Jiří Načeradský
Čekání na pivo
No.: 62Auction price: 80.000 CZK (3.334 €)
Planned termination: 12. 12. 2024 15:00
Current price: 80.000 CZK (3.334 €)
Jiří Načeradský
Venuše skromná
No.: 61Auction price: 14.000 CZK (584 €)
olej, plátno, 2007, 27,5 x 20,5 cm, sign. PN Načeradský, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Jiří Načeradský
Zelený kosočtverec
No.: 60Auction price: 12.000 CZK (500 €)
akryl, plátno, 1982, 35 x 46 cm, sign. vzadu Načeradský, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Lukáš Miffek
(1978)
Na čekané III
No.: 59Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)
akryl, plátno, 2016, 80 x 60 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, rám, the disciple of prof. A. Strizek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 48.000 CZK (2.000 €)
Karel Jerie
Jitřní strážkyně
No.: 58Auction price: 68.000 CZK (2.834 €)
olej, plátno, 2024, 100 x 70 cm, sign. LD Jerie 2024, Autor studoval v letech 1999 - 2005 na Akademii výtvarných umění, obor malba (1999-2001 ateliér Antonína Střížka, 2001-2005 ateliér Michaela Rittsteina). Vedle malby se zabývá tvorbou komiksů a ilustrací. Mezi tituly, které ilustroval můžeme jmen…
Current price: 68.000 CZK (2.834 €)
Alena Anderlová
Batman
No.: 57Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
akryl, plátno, 2023, 80 x 80 cm, sign. vzadu Anderlová, Autorka je absolventkou Akademie výtvarných umění, kde studovala v ateliérech Michaela Rittsteina a Antonína Střížka. Autorka se svou tvorbou hlásí k figurativní linii současné malby, a v jejím podání dochází v dílech k jistým konfrontacím či s…
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Aleš Krejča
Schoulená ve snu
No.: 56Auction price: 72.000 CZK (3.000 €)
Current price: 72.000 CZK (3.000 €)
Franz Nechutny
Dívka s kozou
No.: 205Auction price: 4.000 CZK (167 €)
olej, plátno, konec 19. století, 51 x 41 cm, sign. LD F. Nechutny, rám, do roku 1901 autor působil ve Vídni a v Berlíně, věnoval se tvorbě žánrových výjevů, portrétů a zátiší, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Bohumil Ullrych
Setkání
No.: 204Auction price: 7.000 CZK (292 €)
olej, plátno, 81,5 x 96,5 cm, místy sedřená malba,
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Quido Mánes (následovník)
Hospodský
No.: 203Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
olej, plátno, 32,5 x 27 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva, rentoilováno, restaurováno
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Karel Demel
Šárka
No.: 178Auction price: 1.600 CZK (67 €)
suchá jehla, 1984, 21,3 x 19,5 cm, sign. PD K. Demel 84, e.a., Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Zima
No.: 338Auction price: 3.600 CZK (150 €)
suchá jehla, 1955, 29,5 x 39 cm, sign. PD E. Matošková 1955, č. 2/100, v místě původní pasparty zažloutlý papír, odborně restaurováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl …
Current price: 3.600 CZK (150 €)
Karel Toman
(1931-2000)
Zápas
No.: 337Auction price: 1.200 CZK (50 €)
litografie, 53,5 x 38,6 cm, sign. PD K.Toman, a.t., LD nepatrná šedá šmoha, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Milena Šoltészová
(1939)
Zapadej slunce zapadej
No.: 336Auction price: 2.200 CZK (92 €)
akvatinta, lept, 69,5 x 49,3 cm, sign. PD M. Šoltészová , a.t., lehce pokrčené okraje papíru, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak, V. Tittelbach, A. Pelc and R. Ondracek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Association of Free Graphic and Tolerance
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Otakar Marcin
(1937-2024)
Výkřik
No.: 107Auction price: 12.000 CZK (500 €)
kolorovaná pálená hlína, 2020, v. 58 cm, značeno OM MMXX, Provenance: Antiquarian Dlážděná
František Zikmund
(1893-1955)
No.: 183Auction price: 4.500 CZK (188 €)
olej, plátno, 71,5 x 55 cm, sign. LD F. Zikmund, rám
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Karel Demel
Don Quijote
No.: 182Auction price: 4.000 CZK (167 €)
suchá jehla, kombinovaná technika, 1984, 63,2 x 49 cm, sign. PD K. Demel 84, e.a., při okrajích ušpiněný papír a flíčky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Gra…
Karel Demel
Zápas
No.: 181Auction price: 3.500 CZK (146 €)
lept, mezzotinta, 1982, 39,4 x 37,2 cm, sign. PD K. Demel 82, e.a., několík drobných flíčků mimo tisk, papír při spodním okraji natržen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Associat…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Karel Demel
Tíseň v prostoru
No.: 180Auction price: 1.800 CZK (75 €)
lept, 1982, 31 x 14,2 cm, sign. PD K. Demel 82, e.a., Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Zdeněk Miler
(1921-2011)
Krteček
No.: 260Auction price: 21.000 CZK (875 €)
kvaš, pastel, akvarel, tuš, papír, 2009, 21 x 14,8 cm, sign. DU s věnováním Natašce věnuje 18.11.2009 Zdeněk Miler, přiloženy dvě pohlednice s věnováním Zdeňka Milera Natálce a Terezce z roku 2009, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Benda, A. Strnadel
Current price: 21.000 CZK (875 €)
Jaroslav Róna
Scotland
No.: 259Auction price: 2.000 CZK (84 €)
tuš, papír, 7 x 10 cm, sign. PD 26.9. Scotland JR, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. S. Libensky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Stara parta, constituent member of the group Tvrdohlavi
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jiří Mocek
Franz Kafka - Proces
No.: 258Auction price: 19.000 CZK (792 €)
kombinovaná technika, tužka, papír, 2003, 59,5 x 42 cm, sign. LD Mocek 03, publikováno v katalogu k 125. výročí narození Franze Kafky, katalog přiložen, the disciple of prof. J. Sacha
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Petr Dillinger
(1899-1954)
Na procházce
No.: 257Auction price: 1.000 CZK (42 €)
tužka, papír, 18,5 x 25 cm, sign. PD Petr Dillinger, při okraji natržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Associati…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Stanislav Podhrázský
(1920-1999)
Rozcvička
No.: 256Auction price: 6.500 CZK (271 €)
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Jan Konůpek
Souboj
No.: 255Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Karel Souček
(1915-1982)
Na pláži
No.: 254Auction price: 9.500 CZK (396 €)
tempera, tuš, papír, 1970, 20,3 x 28 cm, sign. PD K. Souček 70, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Hofbauer, J. Benda, J. Obrovsky, member of Skupina 42, The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 9.500 CZK (396 €)
Karel Souček
(1915-1982)
Kadeřnice
No.: 253Auction price: 9.500 CZK (396 €)
tempera, lepenka, 21,2 x 17,4 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Hofbauer, J. Benda, J. Obrovsky, member of Skupina 42, The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE
No.: 252Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Current price: 18.000 CZK (750 €)
No.: 251Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Samuraj
No.: 250Auction price: 1.800 CZK (75 €)
dřevořez, 35,8 x 25 cm, rám, místy poškozeno, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,