J. B. Bérauger
Myšlenka
No.: 234085Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:01
dřevoryt, hedvábný papír, 9,8 x 4,7 cm, sign. LD J. B. Bérauger, na levem okraji papíru malá dírka; na pravém okraji lehce ušpiněn, nepatrně pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
J. B. Bérauger
Píseň Nový denní rozkaz
No.: 234082Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:02
dřevoryt, hedvábný papír, 9,7 x 4,5 cm, sign LD J. B. Bérauger, levý horní roh papíru lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
J. Bérová
Ptáček
No.: 232758Auction price: 40 CZK (2 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:03
serigrafie, 1992, 15 x 10,3 cm, sign. PD J. Bérová, na dvojlistu s přáním a pozdravem autorky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 40 CZK (2 €)
Spytimír Bursík
(1924)
Jiří Noha
No.: 237584Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:04
tisk, 12,6 x 8,6 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Černovský
Černou stezkou
No.: 235356Auction price: 60 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:05
litografie, 23 x 27 cm, sign PD Černovský, mírně pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Dubová
Upřený pohled
No.: 232757Auction price: 40 CZK (2 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:06
Current price: 40 CZK (2 €)
J. Ernest
Jan Amos Komenský
No.: 246736Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:07
lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Wieslaw Garbolinski
(1927-2014)
Obrazy Wieslaw Garbolíńsky
No.: 254283Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:08
Current price: 70 CZK (3 €)
Jan Heřman
Den
No.: 235393Auction price: 60 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:09
kolorovaný linoryt, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD Jan Heřman, autorský tisk, vzadu popsáno autorem, papír u pravého okraje lehce ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Jiří Hilmar
(1937)
Jiří Hilmar
No.: 267381Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:10
tisk, plakát, 2002, 58 x 84,5 cm, plakát k výstavě v Städtische galerie Lüdenscheid 2002, při okrajích pomuchlaný papír, na zadní straně zbytky lepenky, Aantiqari.at Radhošťská, , member of the groups Gerade and Künstler Siedlung Halfmannshof Gelsenkirchen
Current price: 100 CZK (5 €)
Eduard Klika
Zpěv organů
No.: 242388Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:11
dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Miloslav Martenek
(1933)
Pořádnej drink
No.: 237577Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:12
kombinovaná technika, 9 x 6,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Miloslav Martenek
(1933)
E 55 (kalendář na rok 1999)
No.: 262642Auction price: 30 CZK (2 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:13
tisk, 1998, 8,3 x 5,4 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1999, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 30 CZK (2 €)
Miloslav Martenek
(1933)
Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)
No.: 262641Auction price: 30 CZK (2 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:14
tisk, 1997, 10,5 x 7,2 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1998, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 30 CZK (2 €)
Věra Martinková
Prasklé sklo a ostnatej drát
No.: 237574Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:15
tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
A. Václav Mašek
Portrét muže
No.: 234096Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:16
Current price: 70 CZK (3 €)
A. Václav Mašek
Čtení
No.: 234093Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:17
Current price: 90 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
V oblacích / Dívka
No.: 234092Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:18
tuš, papír, 6 x 7,2 a 8 x 7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Jiří Němeček
Přírodní motiv
No.: 245318Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:19
dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Neumann
Babička
No.: 246712Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:20
Current price: 70 CZK (3 €)
Neumann
Muž z profilu
No.: 228529Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:21
Current price: 50 CZK (3 €)
Neumann
Kolibřík
No.: 228527Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:22
Current price: 50 CZK (3 €)
Rytíř
No.: 237524Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:23
litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Domek v lese
No.: 234130Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:24
uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Klaun
No.: 232761Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:25
litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Ptáčci
No.: 232753Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:26
tuš, litografie, 6 x 8,7 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Brýle
No.: 231259Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:27
Current price: 70 CZK (3 €)
Ex libris Marina Stappen
No.: 229972Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:28
lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Zapadající slunce
No.: 229969Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:29
Current price: 50 CZK (3 €)
Nationalpark Krkonoše
No.: 254304Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:30
tisk, plakát, 82 x 57 cm, při okrajích pokrčený a otřepený papír, na několika místech podlepeno, několik bílých skvrnek v horní části, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)