Zdenka Kabátová - Táborská
(1933)
Dýně
Položka č.: 211888Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:35
lept, ruční papír, 8,2 x 5,5 cm, sign. PD Z. Táborská, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Jabloň
Položka č.: 242625Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:22
linoryt, 21 x 10 cm, sign. PD Houra 83, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Vzpomínání
Položka č.: 242628Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:21
linoryt, 17 x 10,2 cm, sign. PD Houra 87, vzadu autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Olga Čechová
(1925)
Vlny
Položka č.: 211860Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:09
dřevoryt, 1987, 8,1 x 7,1 cm, sign. PD Olga Čechová 87, p. f. 88, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Holl…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Daniela Benešová
Položka č.: 260089Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:05
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Dagmar Berková
(1922-2002)
Odlet vzducholodí
Položka č.: 270047Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:04
litografie, 1970, 17 x 6 cm, sign. LD Dagmar Berková 70, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Daniela Benešová
Strom
Položka č.: 270042Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:01
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Mikoláš Axmann
Na řece
Položka č.: 188223Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2023 18:01
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladislav Wimmer
Stůl v zahradě
Položka č.: 231367Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 19:00
litografie, 1967, 31,9 x 16,7 cm, sign. PD V. Wimmer, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Meyer
(1895-1952)
Řetězový most v Praze
Položka č.: 254694Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:31
lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD JMajer, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
P. F. 1966
Položka č.: 269995Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:27
dřevoryt, 1965, 10,3 x 14,1 cm, sign. PD Emil Kotrba 1965, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Z. Jasanovská
Brána do dvora
Položka č.: 231369Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:23
akvatinta, 1966, 11,3 x 14,2 cm, sign. PD na paspartě Jasanovská Z. 1966, sign. PD na původní paspartě Jasanovská Z. 1966, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Jandejsek
Bazilika svatého Petra a Pavla
Položka č.: 237800Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:20
litografie, 1976, 29,8 x 29,7 cm, sign. PD Jan 1976, autorský tisk, Z Vyšehradu, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Václav Hejna
(1914-1985)
Položka č.: 225380Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:15
lept, 16,2 x 24,8 cm, sign. PD V. Hejna, zkušební tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Václav Hejna
(1914-1985)
Broušení
Položka č.: 225381Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:14
lept, tužka, 15,8 x 12 cm, sign. PD V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Orient
Položka č.: 270040Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:13
litografie, 20,5 x 13,5 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Milan Entler
(1948-2018)
Strahovský klášter
Položka č.: 270038Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:11
litografie, 11 x 17,1 cm, sign. PD Milan Entler , č. 30/100, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Šternberk na Moravě
Položka č.: 270036Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:02
litografie, 2000, 7,3 x 15,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 2000, PF 2001, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 455 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Karel Beneš
(1932-2021)
Šternberk na Moravě
Položka č.: 270037Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:01
litografie, 1998, 9 x 17,5 cm, sign. PD K. Beneš 98, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Bande
6 Cosmonauts
Položka č.: 238007Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:00
linoryt, 25 x 25 cm, sign. PD Bande, 1/3, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Koňský vzpřeh
Položka č.: 270013Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2023 18:40
dřevoryt, 6 x 8 cm, sign. PD Karel Tondl, vlastnoruční tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-A…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Váza s květinami
Položka č.: 270016Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2023 18:37
dřevoryt, 12,5 x 10 cm, sign. PD Karel Tondl, vlastnoruční tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Bea…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Tři dívky a pes s klecí
Položka č.: 270023Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2023 18:34
lept, 8 x 7 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Muž s deštníkem
Položka č.: 270024Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2023 18:33
lept, 7,8 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Jana Míčková
(1940-2020)
Kluk s bochníkem chleba
Položka č.: 270027Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2023 18:30
dřevořez, 11,5 x 6 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Lov na zajíce
Položka č.: 270028Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2023 18:29
lept, 4,5 x 6,3 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Traktorista
Položka č.: 270029Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2023 18:28
suchá jehla, 10,3 x 7,5 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
U rybníčku
Položka č.: 270031Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2023 18:26
akvantita, 10,5 x 20,3 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Adam a Eva
Položka č.: 270032Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2023 18:25
lept, 12,7 x 10,7 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Lidé a havrani na poli
Položka č.: 270033Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2023 18:24
lept, 8 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)