• Maxmilian Švabinský

    Karel Hynek Mácha

    No.: 1195

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 14:53

    heliogravura, 35,4 x 28,8 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, Max Švabinsý delineavit, tisk: S.V.U. Mánes excudit, papír zažloutlý, na rájmu drobné oděrky na rozích, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes…

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Antonín Dvořák

    No.: 1196

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 14:54

    heliogravura, 1941, 42 x 32,7 cm, sign. PD MŠvabinský, k stému výročí Dvořákova narození vydala Kulturní rada při Národní radě české ve prospěch Spolku pro postavení pomníku Mistra Antonína Dvořáka v Praze. Hlubotisk V. Neubert a synové., drobné skvrnky mimo tisk , Aantiqari.at Radhošťská, , the dis…

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Dr. Edvard Beneš

    No.: 1197

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 14:55

    dřevoryt, 1947, 75 x 52 cm, sign. PD MŠvabinský, papír je po krajích otlačený a v půlce přehnutý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union…

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Karel Postl

    (1769-1818)

    Pohled na Karlův most

    No.: 1198

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 14:56

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 1199

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 14:57

    akvatinta, lept, 35,1 x 32,9 cm, sign. PD I. Stretti-Zamponi, zašlý papír, u pravého okraje papír lehce ušpiněný, v horních rozích papír neptrně pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská, , the constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Art…

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Josef Šembera

    (1794-1866)

    Scharzenberský palác v Praze

    No.: 1200

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 14:58

    lept, 1819, 31 x 45,5 cm, rám, zašpiněný a lehce odřený rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

  • Samuel Prout

    (1785-1852)

    Týnský chrám na staroměstském náměstí

    No.: 1201

    Planned termination: 26. 11. 2024 14:59

    litografie, 1843, 28,5 x 41 cm, rám, rám lehce odřený, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Franz Hogenberg

    (1535-1590)

    Pohled na Prahu

    No.: 1202

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:00

    mědirytina, 1582, 14,5 x 48,5 cm, rám, Franz Hogenberg a Georg Braun, lehce odřený rám , Aantiqari.at Radhošťská,

  • František Xaver Sandmann

    (1805-1856)

    Staroměstské náměstí

    No.: 1203

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:01

    litografie, 1844, 33,5 x 44 cm, rám, rám špinavý od barvy, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

  • .

    Velkoněmecká říše - Neubertova mapa

    No.: 1204

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:02

    mapa, 1942, 84 x 96 cm, Neubertova podrobná místopisná mapa Velkoněmecké říše, protektorát Čechy a Morava, Gen. - Gouvernement, Slovensko a Švýcarsko. Vydaly a vytiskly Grafické závody V. Neubert a synové v měřítku 1 : 1 500 000 v Praze 1942., mírně poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • .

    Deutsches Reich ( Velkoněmecká říše)

    No.: 1205

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:03

    mapa, 47 x 102 cm, Patent-Falzkarte für Kraftfahrer, Frankfurt A. M. : Schirmer & Mahlau, okolo roku 1940, 2 mapy na 1 listu : Měřítko 1:100 000 , poškozeno, zašpiněný obal, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Übersichts -Man der Gegend und Befestrigungen von Cherbourg

    No.: 1206

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:04

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Situations Plan

    No.: 1207

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:05

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Rigobert Bonne

    (1727-1795)

    Mapa Jižní Ameriky

    No.: 1208

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:06

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

  • Johann Baptist Homann

    (1664-1724)

    Amerika

    No.: 1209

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:07

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

    Des Königreichs Böheim (Kreise Bunlau und Leitmeritz nro. 97)

    No.: 1210

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:08

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Des Königsreichs Böheim (Kreise Chrudim Tchaslau und Kurzim Nro. 99.

    No.: 1211

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:09

    No.: 1212

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:10

    Die Markschaft Maehren Nro. 114.

    No.: 1213

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:11

    Avstria / Archidv Catvs Auctore / Wolfgango Lazio

    No.: 1214

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:12

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Albis (Fluvius Germaniae celebris) A Fontibus ad Ostia

    No.: 1215

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:13

    Die Statt Eger am Wasser Eger

    No.: 1216

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:14

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Johann Michael Probst

    (1757-1809)

    Angliae Scotiae et Hiberniae

    No.: 1217

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:15

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Archiducatus Austriae Inferioris

    No.: 1218

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:16

  • Robert de Vaugondy

    (1723-1786)

    Partie Orientale de L´Empire de Russie en Asie

    No.: 1219

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:17

    Hispaniae et Portugalliae Regna

    No.: 1220

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:18

  • Robert de Vaugondy

    (1723-1786)

    Gouvernement General de L´Isle de France

    No.: 1221

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:19

  • Robert de Vaugondy

    (1723-1786)

    Partie Occidentale de L´Empire de Russie

    No.: 1222

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:20

  • Johann Baptist Homann

    (1664-1724)

    Circulus Saxoniae Inferioris

    No.: 1223

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:21

  • Johann Baptist Homann

    (1664-1724)

    Regni Bohemiae, DVC. Silesiae, MarchionatVVm Moraviae et Lvsatiae

    No.: 1224

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:22

    Current price: 6.000 CZK (250 €)