Edith Piaf
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2023 10:09
filmový plakát, 2007, 42 x 29,5 cm, film: Francie, VB, ČR, žánr: drama, režie: Olivier Dahan, ocenění: 2x Oscar nejlepší masky, nejlepší herečka v hlavní roli (Marion Cotillard), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu
Bugsy
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2023 10:05
filmový plakát, 1991, 41,6 x 29,4 cm, film: USA, žánr: krimi, režie: Barry Levinson, ocenění: 2x Oscar, nejlepší výprava, nejlepší kostýmy, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
All that jazz
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2023 10:04
filmový plakát, 1979, 40,3 x 28,3 cm, film: USA, žánr: drama, režie: Bob Fosse, herci: Roy Scheider, ocenění: 4x Oscar, nejlepší kostýmy, nejlepší výprava, nejlepší střih, nejlepší adaptovaná hudba ( Ralph Burns), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
Alenka v řiši divů
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2023 10:03
filmový plakát, 2010, 42 x 29,7 cm, film: USA, žánr: dobrodružný, režie: Tim Burton, hrají: Mia Wasikowska, Johnny Depp, ocenění: 2x Oscar, nejlepší výprava (Robert Stromberg), nejlepší kostýmy (Coleen Atwood), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:44
litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Kbeneš, 139/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
Karel Beneš
(1932-2021)
Pegas
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:41
litografie, 2006, 12 x 8 cm, sign. DU Kbeneš 06, č. 55/190, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Karel Beneš
(1932-2021)
Milostná hudba
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:40
litografie, 1975, 19,5 x 13 cm, sign. PD Karel Beneš 75, č. 81/180, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Zasněžená Praha
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:39
litografie, 1998, 12,4 x 8,5 cm, sign. DU Kbeneš 98, č. 164/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Piantiska
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:33
litografie, 1986, 14,5 x 12,3 cm, sign. DU Kbeneš 86, č. 34/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Klaun s houslemi
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:32
litografie, 1981, 14 x 12,7 cm, sign. PD Kbeneš 81, č. 103/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Karel Beneš
(1932-2021)
Piantiska
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:30
litografie, 1984, 13,6 x 12 cm, sign. DU Kbeneš 84, č. 150/180, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Ptáčci
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:25
litografie, 1977, 13,5 x 12,5 cm, sign. DU Kbeneš 77, č. 161/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Klauni
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:24
litografie, 1987, 13 x 11 cm, sign. DU Kbeneš 87, č. 7/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Souznění s nočním městem
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:15
litografie, 1980, 11 x 8,3 cm, sign. DU Kbeneš 80, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Karel Beneš
(1932-2021)
Začneme znova a líp!?
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:07
litografie, 12,2 x 8 cm, sign. DU Kbeneš , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Květina u okna
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:04
litografie, 11,8 x 7,8 cm, sign. DU Kbeneš , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Jízda králů
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:03
litografie, 15 x 21 cm, signováno, r. 1980, ex: 76/130, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Jan Žižka na koni
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:02
litografie, 21 x 15 cm, signováno, r. 1987, ex: 72/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Jiří z Poděbrad na koni
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:01
litografie, 21 x 15 cm, signováno, ex: 83/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Samuraj
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:54
dřevořez, 36 x 23,1 cm, nalepeno na šedém papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Samurai
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:52
dřevořez, 34,1 x 23,8 cm, nalepeno na šedém papíru, papír pokrčený, místy perforováno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Dva samurajové
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:50
dřevořez, 35,5 x 24,2 cm, nalepeno na šedém papíru, papír pokrčený, u pravého okraje poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Bojovník s helmou
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:44
dřevořez, 34,6 x 24,1 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Kuřák opia
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:28
barevný dřevořez, 31,5 x 22,7 cm, značeno LD, nalepeno na černém papíru, místy pokrčeno, na dvou místech papír odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Motýlové kimono - samuraj
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:24
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kopí
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:23
barevný dřevořez, 36 x 23,6 cm, nalepeno na černém papíru, pravý horní roh papíru poškozený, na papíru několik skvrn od vody (v techto místech je barva rozpitá), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Tsukioka Yoshitoshi
(1839-1892)
Samurajská přísaha
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:16
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Utagawa Hirosada
(1810-1864)
Boj (triptych)
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:14
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Hiroshige Utagawa
(1797-1858)
Kodai Fish
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:06
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Shunga
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:04