-
Kamila Ženatá
(1953)
Tao
Položka č.: 281328Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:05
lept, akvatinta, 40 x 39,7 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 1/50, ve spodní část ve dvou místech drobná skvrna, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Sadovský
(1909-1992)
Kytice
Položka č.: 281352Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:13
olejová tempera, karton, 62 x 44 cm, sign. PD Franta Sadovský, rám, PD věnování autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef M. Černovický
(1906-1991)
Zima v jižních Čechách
Položka č.: 281356Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:04
olej, plátno, 35 x 49,8 cm, sign. PD J.M. Černovický, podlepeno kartonem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Přání
Položka č.: 281371Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:25
fix, papír, 19,3 x 27 cm, sign. PD Ji, pasparta, nahoře napsáno: La Societé de Jacques Brell vous souhaits bonne ettriste Pére Noel, pasparta zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luis Icart
(1888-1950)
Dáma s kožichem
Položka č.: 281376Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:10
lept, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Luis Icart, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helmut Skarbina
(1888-1945)
Hudebníci
Položka č.: 281392Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:33
litografie, 41 x 31 cm, sign. PD H. Skarbina, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942)
Shakespeare
Položka č.: 281394Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:10
lept, 1974, 26,8 x 15,5 cm, sign. PD Karel Demel 74, pasparta, 42/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Vzpomínky na Toledo
Položka č.: 281403Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:01
litografie, 1995, 35 x 28,5 cm, sign. DU K Beneš 95, č. 60/70, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Kabátová-Táborská
(1933)
Křoví v krajině
Položka č.: 281416Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:09
suchá jehla, 43 x 49,2 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová-Táborská, č. 4/20, rohy mírně ohnuté, při pravém okraji na několika místech nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Píseň písní
Položka č.: 281423Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:30
litografie, 1978, 53,5 x 37 cm, sign. DU Roučka 78, pasparta, 54/60, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Lazebník
Položka č.: 281460Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:40
dřevoryt, 35,5 x 23,8 cm, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Antonín Zázvorka
(1894-1980)
Zátíší s kyticí a šálkem
Položka č.: 281483Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:19
olej, plátno, 1941, 50,5 x 69,5 cm, monogr. PN JZ 41, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdena Fibichová
(1933-1991)
Dům
Položka č.: 281485Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:14
pastel, papír, 1989, 22,5 x 17 cm, sign. PD Zdena Fibichová, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, členka skupiny Trasa a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Jandejsková
(1947)
Modrá hlava
Položka č.: 281487Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:20
keramika, 20,5 x 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Jandejsková
(1947)
Dívka s andělem
Položka č.: 281488Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:21
keramika, 36,7 x 36,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
Obzory
Položka č.: 281491Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:33
suchá jehla, akvatinta, 2006, 79 x 39,5 cm, sign. PD M. Králová 09, č. 6/20, při horním okraji na dvou místech lehounce natržený a ohnutý papír, při levém okraji ve dvou místech šmouha, okraje mírně ohmatané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členk…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Suchý
(1931)
Zrada
Položka č.: 281570Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:56
litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Felix
(1961)
Sen lovce
Položka č.: 281709Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:13
lept, mezzotinta, 1992, 21,6 x 15,8 cm, sign. PD Karol Felix 92, č. 29/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
J. A. Komenský - Labyrint světa a ráj srdce
Položka č.: 281713Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:32
lept, suchá jehla, dvakrát 30 x 26,8 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 16/30, soutisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
TY
Položka č.: 281720Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:29
litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Procházka s Fidem II.
Položka č.: 281731Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:51
lept, 2023, 49 x 39,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 6/10, tištěno na ručním papíře Holland, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Birgít Fonager
Dívka s květy
Položka č.: 281797Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:02
olej, plátno, 40,5 x 30 cm, sign. PD B. Fonager, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Major
(1943)
Hommage á V + W
Položka č.: 281806Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:19
lept, 2002, 14,7 x 10,5 cm, sign. PD P. Major 2002, rám, č. 98/200, nahoře značeno slepotiskovým razítkem Hommage á V + W a dole Amicus, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Orlík
(1920-1995)
Zátiší s ovocem
Položka č.: 281808Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:12
olej, malířská lepenka, 1957, 42 x 68 cm, sign. LD J. Orlík 57, studoval na filozofické fakultě v Brně, kde působil jako asistent Vincence Makovského, Antikvariát Dlážděná, studium na Masarykově univerzitě v Brně, zakládající člen Jesenické výtvarné skupiny
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Daniela Havlíčková
(1946-1999)
Letící sny
Položka č.: 281816Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:06
kombinovaná grafická technika, papír, 1987, 49,5 x 32 cm, sign. DU DHavlíčková, rám, č. 62/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942)
Pro Gustava Mahlera III.
Položka č.: 282007Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:03
lept, akvatinta, 1999, 66 x 49 cm, sign. PD Karel Demel 99, rám, Narodil se v Praze roku 1942. Studoval grafiku a knižní ilustraci na VŠUP v Praze u profesorů Sklenáře a Anderleho. Jeho grafické dílo je především figurální, ovlivněno jeho vztahem k hudbě. Je členem SČUG Hollar. Jeho práce jsou mimo …
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Josef Konečný
(1907-1989)
Kytice
Položka č.: 282028Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:05
olej, plátno, 41 x 33 cm, sign. LD Jos Konečný, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně a prof O. Nejedlého a V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Diviš
Kytice ve džbáně
Položka č.: 282044Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:01
olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Karel Janovský
(1869-1931)
Kytice
Položka č.: 282045Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:04
olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Janovský, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Z. Kučera
Váza s květinami
Položka č.: 282047Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:07
olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO