Erb s náboženskou tématikou
No.: 44Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:43
mědirytina, 12 x 7,5 cm, lehce zašpiněný a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
S. Alojsius
No.: 27Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:26
tuš, akvarel, krajka, 14 x 9 cm, ruční malba na krajkovém podkladu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
S. Joannes Nepomuceni
No.: 24Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:23
kolorovaný mědiryt, 11 x 7,5 cm, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
S. Wenceslaus
No.: 23Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:22
tuš, akvarel, 13 x 8 cm, pokrčený papír, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Křtitel
No.: 21Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:20
mědirytina, 10,6 x 6,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
František Müller
(1833-1917)
Die Verfuchung Chrifti
No.: 20Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:19
mědirytina, 18 x 13 cm, značeno na kameni LD Fr. Müller invt, PD A. Pickel sc., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Akademie der bildenden Künste in Munich
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Joseph Kopetzký
St. Johann v. Nep
No.: 12Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:14
kolorovaný mědiryt, 11,5 x 8 cm, značeno DU Prag bei Joseph Kopetzký, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Joseph Kopetzký
S. Anna
No.: 13Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:12
kolorovaný mědiryt, 11,5 x 8 cm, značeno DU Prag bei J. Kopetzký, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Sebastian Klauber
(1700-1768)
Madona
No.: 10Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:09
mědirytina, 10,4 x 6,5 cm, značeno PD Kluber Cath. Sc. Aug. V., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
J. Kepne
St. Anna
No.: 9Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:08
mědirytina, 11,5 x 7,6 cm, značeno PD J. Kepne, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Wilhelm Kandler
(1816-1896)
Kateřina Sienská
No.: 8Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:07
mědirytina, 16 x 7,4 cm, značeno LD Wil. Kandler pinx. Romae PD Ausführung u Stich d. Manz Kunst Verlag, text: ,,Meister! Du welst, was ich will, dals ich keinen andern Willen habe als den Deinigen, kein anderes Berz, als das Deine., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Waldher…
Current price: 100 CZK (5 €)
Johann Wilhelm Baumann
Christus
No.: 1Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:00
mědirytina, 9 x 7,5 cm, značeno na desce LD Carlo Dolce pinr. PD W. Baumann sculp., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Karel Kuneš
(1898-1970)
Stromy u jezera (ex libris Vladimír Kotek)
No.: 156Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 19:14
dřevoryt, 9,5 x 8,4 cm, sign. PD Kuneš, pravý dolní roh papíru pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
Zkroucený strom (ex libris V. Hrnčíř)
No.: 153Auction price: 60 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 19:11
dřevoryt, 8,9 x 6,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 260 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Karel Kuneš
(1920-1997)
Kostel (ex libris M. Hartl)
No.: 145Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 18:54
dřevoryt, 9,6 x 7,2 cm, sign. PD Kuneš, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Hrad (ex libris Břetislav Peterka)
No.: 142Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 18:48
kolorovaný dřevoryt, 10,2 x 8,3 cm, DU monogr. KK, lehce zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Osvícená (ex libris C. Šťastný)
No.: 105Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 17:38
dřevoryt, 13 x 8,3 cm, sign. PD Jan, značeno LD v desce JD, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Josef Hodek
(1888-1973)
Ex libris Josef Hladký
No.: 97Auction price: 60 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 17:22
dřevoryt, 6,9 x 5,8 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists
Current price: 60 CZK (3 €)
Ruka (ex libris Ing. O. Hradečný)
No.: 93Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 17:14
dřevoryt, 8,8 x 4,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
Boris Hanš
(1912-1962)
Kůň (ex libris FŠ)
No.: 72Auction price: 60 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 17:04
dřevoryt, 1942, 6,3 x 8 cm, sign. PD B. Hanš 42, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Karel Kuneš
(1898-1970)
Hermés (ex libris Jar. Drvota)
No.: 71Auction price: 60 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 17:02
dřevoryt, 8 x 7 cm, sign. PD Kuneš, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Obličej (ex libris S. Hlinovský)
No.: 58Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:54
suchá jehla, 9 x 4,8 cm, sign. PD Hlinovský 1960, č. 18/30, lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Svatá Marie (ex libris Boh. Hradečný)
No.: 52Auction price: 60 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:50
dřevoryt, 9,6 x 5,5 cm, pravý horní roh papíru ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Karel Kuneš
(1898-1970)
Valach (ex libris Božena Hezká)
No.: 49Auction price: 60 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:44
dřevoryt, 10,4 x 5,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Antonín Doležal
(1900-1968)
Květina (ex libris Jiřina Beránková)
No.: 46Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:40
dřevoryt, 5,9 x 3,5 cm, sign. PD Doležal, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 40 CZK (2 €)
Antonín Doležal
(1900-1968)
Margarétky (ex libris Krupková M.)
No.: 45Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:38
dřevoryt, 6,5 x 3,6 cm, sign. PD Doležal, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 40 CZK (2 €)
Květiny (Kniha Jos. Hladkého)
No.: 43Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:34
zinkografie, 1917, 10,2 x 5,9 cm, monogr. LD v desce MA; 1917, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Antonín Doležal
(1900-1968)
Květiny (ex libris Otakar Kuliš)
No.: 37Auction price: 60 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:24
dřevoryt, 10 x 3 cm, sign. PD Doležal, na jednom místě u dolního okraje nepatrně pokrčeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Jiří Trnka
(1912-1969)
Žába (Kniha Jožky Bati)
No.: 36Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:22
litografie, 7 x 5,3 cm, nepatrně pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , skilled at Puppetry at the atelier of J. Skupa in Pilsen, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 70 CZK (3 €)
Kostel (ex libris F. Kozák)
No.: 87Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:50
dřevoryt, 1925, 13,9 x 9,2 cm, značeno v desce LD nečitelný monogr. a rok 25, zažloutlý papír, PD na grafice bledá skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 220 CZK (10 €)