• František S. Tvrdý

    (1912-1974)

    Abstraktní kompozice

    No.: 274285

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 19:02

    pastel, uhel, papír, 1947, 18,8 x 10,9 cm, sign. PD F. S. Tvrdý, rám, zažloutlá papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the art school of J. Kutman in Prague, at the atelier of I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, Preservation and Technology at the atelier of pr…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Václav František Ulšmíd

    (1903-1985)

    Šumava na podzim

    No.: 274286

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:39

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Pohled do kraje

    No.: 274336

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 21. 10. 2024 16:06

    olej, sololit, 30 x 39 cm, při okrajích poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Les za soumraku

    No.: 274338

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 21. 10. 2024 16:08

    olej, sololit, 29,5 x 39,5 cm, sign. PD VPitter, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Lesní potok

    No.: 274347

    Planned termination: 21. 10. 2024 16:10

    olej, ruční papír, 29 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Lesní zákoutí

    No.: 274348

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 21. 10. 2024 16:12

    olej, ruční papír, 30,5 x 20 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Z Itálie

    No.: 274435

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 08. 10. 2024 18:53

    olej, plátno, 46,5 x 67 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Prosluněná kolonáda

    No.: 274436

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 08. 10. 2024 18:52

    olej, plátno, 45 x 66,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Ve Středomoří

    No.: 274437

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 08. 10. 2024 18:51

    olej, plátno, 48 x 69 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Ve Středomoří

    No.: 274438

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 08. 10. 2024 18:50

    olej, plátno, 2009, 48 x 68,5 cm, monogr. PD PS 09, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    V Benátkách

    No.: 274439

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 08. 10. 2024 18:49

    olej, plátno, 39,5 x 53 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Na pláži

    No.: 274440

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 08. 10. 2024 18:48

    olej, plátno, 47,5 x 66 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Girona ve Španělsku

    No.: 274441

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 08. 10. 2024 18:47

    olej, plátno, 46 x 68,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Město ve Středomoří

    No.: 274442

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 08. 10. 2024 18:46

    olej, plátno, 38,5 x 48,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Zvíkov

    No.: 274517

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 07. 10. 2024 18:45

    lept, 1932, 23 x 28 cm, sign. PD A. Moravec, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Holl…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Václav Vovsík

    Léto

    No.: 274611

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 21. 10. 2024 16:14

    olej, karton, 1956, 25 x 35 cm, sign. PD V. Vovsík, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • N. Knorring

    Horské štíty

    No.: 274684

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:11

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Abiturienti karlínské reálky VII - 1906-13

    No.: 274742

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:00

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

  • Pavel Kopp

    Kampa

    No.: 274911

    Auction price: 1.700 CZK (71 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:27

    fotografie, 18,4 x 24,3 cm, zezadu autorské razítko, pravý dolní roh papíru pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých l…

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

  • Pavel Kopp

    Naše Normalizace

    No.: 274912

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:26

    fotografie, 25,1 x 18,7 cm, zezadu autorské razítko, růžky papíru lehce naraženy, nepatrně pokrčen pravý okraj papíru (mimo fotografii), Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVU…

  • Pavel Kopp

    Bleší trh

    No.: 274913

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:25

    fotografie, 18,4 x 24,6 cm, zezadu autorské razítko, levé okraje papíru pokrčeny, u horního okraje papír pokrčen (pokrčení papíru nezasahuje do fotografie), Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techn…

  • Pavel Kopp

    Praha - Staroměstské náměstí

    No.: 274914

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:24

    fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmde…

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most

    No.: 274921

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:29

    Current price: 950 CZK (40 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Židovský hřbitov

    No.: 274922

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:28

    Current price: 950 CZK (40 €)

  • Jana Krotká

    (1950)

    Dvojice

    No.: 274936

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:37

    olej, plátno, 35 x 45 cm, sign. LH Jana Krotká 82-84, rám, rám politý, skvrny zasahují i do pravého dolního rohu malby, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Jana Krotká

    (1950)

    Pár

    No.: 274937

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:36

    olej, sololit, 1988, 75 x 61 cm, sign. PD Jana Krotká 88, v jednom místě u okraje oprýskaná barva, rohy mírně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Jana Reinerová

    Domek

    No.: 275092

    Planned termination: 14. 10. 2024 19:06

    litografie, 52 x 37 cm, sign. PD jana Reinerová , rám , č. 78/100, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Závodník

    No.: 275116

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:45

    fotografie, 22,4 x 40,4 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    V galerii

    No.: 275160

    Auction price: 8.900 CZK (371 €)

    Planned termination: 21. 10. 2024 16:16

    olej, plátno, 1980, 105 x 115 cm, sign. PD Straka 80, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice

    Current price: 8.900 CZK (371 €)

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Staré Litoměřice (z ateliéru)

    No.: 275161

    Planned termination: 21. 10. 2024 16:18

    olej, plátno, 1984, 100 x 115 cm, sign. PD Straka 84, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice