Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:57
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:58
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
František Burant
(1924-2001)
Tanečnice
Položka č.: 415Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:32
suchá jehla, 1985, 21,5 x 15 cm, sign. PD F. Burant 1985, č. 2/4 zkušební tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Michal Burget
(1970)
Český sen
Položka č.: 416Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:33
suchá jehla, lept, 2005, 54 x 76,5 cm, sign. PD Burget 05, č. 16/20, ruční papír, při okrajích místy otrhaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Michal Burget
(1970)
Na lovu
Položka č.: 417Vyvolávací cena: 3.100 CZK (130 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:34
linoryt, 2010, 40,5 x 60 cm, sign. PD Burget 2010, č. 8/8, místy mimo tisk drobné skvrny od tiskařské barvy, papír mírně ohmataný, rožky ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Michal Burget
(1970)
V lese
Položka č.: 418Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:35
lept, akvatinta, 2005, 49 x 79,5 cm, sign. PD Burget 05, č. 4/21, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Michal Burget
(1970)
Démoni
Položka č.: 419Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:36
suchá jehla, 2005, 49,5 x 49 cm, sign. PD Burget 05, č. 3/14, ohmataný papír, nahoře mimo tisk ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Adela Caballero
Santa Carlota
Položka č.: 420Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:37
dřevoryt, 1966, 24,7 x 15,5 cm, pasparta, uruguajská malířka, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Tomáš Císařovský
Sami sobě
Položka č.: 421Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:38
Bohuslav Coufal
(1895-1969)
Český Krumlov
Položka č.: 422Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:39
litografie, 33,5 x 18,3 cm, sign. PD Coufal, pasparta, látková páska pasparty mírně zašpiněna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Pavel Čampulka
Novorománský kostel a radnice na Kladně
Položka č.: 423Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:40
lept, akvatinta, 1979, 26 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 79, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Alena Čermáková
(1926-2009)
Dívka v poli
Položka č.: 424Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:41
monotyp, papír, 34 x 24 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Alena Čermáková
(1926-2009)
Rej rusalek
Položka č.: 425Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:42
monotyp, papír, 18 x 33 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Dagmar Černá
Černé labutě
Položka č.: 426Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:43
dřevoryt, 58,5 x 38,2 cm, sign. PD Dagmar Černá, č. 20/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Petr Dillinger
(1899-1954)
Jižní portál chrámu sv. Víta
Položka č.: 427Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:44
lept, 31,3 x 25 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Simon Dittrich
Květina
Položka č.: 428Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:45
lept, 1984, 39,5 x 29 cm, sign. PD Dittrich 84, e. a.
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Simon Dittrich
Všeumělec
Položka č.: 429Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:46
lept, 1984, 39,5 x 31 cm, sign. PD Dittrich 84, e. a.
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Simon Dittrich
Geometrie
Položka č.: 430Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:47
lept, 1978, 39 x 30,5 cm, sign. PD Dittrich 78, e. a.
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Simon Dittrich
Rybář
Položka č.: 431Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:48
lept, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Dittrich, e. a.
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Simon Dittrich
Trhání zubu
Položka č.: 432Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:49
lept, 39 x 29 cm, sign. PD Dittrich , e. a.
Simon Dittrich
Schubart
Položka č.: 433Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:50
lept, 1987, 39 x 29,5 cm, sign. PD Dittrich, e. a.
Simon Dittrich
Řím
Položka č.: 434Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:51
lept, 58 x 38 cm, sign. PD Dittrich, autorský tisk
Karel Dlabola
(1902-1998)
Stará pinie nad mořem
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:52
litografie , 1978, 22 x 34,5 cm, sign. PD Karel Dlabola, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Václav Dlouhý
(1905-1989)
Rozlité Labe
Položka č.: 436Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:53
lept, 1958, 16,5 x 30,6 cm, sign. PD V. Dlouhý 58, zkušebný tisk, lehce zažloutlý papír, v horních rozích papír perforován po špendlíku, zezadu na papíru v horních rozích nalepena lepenka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jaroslav Drahokoupil
Maják
Položka č.: 437Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:54
dřevořez, 1964, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD J. Drahokoupil 64, č. 6/15, Antikvariát Dlážděná
František Drtikol
(1883 -1961)
Akt s drapérií
Položka č.: 438Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:55
tisk, 1972, 29,5 x 21 cm, rám, přiležitostný tisk k výstavě Františka Drtikola 1972 (Uměleckoprůmyslové museum), lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
František Drtikol
(1883-1961)
lept
Položka č.: 439Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:56
Antický motiv (Matka země), 35,5 x 27 cm, č. 17/27, pozdější otisk z původní desky, PD slepotisková tiráž, vydalo Nakladatelství Svět, 2011, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
František Drtikol
(1883-1961)
lept
Položka č.: 440Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:57
Matka - země, 35,5 x 27 cm, č. 17/27, pozdější otisk z původní desky, PD slepotisková tiráž, vydalo Nakladatelství Svět, 2011, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU
Jean Duplessis-Bertaux
(1747-1819)
Jean Paul Marat
Položka č.: 441Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:58
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jean Duplessis-Bertaux
(1747-1819)
Zatčení Rebespierra dne 28. července 1794
Položka č.: 442Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:59
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)