Bohuš Jágr
(1907-1996)
Jáchymka na Býčí skále
No.: 180Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:59
dřevoryt, 1957, 42 x 33 cm, sign. PD Bohuš Jágr 57, rám, č. 5/30
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
Bohuš Jágr
(1907-1996)
Macocha
No.: 179Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:58
dřevoryt, 1958, 26 x 23 cm, sign. PD Bohuš Jágr 58, rám, č. 17/30
Current price: 400 CZK (17 €)
Večer na potoce
No.: 178Auction price: 160 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:57
dřevoryt, 39 x 33 cm, sign. PD, rám
Current price: 260 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
Bernard Daníček
Podzimní krajina
No.: 177Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:56
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
No.: 175Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:54
olej, lepenka, 31 x 41 cm, sign. PD, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Karel Kupka
(1905-1971)
Lomnický štít
No.: 174Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:53
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Josef Vaic
(1884-1961)
Prašná brána
No.: 173Auction price: 640 CZK (27 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:52
lept, akvatinta, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris
Current price: 740 CZK (31 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Jaroslava Kupková
Slez
No.: 172Auction price: 960 CZK (40 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:51
Current price: 1.180 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Jindřich Bubeníček
(1856-1935)
Rozhraní Čech a Moravy
No.: 157Auction price: 2.500 CZK (105 €)
akvarel, lepenka, 1931, 43 x 54 cm, sign. PD Jindr. Bubeníček, rám, disciple of B. Swerts and A. Lhota at the Academy of Fine Artists in Prague
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Jindřich Bubeníček
(1856-1935)
Svratouch - Svratka
No.: 159Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:50
akvarel, lepenka, 1930, 43 x 54 cm, sign. PD Jindr. Bubeníček, rám, disciple of B. Swerts and A. Lhota at the Academy of Fine Artists in Prague
Alois Janeček Pardubský
(1894-1974)
Město Přibyslav
No.: 168Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:47
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
Jindřich Bubeníček
(1856-1935)
Cikánka
No.: 158Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:46
akvarel, lepenka, 43 x 54 cm, sign. PD Jindr. Bubeníček, rám, disciple of B. Swerts and A. Lhota at the Academy of Fine Artists in Prague
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
Cesta v Borkách
No.: 165Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:44
olej, plátno, 95 x 100 cm, sign. PD, rám
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Antonín Waldhauser
(1835-1913)
Zbýšov (u Čáslavy)
No.: 163Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:42
akvarel, tužka, papír, 1870, 9,5 x 15 cm, rám, vzadu razítko z pozůstalotsti Antonína Waldhausra
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Vavřina
Sečská přehrada
No.: 162Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:41
olej, plátno, 74 x 95,5 cm, sign. PD Vavřina, rám
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Zdeněk Rykr
(1900-1940)
Labská krajina
No.: 161Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:40
olej, plátno, 58 x 79 cm, sign. vzadu Zdeněk Rykr, rám
Current price: 75.000 CZK (3.125 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Splav u Podměstského rybníka
No.: 160Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:39
pastel, papír, 53 x 66,5 cm, sign. PD, rám
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids
Mlhy
No.: 150Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:35
Current price: 3.700 CZK (155 €)
Václav Jícha
(1875-1950)
Vítr v horách
No.: 156Auction price: 700 CZK (30 €)
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Karel Schadt
(1888-1955)
Popradské pleso
No.: 155Auction price: 26.000 CZK (1.084 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:34
olej, plátno, 1928, 180 x 150 cm, sign. PD Karel Schadt 1928, rám, the disciple of prof. A. Kalvoda
Current price: 26.000 CZK (1.084 €)
Plháček
Starý dům
No.: 153Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:32
olej, plátno, 67 x 79 cm, sign. PD Plháček 1922, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
Otakar Hůrka
(1889-1966)
Lesík
No.: 152Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:31
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Josef Olexa
(1901-1983)
Špýchar ve Vrábí
No.: 148Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:30
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Eugen Hodak
Návrat z vinice
No.: 136Auction price: 6.000 CZK (250 €)
olej, plátno, 1870, 125 x 98 cm, sign. PD Eugen Hodak, rám
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Josef Olexa
(1901-1983)
Špýchar ve Staré Boleslavi
No.: 147Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:26
Current price: 6.500 CZK (271 €)
No.: 132Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Josef Olexa
(1091-1983)
Špýchar v Hlavenci
No.: 145Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:24
olej, plátno, 40 x 57 cm, sign. LD Olexa, rám
Current price: 3.200 CZK (134 €)
František Vavřina
(1879-1935)
Kaplička
No.: 143Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:22
olej, lepenka, 34 x 48 cm, sign, LD Vavřina, rám
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Josef Zamazal
(1899-1971)
Kytice s šeříkem
No.: 131Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Georgi Christov
(1897)
Skalnaté pobřeží U Sozopoli
No.: 142Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:21
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids