-
Jiří Kodenka
Vzpomínka na Samarkand
Položka č.: 582Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:19
olej, plátno, 1990, 35 x 50 cm, sign. na zadní straně Jiří Kodenka, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Imre Kocsis
(1937-1991)
Kompozice
Položka č.: 581Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:18
sítotisk, 1971, 56 x 56 cm, sign. PD Imre Kocsis 71
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
-
František Kobliha
(1877-1962)
Kytice
Položka č.: 580Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:17
dřevoryt, 29,8 x 22,8 cm, monogr. PD v desce FK, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Knížek
(1889-1944)
Portrét muže
Položka č.: 579Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:16
olej, karton, 40 x 37 cm, sign. PD Em. Knížek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Svatopluk Klimeš
(1944)
Ještěrka
Položka č.: 578Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:15
propalovaná kresba, papír, 1992, 30 x 20,5 cm, sign. PD Klimeš 92, rám, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Khunová
(1946)
Maškarní ples
Položka č.: 577Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:14
litografie, 18,5 x 12 cm, sign. PD Anna Khunová, pasparta, 57/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Chrám sv. Mikuláše
Položka č.: 576Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:13
litografie, 32 x 25,3 cm, sign. PD M. Kazdová, rám, č. 47/60, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Kašpar
(1877-1934)
Folklorní motiv
Položka č.: 575Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:12
akvarel, tužka, papír, 26 x 32 cm, monogr. DU AK (zčásti překryto paspartou), rám, na zadní straně nálepka Z pozůstalosti Adolfa Kašpara (1934) a razítko Chotěrova galerie Praha, původní dobová adjustace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Karmazín
(1932)
Dvojice s koněm
Položka č.: 574Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:11
tuš, papír, 1982, 45,5 x 62,7 cm, sign. DU Jiří Karmazín, v pravém dolním rohu na papíře vodní skvrna (cca 5,5 x 5,5 cm), na papíře místy drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Karel
(1902-1969)
Stáje
Položka č.: 573Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:10
akvarel, uhel, papír, 30 x 44 cm, monogr. PD VK, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Wermer Kapfer
Zelená kompozice
Položka č.: 572Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:09
litografie, 49,5 x 75 cm, sign. PD Wermer Kapfer, č. 48/100
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Erich Kaizr
(1919-1980)
Váza s květinami
Položka č.: 571Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:08
pastel, papír, 1972, 43,5 x 33 cm, sign. LD Erik Kaiser 78, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé malířské škole
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Kadlec
(1954)
Ulička v Českých Budějovicích
Položka č.: 570Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:07
lavírovaná tuš, papír, 1987, 45 x 32,5 cm, sign. PD Kadlec 87, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na Akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Kadlec
(1954)
Náměstí s kašnou
Položka č.: 569Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:06
lavírovaná kresba tuší, křída, papír, 1987, 32,5 x 44,8 cm, sign. PD Kadlec 87, propíchané rohy, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na Akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Johanus
(1947-2024)
Podzimní slunce
Položka č.: 568Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:05
serigrafie, 17, 5 x 17, 5 cm, sign. PD Václav Johanus , rám, č. 27/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Johanus
(1947-2024)
Ptáček
Položka č.: 567Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:04
serigrafie, 17, 5 x 17, 5 cm, sign. PD Václav Johanus , rám, č. 31/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Johanus
(1947-2024)
Jablko od Evy
Položka č.: 566Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:03
serigrafie, 17, 5 x 17, 5 cm, sign. PD Václav Johanus , rám, č. 8/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Kostel Panny Marie v Hradci Králové
Položka č.: 565Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:02
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové
Položka č.: 564Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:01
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dvě dívky
Položka č.: 563Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:00
litografie, 14,5 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 18/40, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka srdce
Položka č.: 562Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:59
litografie, 20 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Krajina
Položka č.: 561Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:58
lept, 12 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Milenci
Položka č.: 560Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:57
litografie, 18, 5 x 12, 5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dáma s vějířem
Položka č.: 559Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:56
litografie, 21 x 15,5 cm, sign. PD L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Král
Položka č.: 558Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:55
lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ve větru
Položka č.: 557Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:54
lept, 10 x 5,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Lastura
Položka č.: 556Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:53
lept, 1984, 14, 5 x 11, 5 cm, sign.PD L. Jiřincová, PF 1984, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s květy ve vlasech
Položka č.: 555Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:52
litografie, 15,4 x 14 cm, sign. LD L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Tvor, Kytka (konvolut dvou grafik)
Položka č.: 554Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:51
lept, litografie, 7,2 x 4, 9,5 x 5 cm, sign. DU L.Jiřincová,.sign,. PD L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Tvář
Položka č.: 553Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:50
lept, 14 x 9 cm, sign. DU L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO