Různí autoři
Hory a řeky v Československu
Položka č.: 648Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Richard Marynčák
Sfinga, již nazýváme světem
Položka č.: 647Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Richard Marynčák
Vyprávění o životě a tvorbě malíře Miroslava Štolfy
Položka č.: 646Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Fráňa Šrámek
(1877-1952)
Tělo (Spisy IV.)
Položka č.: 645Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
kniha, vyd. Fr. Borový, Praha, 1927, ex. 106/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 390s., zažloutlé listy, lehce vybledlý hřbet, jinak velmi pěkný stav!, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Fráňa Šrámek
(1877-1952)
Stříbrný vítr (Spisy I.)
Položka č.: 644Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
kniha, podp. F. Šrámka na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1926, ex. 3/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 305s., lehce odřené okraje desek, hřbet odřený a vybledlý, listy zažloutlé, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jan Konůpek
Hrdinové a věřící 1914-1918
Položka č.: 643Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Hledání otců
Položka č.: 642Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Herčík
(1922-1999)
V. Holzknecht: Chopin v obrozenecké Praze roku 1829
Položka č.: 641Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
bibliofilie, 4x sign. ocelorytina a pod. s věn. na předsádce J. Herčík, vyd. Supraphon, Praha, 1979, jako pamětní tisk k 150. výročí pobytu F. Chopina v Čechách, ex. aut. tisk, pův. brož, 26s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG H…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Robert Louis Stevenson: Putování s oslicí do hor
Položka č.: 640Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Václav Špála
(1885-1946)
Almanach na rok 1914
Položka č.: 639Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Pravoslav Kneidl
(1927-2003)
Řád Strahovské knihovny 1672
Položka č.: 638Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Jindřich Teuchner: Hudba vrcholného léta
Položka č.: 637Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Comtesse Anna de Noailles: Het zal lang licht vanavond zijn
Položka č.: 636Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Sergej Alexandrovič Jesenin
(1895-1925)
Ervín Neumann: Tančící safír
Položka č.: 635Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Jaroslav Dajč
Jaroslav Seifert: Podzim
Položka č.: 634Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, sign. lept ve frontispisu J. Dajč, vyd. Josef Dolívka, Kostelec na Hané, 2004, jako 36. sv. ed. Réva, volné listy v pův. ob., ex. 17/50, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák pr…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Němec
(1932-2001)
Únos Európy (Mýtus - divertimento k filozofii dějin)
Položka č.: 633Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
František Igor Vik
(1895-1957)
Marcel Jouhandeau: Astaroth aneb Noční návštěvník
Položka č.: 632Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, 4x litografie a úprava Fr. Vik, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1930, v edici Atlantis, sv. 7., ex. 56/150 na tuzemském japanu, přel. B. Reynek, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 67s., mírně se odlepující hřbet, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošť…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Lorenc
(1919-1999)
Dominique Janvier: Mezi Nilem a Vilainou
Položka č.: 631Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vít Obrtel
(1901-1988)
Jan Čep: Vigilie
Položka č.: 630Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, pův. clkžn. vazba V. Obrtela, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1928, ex. 58/350 na papíře Japan Banzay, ed. Plejada, sv. 3, clkžn. vazba se zlacením, 91s., lehce zahnědlý hřbet desek, jinak velmi dobrý, hezký stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ferdinand Stiebitz
(1894-1961)
O Janově Apokalypse
Položka č.: 629Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Solar
(1896-1977)
Viktor Dyk: Děs z prázdna
Položka č.: 628Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, vyd. Sfinx B. Janda, Praha, 1932, ex. 24/50 na Simili Japanu, v umělecké vazbě J. Solara, obs. I. díl: Děd Václav Šaroch (posmrtné vydání, více nevyšlo), upr. A.B. Kohout, clkžn. vazba se zlacením, 296s., hřbet a růžky desek lehce odřeny, jinak velmi pěkný, dobrý stav, Antiqari.at Radho…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ladislav Sutnar
(1897-1976)
Fotografie vidí povrch
Položka č.: 427Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
kniha, 2x podpis v tiráži Ladislav Sutnar a Jaromír Funke! (s dovětkem Praha v červnu 1935), vyd. Státní grafická škola, nákladem Družstevní práce, Praha, 1935, pův. brož, bez paginace, drobně odřený hřbet, jinak nad míru dobře zachovalý exemplář!, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Bohuslav Brouk
(1912-1978)
Jazyková komika
Položka č.: 426Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
kniha, podp. s dedikací na patitulu Bohuslav Brouk (s datací k 19. říjnu 1941), vyd. Václav Petr, Praha, 1941, ob. Karel Černý, pův. brož, 120s., mírně rozvolněná brož, jinak velmi dobře zachováno, včetně pův. pásky s obsahem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Karel Vlach
(1911-1986)
Program koncertů
Položka č.: 425Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Augusta Veuve Brauner
(1818-1890)
Smuteční oznámení
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:00
tisk, papír, 1890, 27 x 20, 8 cm, mecenáška, sufražetka a feministka, matka malířky Zdenky Braunerové, přeloženo, ohnuté rohy, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Václav Bartovský
(1903-1961)
Smuteční oznámení
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:01
tisk, papír, 1961, 30 x 21 cm, akademický malíř, přeloženo, Antikvariát Dlážděná, studium v soukromých malířských školách R. Vejrycha a J. Poše
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vladislav Bartůněk
(1924-1960)
Smuteční oznámení
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:02
tisk, papír, 1960, 30 x 21 cm, akademický sochař a restaurátor, přeloženo, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Václav Běhounek
(1902-1980)
Smuteční oznámení
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:03
tisk, papír, 1980, 30 x 21 cm, překladatel, redaktor, historik, archivář, přeloženo, ohnuté rohy, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Stanislav Bechyně
(1887-1973)
Smuteční oznámení
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:04
tisk, papír, 1973, 30 x 21 cm, stavební inženýr, pedagog, architekt, přeloženo, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Břetislav Benda
(1897-1983)
Smuteční oznámení
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:05
tisk, papír, 1983, 30 x 21 cm, český sochař, přeloženo, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. J. V. Myslbeka a J. Štursy na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)