-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Pozdě v noci (diptych)
Položka č.: 645Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:22
dřevořez, 34,2 x 23,8 a 34 x 23,9 cm, nalepeno na bílém papíru, značeno LD a PU, papír pokrčený a místy poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Žádost s volavkou v pozadí (diptych)
Položka č.: 644Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:21
dřevořez, 36 x 24,6 a 36,5 x 25 cm, nalepeno na černém papíru, značeno DU, na jedné z grafik skvrny, poškozeno v horních rozích; druhá grafika poškozená u levého okraje na dvou místech, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Příprava na boj (diptych)
Položka č.: 643Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:20
dřevořez, 36,1 x 24 a 36,1 x 23,4 cm, jedna z grafik nalepena na bílém papíru, jedna z grafik natržená u spodního okraje; druhá grafika nahoře poškozená, u spodního okraje natržená na dvou místech, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Krkavci
Položka č.: 642Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:19
dřevořez, 34,5 x 22 cm, nalepeno na šedý papír, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Špatný obchod
Položka č.: 641Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:18
barevný dřevořez, 36,2 x 24,5 cm, nalepeno na černém papíru, značeno u pravého okraje, pokrčený a zašlý papír, u pravého okraje odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Obránce
Položka č.: 640Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:17
dřevořez, 35 x 24,3 cm, nalepeno na šedý papír, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Závistlivec
Položka č.: 639Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:16
dřevořez, 36 x 24,2 cm, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Mistr meče
Položka č.: 638Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:15
dřevořez, 34,5 x 23 cm, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Kimono
Položka č.: 637Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:14
dřevořez, 34,5 x 24 cm, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Tanečník
Položka č.: 636Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:13
dřevořez, 35,5 x 24,3 cm, nalepeno na šedý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Našeptávačka
Položka č.: 635Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:12
dřevořez, 34 x 23,5 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kuřák opia
Položka č.: 634Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:11
dřevořez, 34,5 x 23,5 cm, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Noční chodci
Položka č.: 633Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:10
dřevořez, 33,5 x 23,5 cm, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kuchař
Položka č.: 632Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:09
dřevořez, 35 x 23,5 cm, lehce poškozeno, nahoře malé potržení cca 1 cm dlouhé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Bratři
Položka č.: 631Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:08
dřevořez, 31,7 x 24 cm, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Rádce
Položka č.: 630Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:07
dřevořez, 35 x 23,5 cm, lehce poškozeno, na jednom místě v tisku zabarveno bělobou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Chimura Uzaemon XIII v roli Momoi Wakasanosuke a Iwai Kumesaburô III v roli Kaoyo Gozen
Položka č.: 629Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:06
dřevořez, 35 x 23,5 cm, nalepeno na zelený papír, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Přísaha
Položka č.: 628Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:05
dřevořez, 35 x 24 cm, nalepeno na hnědý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kuniaki
(1835-1888)
Škola v Osace
Položka č.: 627Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:04
dřevořez, 24,2 x 16,8 cm, nalepeno na červeném papíru, papír pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Pohyb a tvar
Položka č.: 626Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:03
lept, akvatinta, 1980, 49,5 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 80, č. 55/80, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Kolotoč
Položka č.: 625Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:02
lept, akvatinta, 1986, 49,4 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 1986, č. 25/80, na papíře skvrny, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Ke slunci
Položka č.: 624Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:01
lept, akvatinta, 1977, 31,5 x 24,5 cm, sign. DU L. Kuklík, rám, 77/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Z okna
Položka č.: 623Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:00
kombinovaná technika, lept, 1975, 31,5 x 24 cm, sign. PD L. Kuklík 75, č. 29/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Krajina
Položka č.: 622Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:59
kombinovaná technika, lept, 1976, 24,5 x 32 cm, sign. DU L. Kuklík 1976, č. 49/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Heinz Kühle
(1909-1965)
Se sudem
Položka č.: 621Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:58
akvarel, tužka, papír, 42,5 x 34 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Heinz Kühle
(1909-1965)
Víno
Položka č.: 620Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:57
akvarel, tužka, papír, 46 x 33,5 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Heinz Kühle
(1909-1965)
U piva
Položka č.: 619Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:56
akvarel, tužka, papír, 42 x 34 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Pan H.
Položka č.: 618Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:55
litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 12/75, rožky nepatrně pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Únava
Položka č.: 617Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:54
litografie, 38 x 48,7 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 33/50, zezadu v rozích nalepena hnědá papírová páska, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kubíček
(1930)
Šátek I.
Položka č.: 616Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:53
litografie, 1981, 40,5 x 38,5 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1981, rám, č. 1/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO