František S. Tvrdý
(1912-1974)
Abstraktní kompozice
No.: 274285Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 19:02
pastel, uhel, papír, 1947, 18,8 x 10,9 cm, sign. PD F. S. Tvrdý, rám, zažloutlá papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the art school of J. Kutman in Prague, at the atelier of I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, Preservation and Technology at the atelier of pr…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Václav František Ulšmíd
(1903-1985)
Šumava na podzim
No.: 274286Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:39
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Vladimír Pitter
(1922-1993)
Pohled do kraje
No.: 274336Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 16:06
olej, sololit, 30 x 39 cm, při okrajích poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Pitter
(1922-1993)
Les za soumraku
No.: 274338Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 16:08
olej, sololit, 29,5 x 39,5 cm, sign. PD VPitter, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Pitter
(1922-1993)
Lesní potok
No.: 274347Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 16:10
olej, ruční papír, 29 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Vladimír Pitter
(1922-1993)
Lesní zákoutí
No.: 274348Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 16:12
olej, ruční papír, 30,5 x 20 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Z Itálie
No.: 274435Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 08. 10. 2024 18:53
olej, plátno, 46,5 x 67 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Prosluněná kolonáda
No.: 274436Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 08. 10. 2024 18:52
olej, plátno, 45 x 66,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Ve Středomoří
No.: 274437Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 08. 10. 2024 18:51
olej, plátno, 48 x 69 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Ve Středomoří
No.: 274438Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 08. 10. 2024 18:50
olej, plátno, 2009, 48 x 68,5 cm, monogr. PD PS 09, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
V Benátkách
No.: 274439Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 08. 10. 2024 18:49
olej, plátno, 39,5 x 53 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Na pláži
No.: 274440Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 08. 10. 2024 18:48
olej, plátno, 47,5 x 66 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Girona ve Španělsku
No.: 274441Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 08. 10. 2024 18:47
olej, plátno, 46 x 68,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Město ve Středomoří
No.: 274442Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 08. 10. 2024 18:46
olej, plátno, 38,5 x 48,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Alois Moravec
Zvíkov
No.: 274517Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 07. 10. 2024 18:45
lept, 1932, 23 x 28 cm, sign. PD A. Moravec, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Holl…
Current price: 300 CZK (13 €)
Václav Vovsík
Léto
No.: 274611Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 16:14
olej, karton, 1956, 25 x 35 cm, sign. PD V. Vovsík, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
N. Knorring
Horské štíty
No.: 274684Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:11
Current price: 600 CZK (25 €)
František Drtikol
(1883-1961)
Abiturienti karlínské reálky VII - 1906-13
No.: 274742Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:00
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Pavel Kopp
Kampa
No.: 274911Auction price: 1.700 CZK (71 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:27
fotografie, 18,4 x 24,3 cm, zezadu autorské razítko, pravý dolní roh papíru pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých l…
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Pavel Kopp
Naše Normalizace
No.: 274912Auction price: 1.700 CZK (71 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:26
fotografie, 25,1 x 18,7 cm, zezadu autorské razítko, růžky papíru lehce naraženy, nepatrně pokrčen pravý okraj papíru (mimo fotografii), Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVU…
Pavel Kopp
Bleší trh
No.: 274913Auction price: 1.700 CZK (71 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:25
fotografie, 18,4 x 24,6 cm, zezadu autorské razítko, levé okraje papíru pokrčeny, u horního okraje papír pokrčen (pokrčení papíru nezasahuje do fotografie), Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techn…
Pavel Kopp
Praha - Staroměstské náměstí
No.: 274914Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:24
fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmde…
Pavel Kopp
Praha - Karlův most
No.: 274921Auction price: 950 CZK (40 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:29
Current price: 950 CZK (40 €)
Pavel Kopp
Praha - Židovský hřbitov
No.: 274922Auction price: 950 CZK (40 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:28
Current price: 950 CZK (40 €)
Jana Krotká
(1950)
Dvojice
No.: 274936Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:37
olej, plátno, 35 x 45 cm, sign. LH Jana Krotká 82-84, rám, rám politý, skvrny zasahují i do pravého dolního rohu malby, Aantiqari.at Radhošťská,
Jana Krotká
(1950)
Pár
No.: 274937Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:36
olej, sololit, 1988, 75 x 61 cm, sign. PD Jana Krotká 88, v jednom místě u okraje oprýskaná barva, rohy mírně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská,
Jana Reinerová
Domek
No.: 275092Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 19:06
litografie, 52 x 37 cm, sign. PD jana Reinerová , rám , č. 78/100, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Závodník
No.: 275116Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:45
fotografie, 22,4 x 40,4 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Přemysl Straka
(1926-2003)
V galerii
No.: 275160Auction price: 8.900 CZK (371 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 16:16
olej, plátno, 1980, 105 x 115 cm, sign. PD Straka 80, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 8.900 CZK (371 €)
Přemysl Straka
(1926-2003)
Staré Litoměřice (z ateliéru)
No.: 275161Auction price: 8.900 CZK (371 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 16:18
olej, plátno, 1984, 100 x 115 cm, sign. PD Straka 84, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice