-
Marie Martinová
(1922)
Klaun a pes
No.: 251341Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:58
litografie, 12,4 x 7,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the Academy of Fine Arts in Prague (AVU)
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Josef Sudek
No.: 251343Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:00
bromostříbrná fotografie, 26,7 x 19,7 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Neurčený autor
Pohled na Karlův most
No.: 251344Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:02
dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Šrámek
Mé dědiny
No.: 252203Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:04
tempera, papír, 1969, 23,5 x 31,5 cm, sign. PD Šrámek 69, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Zelené listy ( PF 2012)
No.: 254077Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:06
serigrafie, 2011, 10,3 x 13,5 cm, č. 65/305, vzadu popsáno: PF 2012 Jaroslav, Kateřina, František Dostálovi, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Burian
(1905-1981)
4 x pozvánka na výstavu
No.: 254201Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:08
tisk, plakát, 2015, 4x pozvánka 20 x 14 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. M. Svabinsky and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Association of Fine Artists - Purkyne
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mánes
(1820-1871)
Květiny
No.: 254254Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:10
tisk, plakát, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Jíra
(1929-2005)
Josef Jíra 1929-1999
No.: 254257Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:12
tisk, plakát, 51,5 x 36 cm, plakát k výstavě v Galerii Bayer&Bayer, Praha, galerii Vltavín, Praha, galerii U Boučků a kapli sv. Vavřince, Malá Skála a v Muzeu a Pojizerské galerii, Semily, při okrajích lehce pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, membe…
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Off Program… příští vlna
No.: 254272Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:14
tisk, plakát, 1994, 84 x 59 cm, plakát k Pražskému divadelnímu festivalu Mozart Open, 1994, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Synek
(1947)
Pozvánka
No.: 254280Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:16
tisk, plakát, 29,4 x 42 cm, sign. PD Aleš Synek, pozvánka na oslavu znovuotevření zdevastované zahrady v Kapucínské ulici na Hradčanech v Praze 9.8. 1979, lehce zažloutlý, několikrát přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Wieslaw Garbolinski
(1927-2014)
Obrazy Wieslaw Garbolíńsky
No.: 254283Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:18
tisk, plakát, 1988, 53 x 75 cm, plakát k výstavě na Staroměstské radnici v Praze, 1988, při okraji několikrát cca 1 cm natrženo, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
IN MEMORIAM
No.: 254293Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:20
tisk, plakát, 1991, 95 x 62 cm, plakát ke spkupinové výstavě v Mánesu autorů zemřelých v posledních 20. letech, jako např. Jiří Balcar, Eva Kmentová, Vladimír Boudník, Libor Fára, Mikuláš Medek, Robert Piesen a další , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Adolf Schneeberg, fotografie
No.: 254295Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:22
tisk, plakát, 1988, 60,5 x 85 cm, reprodukovaná fotografie Josef Sudek, plakát k výstavě ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze a Moravské Galerie v Brně na zámku Kozel, 1988, při spodním okraji mírně pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The State Graphic School in Prague at…
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Reinerová
(1946)
Minaret
No.: 254968Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:24
lithography, 32 x 37 cm, signed lower/middle Jana Reinerová, no. 19/68, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Matoušek
(1967)
Massif de LĚsterel
No.: 256165Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:26
serigrafie, 2014, 45 x 65 cm, sign. PD Matoušek 2014, č. 36/77, vzadu věnování autora, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
(1954)
Der Engel
No.: 256172Auction price: 750 CZK (32 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:28
reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
(1954)
Anděl
No.: 256173Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:30
reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Benetka
(1938)
Buď budeš pravidelně platit alimenty, nebo si Smolíčka Pacholíčka vezmeš k sobě do lesa
No.: 256191Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:32
tuš, papír, 13,5 x 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vilma Vrbová
(1905-1993)
Omluva za nedodržení temínu výstavy adresovaná p. Janu Pošovi (Pošova galerie - U Řečických)
No.: 257300Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:34
inkoust, papír, 1942, korespondence, adresováno Janu Pošovi, přiložena obálka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Zikmund
(1893-1955)
Kartička s krátkou zprávou a podpisem
No.: 257301Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:36
inkoust, papír, 1943, korespondence, adresováno p. Pošovi, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Werich
(1905-1980)
Jan Werich a Jiří Suchý
No.: 257337Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:38
tisk, plakát, 1980, formát A2 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Němec
Poslední mutace optimismu - komiks
No.: 257340Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:40
tisk, plakát, 1992, formát A3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Týden pro duševní zdraví
No.: 257341Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:42
tisk, 1996, 57,7 x 42 cm, design J. Freund, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joska Skalník
(1948)
Joska Skalník
No.: 257342Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:44
tisk, plakát, 1979, formát A2 cm, fotografie Dušan Šimáček, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Sbírky českého umění dvacátého století
No.: 257359Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:46
tisk, plakát, 83,3 x 55,5 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, při okrajích poškozeno, na papíře drobné skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
V Neudert
Náš dům v asanaci
No.: 257374Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:48
tisk, plakát, 1974, formát A2 cm, PD v tisku: Litogr. ústav. uměl. V. Neudert Praha - Smíchov, LD značeno Pro sběratele vydalo Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze roku 1974, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Palermo
No.: 257406Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:50
mědirytina, 10 x 15 cm, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Volavka červená (samice)
No.: 257418Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:52
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno J.G. Sufemichl gemalt und gest. in Darmstadt, zašpiněno od barvy, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibun…
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Florian
(1911-1984)
Náměstí v Uherském Hradišti
No.: 257900Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:54
dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Věštba nad Prahou
No.: 258399Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:56
olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED