Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Ladislav Rada

    (1929)

    Jan Werich

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:50

    suchá jehla na ručním papíře, 1988, 27 x 25 cm, sign. PD Ladislav Rada 88, č. 19/25, Publikováno v katalogu Františka Špergra Ladislav Rada - Portréty osobností. Katalog byl vydán u příležitosti výstavy pořádané k 80. narozeninám známého karikaturisty a pedagoga Ladislava Rady. Výstava se konala ve …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Josef Pitter

    (1881-1925)

    Chlapec na koni

    Položka č.: 714

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:36

    lept, 15 x 20,5 cm, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Portrét dámy

    Položka č.: 679

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:01

    olej, plátno, 30 x 27 cm, rám, malba místy oprýskaná, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Ptáčci

    Položka č.: 673

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:55

    lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Karel Nepraš

    (1932-2002)

    Utonutí do všech čtyř světových stran

    Položka č.: 654

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:36

    lept, 1993, 35,5 x 27 cm, sign. PD Karel Nperaš 1993, č. 39/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Jiří Mika

    (1946)

    Loutky

    Položka č.: 632

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:14

    suchá jehla, 1979, 26,5 x 21 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 2/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Jiří Mika

    (1946)

    Loutky

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:13

    3x lept, 1980, 12 x 9,5; 11,5 x 7; 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 10/15; 3/15; 9/15, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Ferdinand Michl

    (1877-1951)

    Františkovy Lázně

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:12

    lept, akvatinta, 28 x 19,5 cm, rám, signatura PD není původní, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Ze starých řeckých bájí

    Položka č.: 627

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:09

    dřevoryt, 23,5 x 18,5 cm, značeno v tisku ZM, rám, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Praha, Hradčany

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:28

    litografie, 32,5 x 51.5 cm, rám, značeno v desce LD VKubašta, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, nepatrné skvrnky nahoře mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch,…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husův domek

    Položka č.: 583

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:25

    dřevoryt, 22 x 26,5 cm, značeno v tisku JK, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Karel Kotrba

    (1893-1939)

    Bez názvu

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:21

    tuš, 1937, 25 x 19,5 cm, sign. LD Kotrba 37, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Noční let

    Položka č.: 578

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:20

    linoryt, 1998, 65,5 x 85 cm, sign. PD V. Kotasová 98, č. 2/30, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Brána

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:19

    linoryt, 1999, 69,5 x 97 cm, sign. DU V. Kotasová 99, č. 4/30, při okrajích ohmataný papír, rožky ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Skupina

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:11

    propiska, papír, 20,5 x 29 cm, sign. LD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Klát

    (1962)

    Ptačí motivy

    Položka č.: 563

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:05

    olej, plátno, 145 x 24 cm, sign. PD J. Klát, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze, stipendijní pobyt u prof. P. Alechinského a A. Seguí na École Nationale des Beaux-Arts v Paříži

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien

    Položka č.: 558

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:00

    12x lept, Gesellschaft für vervielfältigende Kunst Wien 1912, volné listy v plátěných deskách, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Boris Jirků

    (1955)

    Prorůst

    Položka č.: 551

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:53

    serigrafie, 18 x 12 cm, sign. PD Jirků, č. 22/80, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Robert Jiran

    (1975)

    Tři ženské akty

    Položka č.: 548

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:53

    olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R, vzadu autorské razítko a signatura

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Robert Jiran

    (1975)

    Tukan

    Položka č.: 549

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:51

    olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Kytice

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:20

    litografie, 31,5 x 11,5 cm, sign. PD CyrilChramosta, 67/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 450

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 11:12

    bromostříbrná fotografie, 28,3 x 39 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Simon Dittrich

    (1940)

    Květina

    Položka č.: 441

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 11:03

    lept, 39 x 29 cm, sign. PD S. Dittrich, E. A.

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Karel Demel

    (1942)

    Bez názvu

    Položka č.: 436

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:58

    lept, suchá jehla, 2007, 13,5 x 10 cm, sign. PD K Demel 07, E. A., žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Marián Čapka

    (1950)

    Pohádka

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:53

    lept, 1990, 18,5 x 13,3 cm, sign. PD M. Čapka, č. 22/200, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Jan Coufal

    (1947)

    Český Krumlov

    Položka č.: 429

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:51

    litografie, 22,5 x 33 cm, sign. PD Coufal, papír ohmataný a lehce ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 2009

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:37

    litografie, 2008, 10,5 x 21 cm, sign. DU ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Blanka Bohdanová

    (1930-2021)

    Dámský pokoj

    Položka č.: 410

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:32

    serigrafie, 21, 2 x 17, 3 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Blanka Bohdanová

    (1930-2021)

    Motýlek

    Položka č.: 404

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:26

    serigrafie, 21, 2 x 17, 1 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Nejvyšší spravedlnost

    Položka č.: 397

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:19

    dřevoryt, 21,5 x 14,5 cm, rám, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

Instagram

Facebook