• Anna Poustová

    (1940-2015)

    Tvary - Kruh

    No.: 697

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:06

    dřevořez, 1983, 28 x 23,5 cm, sign. PD Anna Pustová 1983, č. 43/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Procházka

    Konvolut pěti kreseb

    No.: 698

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:07

    tuš, papír, 1934-1935, 14,1 x 9,2 - 31,8 x 21,5 cm, sign. PD A. Procházka 1934 / A. Procházka 1935, rám, lehce zažloutlý papír u všech kreseb, na dvou několik nepatrných hnědých skvrnek, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Ležící akt

    No.: 699

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:08

    litografie, 12,8 x 25,2 cm, značeno v kameni PD Ant. Procházka, ve spodní části papíru pod tiskem se nachází čtyři zažloutlé flíčky, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Schwaigr at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Cesta ke kostelu

    No.: 700

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:09

    litografie, 26 x 38 cm, sign. PD Vlast. Rada, pasparta, č. 79/300, zažloutlý papír i pasparta; páska od pasparty zašlá, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Preisler and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associatio…

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Pojizeří

    No.: 701

    Auction price: 6.500 CZK (271 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:10

    olej, karton, 1916 ?, 38 x 56,5 cm, sign. PN V. Rada 1916 ?, okraje kartonu roztřepené, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Preisler and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 6.500 CZK (271 €)

  • Zdeněk Raiser

    Akvabely v jižních Čechách

    No.: 702

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:11

    akryl, plátno, 2021, 60 x 79,5 cm, sign. PD Raiser 21, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Měnínská brána (cyklus Brněnské motivy)

    No.: 703

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:12

    litografie, 38,2 x 26,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, při okrajích lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Vilém Reichmann

    (1908-1991)

    Erb

    No.: 704

    Auction price: 23.000 CZK (959 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:13

    tužka, uhel, papír, 1946, 31,5 x 21 cm, rám, Reichmann absolvoval své studium na Vysoké škole technické v Brně obor architektura. Postupně však rozšiřoval oblast svých zájmů na pole literární, básnické a výtvarné. Významným způsobem se také zapsal do dějin české fotografie. Hlásil se k meziválečné a…

    Current price: 23.000 CZK (959 €)

  • Vilém Reichmann

    (1908-1991)

    Lampář

    No.: 705

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:14

    kvaš, inkoust, papír, 1947, 25 x 17 cm, sign. PD Reichmann 47, vzadu popsáno Ludvíkem Kunderou, Reichmann absolvoval své studium na Vysoké škole technické v Brně obor architektura. Postupně však rozšiřoval oblast svých zájmů na pole literární, básnické a výtvarné. Významným způsobem se také zapsal d…

  • Jana Reinerová

    Zasněžené domy

    No.: 706

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:15

    litografie, 14,5 x 17,4 cm, sign. PD jana Reinerová, č. 118/160, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Jana Reinerová

    Park v zimě

    No.: 707

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:16

    litografie, 11,5 x 21,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 15/58, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Jana Reinerová

    Místo Ježíškova narození - Betlém

    No.: 708

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:17

    litografie, 30 x 38,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/60, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

  • Jana Reinerová

    Muchův ateliér

    No.: 709

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:18

    litografie, 43,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám bez skla, č. 5/60, zezadu na kartonu razítko: Jana Reinerová litografie, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Souboj tetřevů

    No.: 710

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:19

    olej, plátno, 1924, 70 x 53 cm, sign. PD G. Reiter 1924, rám, malba mírně zkrakelována, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Pieta s růžemi

    No.: 711

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:20

    barevný litoofset, 25 x 21,5 cm, značeno PD v tisku Reynek, rám, z cyklu barevných litoofsetů z původních suchých jehel, vytištěných pod dohledem dědičky autorských práv, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Aleš Rezler

    (1964)

    Cedil

    No.: 712

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:21

    lept, perforovaný tisk, 1990, 43 x 33 cm, sign. PD A. Rezler 90, a.t., nepatrně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Martina Riedlbauchová

    (1963)

    No.: 713

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:22

    lept, 1986, 29,4 x 20,5 cm, sign. PD Riedlbauchová 86, č. 2/8, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Martina Riedlbauchová

    (1963)

    Tvář

    No.: 714

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:23

    lept, 1986, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD Riedlbauchová 86, č. 4/8, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Chrám sv. Víta

    No.: 715

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:24

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Michal Romberg

    (1918-1982)

    Návrh kostýmu Ladislava Peška

    No.: 716

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:25

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    První česko-moravská továrna na stroje

    No.: 717

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:26

    fotografie, 1997, 28,2 x 39 cm, vzadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Strom

    No.: 718

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:27

    fotografie, 30 x 39,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    M. Voborníková v Kralupech

    No.: 719

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:28

    fotografie, 27 x 37,8 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Reklama Chantelle v pařížském metru

    No.: 720

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:29

    fotografie, 26,7 x 39,6 cm, značeno vzadu autorským razítkem , nepatrně naražené rohy, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Konfrontace I.

    No.: 721

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:30

    fotografie, 29 x 39,3 cm, vzadu autorské razítko a razítko ze Salonu: Salon international Romania, Asociaţia Artiştilor Fotografi, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Jaroslav Rotbauer

    Chrám Sv. Víta

    No.: 722

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:31

    linoryt, 1981, 29,5 x 40,5 cm, sign. PD Jaroslav Rotbauer 81, č. 89/150, při dolním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Metoda Nicoly Tesly

    No.: 723

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:32

    tuš, kvaš, akvarel, karton, 2024, 24 x 17 cm, sign. DU Ro24, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Plameňák

    No.: 724

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:33

    kombinovaná technika (podmalba akrylem, centropen, akvarel, lakováno matným syntet. lakem), karton, 2024, 60,5 x 50 cm, monogr. PU R 024, rám, Autorova kognitivní malba, obrazy vzniklé z volných asociací. Prvotní zlacení překryté šelakem, lakem, kresbou parkerem a akvarelem, finiš syntetickým matným…

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Hora tváří

    No.: 725

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:34

    kombinovaná technika, podkostřená ruční lepenka, 2024, 70,5 x 50 cm, monogr. PD R 024, rám, Autorova kognitivní malba, obrazy vzniklé z volných asociací. Prvotní zlacení překryté šelakem, lakem, kresbou parkerem a akvarelem, finiš syntetickým matným lakem. Na zadní straně popsáno autorem, Provenance…

  • Zuzana Rusínová

    (1970)

    BN

    No.: 726

    Planned termination: 17. 12. 2024 17:35

    lept, 19,5 x 14,4 cm, monogr. PD ZŠR, č. 4/7, Aantiqari.at Radhošťská,