-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Příprava na boj (diptych)
Položka č.: 643Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:20
dřevořez, 36,1 x 24 a 36,1 x 23,4 cm, jedna z grafik nalepena na bílém papíru, jedna z grafik natržená u spodního okraje; druhá grafika nahoře poškozená, u spodního okraje natržená na dvou místech, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Krkavci
Položka č.: 642Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:19
dřevořez, 34,5 x 22 cm, nalepeno na šedý papír, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Špatný obchod
Položka č.: 641Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:18
barevný dřevořez, 36,2 x 24,5 cm, nalepeno na černém papíru, značeno u pravého okraje, pokrčený a zašlý papír, u pravého okraje odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Obránce
Položka č.: 640Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:17
dřevořez, 35 x 24,3 cm, nalepeno na šedý papír, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Závistlivec
Položka č.: 639Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:16
dřevořez, 36 x 24,2 cm, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Mistr meče
Položka č.: 638Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:15
dřevořez, 34,5 x 23 cm, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Kimono
Položka č.: 637Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:14
dřevořez, 34,5 x 24 cm, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Tanečník
Položka č.: 636Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:13
dřevořez, 35,5 x 24,3 cm, nalepeno na šedý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Našeptávačka
Položka č.: 635Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:12
dřevořez, 34 x 23,5 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kuřák opia
Položka č.: 634Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:11
dřevořez, 34,5 x 23,5 cm, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Noční chodci
Položka č.: 633Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:10
dřevořez, 33,5 x 23,5 cm, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kuchař
Položka č.: 632Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:09
dřevořez, 35 x 23,5 cm, lehce poškozeno, nahoře malé potržení cca 1 cm dlouhé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Bratři
Položka č.: 631Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:08
dřevořez, 31,7 x 24 cm, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Rádce
Položka č.: 630Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:07
dřevořez, 35 x 23,5 cm, lehce poškozeno, na jednom místě v tisku zabarveno bělobou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Chimura Uzaemon XIII v roli Momoi Wakasanosuke a Iwai Kumesaburô III v roli Kaoyo Gozen
Položka č.: 629Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:06
dřevořez, 35 x 23,5 cm, nalepeno na zelený papír, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Přísaha
Položka č.: 628Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:05
dřevořez, 35 x 24 cm, nalepeno na hnědý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kuniaki
(1835-1888)
Škola v Osace
Položka č.: 627Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:04
dřevořez, 24,2 x 16,8 cm, nalepeno na červeném papíru, papír pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Pohyb a tvar
Položka č.: 626Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:03
lept, akvatinta, 1980, 49,5 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 80, č. 55/80, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Kolotoč
Položka č.: 625Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:02
lept, akvatinta, 1986, 49,4 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 1986, č. 25/80, na papíře skvrny, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Ke slunci
Položka č.: 624Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:01
lept, akvatinta, 1977, 31,5 x 24,5 cm, sign. DU L. Kuklík, rám, 77/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Z okna
Položka č.: 623Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:00
kombinovaná technika, lept, 1975, 31,5 x 24 cm, sign. PD L. Kuklík 75, č. 29/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Krajina
Položka č.: 622Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:59
kombinovaná technika, lept, 1976, 24,5 x 32 cm, sign. DU L. Kuklík 1976, č. 49/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Heinz Kühle
(1909-1965)
Se sudem
Položka č.: 621Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:58
akvarel, tužka, papír, 42,5 x 34 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Heinz Kühle
(1909-1965)
Víno
Položka č.: 620Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:57
akvarel, tužka, papír, 46 x 33,5 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Heinz Kühle
(1909-1965)
U piva
Položka č.: 619Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:56
akvarel, tužka, papír, 42 x 34 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Pan H.
Položka č.: 618Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:55
litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 12/75, rožky nepatrně pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Únava
Položka č.: 617Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:54
litografie, 38 x 48,7 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 33/50, zezadu v rozích nalepena hnědá papírová páska, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kubíček
(1930)
Šátek I.
Položka č.: 616Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:53
litografie, 1981, 40,5 x 38,5 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1981, rám, č. 1/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kubíček
(1930)
Kočka
Položka č.: 615Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:52
litografie, 1984, 37,2 x 37,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1984, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Katedrála svatého Víta
Položka č.: 614Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:51
litografie, sign. LD VKubašta, mírbě zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čty…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO