• Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Antický sloup (ex libris Jaroslav Jozefy)

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:44

    dřevořez, 1935, 7 x 4,9 cm, monogr. PH v desce AD 35, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Vrány

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:45

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Antal Fery

    (1908-1994)

    Žlutý ptáček (ex libris Otakar Hradečný)

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:46

    dřevoryt, 1962, 7,9 x 4,9 cm, u dolního okraje papíru text: Antal Fery, dřevoryt, 1962, papír nepatrně zažloutlý, u horního okraje lehounce přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Fiala

    (1895-1980)

    Portrét dívky (ex libris Vladimír Pospíšil)

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:47

    lept, akvatinta, 1987, 7,4 x 5,9 cm, sign. PD K. Fiala, č. 34/60, papír zašlý, růžky pokrčené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČVU

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Panáčci (ex libris Karel Suda)

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:48

    kolorovaný dřevoryt, 6,8 x 5,8 cm, sign. PD Fleissig, ruční papír, na jednom místé u pravého okraje papír pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    U břízy (ex libris Jar. Jozefy)

    Položka č.: 199

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:49

    lept, akvatinta, 1933, 12,5 x 9,1 cm, sign. PD Fleissig 33, značeno v desce LD VFleissig 1933, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Vázání knihy

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:50

    dřevoryt, 6,2 x 5,5 cm, sign. PD Florian, Ex libris Ladislav Pitthard, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Vlčí mák u okna

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:51

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Konvalinky

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:52

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Město

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:53

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Otevřené okno

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:54

    dřevoryt, 1944, 8,7 x 6,6 cm, Ex libris Vladimír Kotek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Krajina s motýlem

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:55

    dřevoryt, 1951, 8 x 6,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kvítí s motýly

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:56

    dřevoryt, 1953, 9 x 6 cm, Ex libris Slávka Kotková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    In memoriam Jaroslava Knytla

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:57

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Krysař

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:58

    dřevoryt, 12 x 11,5 cm, sign. PD Grmelová, Ex Libris Karel Žižkovský, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Nahota

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:59

    dřevoryt, 12,8 x 4,6 cm, sign. PD Grmelová, Ex Libris V. Zděnovec, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Růže (ex libris Eva Watzková)

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:00

    dřevoryt, 1940, 5,7 x 7,6 cm, sign. PD B Hanš 40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Vlak

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:01

    litografie, 1963, 6,9 x 5,3 cm, sign. PD Hlinkovský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:02

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Převislá bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:03

    litografie, 1991, 3,4 x 5 cm, sign. PD Hlinovský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:04

    litografie, 5,5 x 3 cm, sign. PD Hlinovský, na zadní straně zbytky lepenky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Ex libris

    Položka č.: 215

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:05

    serigrafie, 1992, 18, 5 x 9, 3 cm, sign. DU Hořánek 92, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Tváře

    Položka č.: 216

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:06

    litografie, 1991, 20,7 x 10,3 cm, sign. UD Hořánek 91, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Svatopluk Janke

    (1909-1995)

    Exlibris

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:07

    dřevoryt, 1966, 11 x 9 cm, sign. PD Svat. Janke, Antikvariát Dlážděná, studium na Vysoké škole architektury v Praze, soukromý žák A. Kalvody

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Svatopluk Janke

    (1909-1995)

    Masky

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:08

    dřevoryt, 12 x 7,9 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, studium na Vysoké škole architektury v Praze, soukromý žák A. Kalvody

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Plachetnice (Ex Libris Adolf Branald)

    Položka č.: 219

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:09

    litografie, 1974, 8,5 x 6,5 cm, sign. V. Junek 74, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Ptáček

    Položka č.: 220

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:10

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Oldřich Karel

    Kluk s knihou (ex libris Old. Karel)

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:11

    litografie, 6 x 8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Ladislav Kašpar

    (1915-1997)

    Pierot

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:12

    lept, 10,5 x 4 cm, sign. DU L. J. Kašpar, č. 5/9, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Ladislav Kašpar

    (1915-1997)

    Ex libris

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:13

    litografie, 6 x 6,5 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)