Karel Langer
(1878-1947)
Letní krajina
Položka č.: 279202Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:50
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. PD K. Langer, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. E. Mařáka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Miluše Březinová
(1930-2016)
Na Morávce u řeky
Položka č.: 279826Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:52
olej, karton, 1967, 40 x 67 cm, sign. PD Březinová 67, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
R. Petrovský
Pohled na vesnici
Položka č.: 280069Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:54
olej, lepenka, 31 x 47 cm, sign. LD R. Petrovský, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Mešita v Sýrii
Položka č.: 280071Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:56
olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)