B. Ryplová
Krávy na pastvě
No.: 266456Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 20:02
olej, karton, 1914, 23,5 x 30 cm, sign. LD B. Ryplová , rám, na několia místech drobně vypadlá malba, NU proděravěno, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Pavel Kopp
Gargano
No.: 264351Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 19:50
fotografie, 1975, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmde…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Vír III
No.: 264014Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 19:24
aquatint, 29,3 x 26 cm, signed lower/middle Pavel Sukdolák , no. 1/20, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 3.100 CZK (130 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Bohumil Ullrych
Ženy u vody
No.: 249224Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 18:04
olej, plátno, 1934, sign. LD B. Ullrych, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Strnad
Postavy
No.: 227112Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:49
lept, 1993, 34,2 x 22,8 cm, sign. PD Strnad 93, autorský tisk, studenti Vladislava Bauera, na papíře místy drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
D. Pilinsky
Léto
No.: 236039Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:38
olej, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
D. Pilinsky
Pradleny
No.: 236040Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:37
olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
D. Pilinsky
Zima
No.: 236041Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:36
Current price: 250 CZK (11 €)
Faun a dívka
No.: 198277Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:34
tuš, papír, 41,5 x 29,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Touha
No.: 223278Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:33
litografie, 18 x 10,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Orange Pekoe
No.: 235136Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:27
Jiří Mádlo
(1934-2008)
Návrhy forem na perník
No.: 237320Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:22
4x dřevoryt, 1967, cca 27,3 x 12,8 cm, 1x sign. PD J. Mádlo 1967, podle středověkých perníkových forem, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Jaroslav Krcal
(1921)
Potok za domem
No.: 253115Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:17
lept, 15,7 x 12,3 cm, sign. PD J. Krcal, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
M. Kousal
Lilie v květináči
No.: 136585Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:15
tempera, paper, 62,7 x 45 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Eva Janíčková
Strom
No.: 261777Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:07
lept, 16,2 x 12,3 cm, sign. PD Janíčková, č. 21/130, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Filip
(1884-?)
Z Kampy k Karlovu mostu
No.: 267301Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2022 18:19
pastel, papír, 1940, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Vladimír Šolta
(1912-1992)
V zákopech
No.: 216966Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2022 18:06
linoryt, akvarel, 31 x 52 cm, zejména mimo tisk zohýbaný pravý horní roh, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Vojáci
No.: 263569Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2022 18:04
akvarel, tuš, běloba, papír, 23 x 41,8 cm, sign. PD Šolta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Brodění
No.: 263570Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2022 18:03
akvarel, fix, papír, 29 x 41,9 cm, sign. PD Šolta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Radiový průzkum
No.: 263571Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2022 18:02
akvarel, fix, papír, 30,5 x 43 cm, sign. PD Šolta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Voják se zbraní
No.: 263572Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2022 18:01
akvarel, tuš, běloba, papír, 29,6 x 38,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Zraněný kamarád
No.: 263573Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2022 18:00
akvarel, tuš, papír, 29,5 x 41,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Jan Vrba
No.: 205083Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:56
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Jan Vrba
No.: 205085Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:54
Current price: 400 CZK (17 €)
Jiří Mádlo
(1934-2008)
Kostel
No.: 237385Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:46
litografie, 1980, 29,4 x 38,7 cm, sign. PD J. Mádlo 1980, 23/100, při okrajích mimo tisk skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky
Current price: 200 CZK (9 €)
Marta Vodičková - Makovská
(1939)
Kytice růží
No.: 266566Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:40
olej, plátno, 1989, 34,5 x 25 cm, sign. LD M. Vodičková 1989, Členka Českého fondu výtvarných umělců. Maluje květiny, věnuje se krajinomalbě. Pravidelně vystavuje., na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Aleša Vaic
(1920-2010)
Jan Sladký Kozina (1652-1695)
No.: 217744Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:39
lept, 26 x 14 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, studied privately by his father Josef Vaic
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Cyril Urban
(1930-2002)
Krystal
No.: 131896Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:38
mezzotint, 1990, 19,7 x 17,7 cm, signed DM Cyril Urban 90, 8/20, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Josef Štefek
(1901-1980)
Zimní motiv
No.: 249086Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:33
dřevoryt, 28,5 x 21 cm, sign. PD Josef Štefek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Seydl
(1916-1978)
Herec, který kdysi hrával Romea
No.: 266460Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:27
linoryt, 60. léta 20. století, 34,5 x 24,3 cm, sign. PD Seydl, pasparta, zvlněný a mírně zažloutlý papír, pasparta mírně zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids