Laura Limbourg
(1996)
Tiger
No.: 662Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:39
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Laura Limbourg
(1996)
Vase
No.: 661Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:38
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Záhadná skříň u jezera
No.: 660Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:37
litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 3.500 CZK (146 €)
K Hamletu
No.: 659Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:36
lept, 33 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 83, pravý horní roh ohnutý, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
No.: 658Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:35
litografie, 35 x 50 cm, sign. DU Liesler 67, č. 46/110, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Brána, Motýl (konvolut dvou grafik)
No.: 657Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:34
lept, 1980, 1989, 20,5 x 14,7, 19 x 14 cm, sign.PD Josef Lehoučka80, sign. PD Josef Lehoučka69, PF 1981, PF 1970, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Orbis 83, Zátiší ve skříni (konvolut dvou grafik)
No.: 656Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:33
lept, 1984, 1988, 19,5 x 14, 17,9 x 13,6 cm, sign. PD Josef Lehoučka, sign. PD Josef Lehoučka1988, PF1984, PF1989, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Jablko, Jen masa kus (konvolut dvou grafik)
No.: 655Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:32
lept, 1992, 8,5 x 11,1, 13,1 x 19,1 cm, sign. PD J. Lehoučka 92, PF 1993, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Poselství, Sen a skutečnost (konvolut dvou grafik)
No.: 654Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:31
lept, 1984, 1999, 12,8 x 19,5, 13,7 x 16,1 cm, sign. PD J.Lehoučka84, sign. PD J.Lehoučka99, PF 1985, PF1991, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Poznání hry, Čas ticha (konvolut dvou grafik)
No.: 653Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:30
lept, 1993, 1996, 15 x 11,2, 15,2 x 12,5 cm, sign. PD J.Lehoučka93, sign.PD JosefLehoučka1996, PF1994, PF1997, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Věčný dialog
No.: 652Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:29
lept, 1986, 11,9 x 15,3 cm, sign. PD Josef Lehoučka86, PF 1997, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Vladimír Lavický
(1923-1997)
Podzimní krajina
No.: 651Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:28
akvarel, tempera, ruční papír, 45 x 58 cm, sign. PD V. Lavický, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Antonín Landa
(1899-1968)
Plachetnice na moři
No.: 650Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:27
tempera, běloba, papír, 33,3 x 45 cm, sign. PD Ant. Landa, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
Bondan Lacina
(1912-1971)
Pohled do vsi
No.: 649Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:26
dřevoryt, 18,6 x 25,7 cm, sign. PD b. Lacina, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Monsef Labib
Orientalní město
No.: 648Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:25
tempera, papyrus, 88 x 60 cm, sign. LD, na zadní straně autorské razítko, papír mírně potrhaný, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Noda Kyuho
(1879-1971)
Námořník Kezori Kuemon
No.: 647Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:24
dřevořez, 40,5 x 26,9 cm, značeno PD, zažloutlý papír, pravý horní růžek pokrčený, levý dolní roh ušpiňen černou barvou, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Spor (diptych)
No.: 646Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:23
dřevořez, 36,6 x 25,5 a 37 x 25,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, značeno v dolní části, papír místy pokrčený, místy poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Pozdě v noci (diptych)
No.: 645Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:22
dřevořez, 34,2 x 23,8 a 34 x 23,9 cm, nalepeno na bílém papíru, značeno LD a PU, papír pokrčený a místy poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Žádost s volavkou v pozadí (diptych)
No.: 644Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:21
dřevořez, 36 x 24,6 a 36,5 x 25 cm, nalepeno na černém papíru, značeno DU, na jedné z grafik skvrny, poškozeno v horních rozích; druhá grafika poškozená u levého okraje na dvou místech, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Příprava na boj (diptych)
No.: 643Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:20
dřevořez, 36,1 x 24 a 36,1 x 23,4 cm, jedna z grafik nalepena na bílém papíru, jedna z grafik natržená u spodního okraje; druhá grafika nahoře poškozená, u spodního okraje natržená na dvou místech, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Krkavci
No.: 642Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:19
dřevořez, 34,5 x 22 cm, nalepeno na šedý papír, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Špatný obchod
No.: 641Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:18
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Obránce
No.: 640Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:17
dřevořez, 35 x 24,3 cm, nalepeno na šedý papír, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Závistlivec
No.: 639Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:16
dřevořez, 36 x 24,2 cm, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Mistr meče
No.: 638Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:15
dřevořez, 34,5 x 23 cm, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Kimono
No.: 637Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:14
dřevořez, 34,5 x 24 cm, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Tanečník
No.: 636Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:13
dřevořez, 35,5 x 24,3 cm, nalepeno na šedý papír, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Našeptávačka
No.: 635Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:12
dřevořez, 34 x 23,5 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kuřák opia
No.: 634Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:11
dřevořez, 34,5 x 23,5 cm, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Noční chodci
No.: 633Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:10
dřevořez, 33,5 x 23,5 cm, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,