Karel Langer
(1878-1947)
Letní krajina
No.: 279202Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 14:50
watercolor, paper, 21 x 29 cm, signed lower/right K. Langer, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. E. Mařák and R. O. von Ottenfeld, member of SVU Mánes
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Miluše Březinová
(1930-2016)
Na Morávce u řeky
No.: 279826Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 14:52
olej, karton, 1967, 40 x 67 cm, sign. PD Březinová 67, rám, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
R. Petrovský
Pohled na vesnici
No.: 280069Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 14:54
oil, cardboard, 31 x 47 cm, signed lower/left R. Petrovský, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Mešita v Sýrii
No.: 280071Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 14:56
oil, plywood, 37 x 45 cm, signed lower/left nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Miroslav Nový
(1913-?)
Cikánský tábor
No.: 280074Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 14:58
watercolor, pencil, paper, 23 x 36,5 cm, signed lower/right M. Nový, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Karel Šimůnek
(1869-1942)
Dívka v kroji
No.: 280077Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:00
pencil, tempera, cardboard, 35 x 25 cm, signed lower/right K. Šimůnek, rám, scratches on the frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague
No.: 280081Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:02
tempera, cardboard, 54 x 54 cm, rám, at the edges, the painting is damaged (rabies), scratches on the frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Kamil Lhoták
PF 86 Balon s vlajkou
No.: 280780Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:04
litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 500 CZK (21 €)
Rajko Tomič
(1905-1988)
Plachetnice
No.: 281251Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:06
pastel, papír, 1935, 39 x 56 cm, sign. PD R. Tomic 1975, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Rajko Tomič
(1905-1988)
No.: 281252Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:08
pastel, papír, 1936, 32,5 x 49 cm, sign. LD R.Tomic 1936, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Tomáš Švéda
No.: 281272Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:10
etching, aquatint, 1975, 61 x 45,5 cm, signed lower/right Tomáš Švéda 75, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Fisarek atThe Academy of Fine Arts, member of Volne seskupeni 12/15 Still even late nda The Manes Association…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Lubomír Procházka
(1922-2012)
Most v Parmě
No.: 281274Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:12
woodcut, 1973, 30 x 55 cm, signed lower/left L. Procházka 73, rám, description label at the back, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Kameny
No.: 282752Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:14
Pohled na Vysoké Tatry
No.: 282753Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:16
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Jareš
Středočeská krajina
No.: 282754Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:18
tempera, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Petráček
Černá Hora od Trutnova
No.: 282755Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:20
akvarel, tužka, papír, 1947, 25,3 x 18,8 cm, sign. PD Petráček 47, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Josef Štěpán
No.: 282756Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:22
olej, karton, 21 x 39 cm, sign. PD Štěpán J, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Antonín Augusta
(1891-1940)
Povoz na návsi
No.: 282757Auction price: 4.900 CZK (205 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:24
olej, plátno, 47 x 67 cm, sign. PD A. Augusta, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.900 CZK (205 €)
Emil Sedláček
(1909-1993)
Zimní nálada
No.: 282758Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:26
olej, karton, 1934, 36 x 42 cm, sign. LD Sedláček 34, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private disciple of prof. Cutta
Current price: 350 CZK (15 €)
Emil Sedláček
(1909-1993)
Jezírko
No.: 282759Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:28
olej, karton, 1939, 35 x 41 cm, sign. PD Sedláček 39, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private disciple of prof. Cutta
Current price: 350 CZK (15 €)
Mareš
Řeka Chrudimka
No.: 282760Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:30
olej, karton, 1937, 48 x 69 cm, sign. PD Mareš, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Vlk
Letní krajina
No.: 282761Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:32
Current price: 400 CZK (17 €)
Vlk
Pohled do kraje
No.: 282762Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:34
Current price: 400 CZK (17 €)