-
Milan Erazim
(1946-2020)
Hra na čtvrtého
Položka č.: 282802Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:12
litografie, 41 x 33 cm, sign. PD M. Erazim 91, č. 39/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
Světlá
Položka č.: 282803Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:34
lept, 55,5 x 43,5 cm, sign. PD M. Králová, č. 13/60, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Bergerová
(1964)
Lidé žijí a co dál...
Položka č.: 282804Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:05
suchá jehla, 1990, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD Jana Bergerová 90, č. 23/30, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Za oponou
Položka č.: 282805Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:55
litografie, 17,4 x 11,2 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 27/160, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Chopin
Položka č.: 282806Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:54
litografie, 17,9 x 11,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 34/200, po levém okraji drobné žluté flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Scie…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Rejfířová
Krajina luže
Položka č.: 282807Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:33
olej, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986 )
Sonet bez názvu
Položka č.: 282808Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:57
litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Čáslav, Radnice
Položka č.: 282809Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:03
lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hodek
(1888-1973)
Rožmitálský zámek
Položka č.: 282810Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:18
litografie, 1965, 41,5 x 31,5 cm, sign. PD JosefHodek65, pasparta, č. 16/200, místopisný popis LD, drobné skvrnky v paspartu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Krkonoše
Položka č.: 282811Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:05
fotografie, 14,2 x 40 cm, sign. vzadu Z. Feyfar, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a z levého okraje nepatrně natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Strahovská zahrada
Položka č.: 282812Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:04
fotografie, 1976, 22,3 x 16 cm, Zdenko Feyfar byl český fotograf známý svými snímky Krkonoš a Prahy. Jeho práce, často v neobvyklém formátu, zachycují nejen krajiny, ale i portréty, květiny a cesty do zahraničí. Jeho série Kachničky u Mánesa se stala symbolem rozvoje české fotografie, přičemž jeden …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Před sv. Vítem
Položka č.: 282813Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:06
fotografie, 1976, 11,5 x 20 cm, sign. PD Feyfar, P.F. 1976, levý dolní roh ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na horách
Položka č.: 282814Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:03
olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrzej Pietsch
(1932-2010)
Krakov
Položka č.: 282815Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:49
lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, rám je místy lehce poškrábaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Emler
(1912 -1992)
Sedící žena
Položka č.: 282816Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:11
litografie, 1966, 41,5 x 29,3 cm, sign. PD F. Emler 66, rám, č. 43/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO