Svolinský
(1896-1986 )
Sonet bez názvu
Položka č.: 282808Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:57
litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes