Josef Čapek
(1887-1945)
Konvolut obálek a ilustrací
Položka č.: 1164Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:22
linořez, tisk (6 kusů), Karel Čapek - Trapné povídky, rozměr 17,4 x 10,7 cm, okraje potrhány, místy chybějící papír; Karel Čapek - Matka, rozměr 19,5 x 12,5 cm; Bratři Čapkové - Komedie ze života hmyzu, 21,5 x 14 cm, na levé straně torzo hřbetu; Karel Čapek - Kritika slov (přední i zadní strana), 14…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
RUR - obálka
Položka č.: 1165Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:23
linořez, 22,5 x 15 cm, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Vladimír Iljič Sidorin
Ohnisko světového požáru
Položka č.: 1166Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:24
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Edgar Rice Burroughs
(1875-1950)
Tarzan (Lidé v jeskyních)
Položka č.: 1167Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:25
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jan Kostroun
Devisová příručka
Položka č.: 1168Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:26
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
A. Novotný: Naposledy o Praze F.L. Věka
Položka č.: 1169Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:27
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Antoni Gaudí
(1852-1926)
Emilio Sagristá: Gaudí en la Cathedral de Mallorca
Položka č.: 1170Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:28
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Lewis Carroll
(1832-1898)
Alice´s Adventures in Wonderland
Položka č.: 1171Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:29
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
gen. prof. JUDr. Bohuslav Ečer
(1893-1954)
Položka č.: 1172Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:30
sešit, politicko-statistický dokument určený mezinárodní veřejnosti upozorňující na neoprávněnost záboru českého území v moravskoslezském prostoru podle falešně stanoveného národnostního klíče po Mnichovské dohodě, National Silesian Union, Brno 1938, 22 s., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrov…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Josef Sudek
(1896-1976)
Katalog k výstavě fotografií Josefa Sudka
Položka č.: 1173Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:31
katalog, obs. 2 čb. vyobrazení, text Jana Řezáče a sezn. vyst. fotografií, 3x dvojlist, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vladimír Fuka
(1926-1977)
Novoročenka 1954
Položka č.: 1174Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:32
fototisk, fototisková reprodukce kresby Cirkus na Letné z r. 1951, 1953, 16,7 x 23,9 , osobní přání s podpisem Fukových, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Karel Plicka
(1902-1980)
L. Baran: Karel Plicka. Soubor 12 pohlednic - edice Profily
Položka č.: 1175Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:33
album, 12 x samostatná fotografie a kontaktní snímek na přebalu Karel Plicka, studie Ludvík Baran, fotografie K.P. na přebalu, 1. sv. edice Profily, vydala Orbis, Praha 1961, trojlist a soubor fotografií v přebalu, 13 x 17,5 cm, velmi dobrý stav fotografií, kompletní!, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Eugen Karl Dühring
(1833-1921)
Die Judenfrage als Frage des Rassencharakters und seiner Schädlichkeiten für Existenz und Kultur der Völker
Položka č.: 1176Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:34
kniha, vyd. O.R. Reisland, Lipsko, 1930, pův. brož, 151s., lehce otřepené okraje, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Hanns Kerrl
(1887-1941)
Reichstagung in Nürnberg 1938 (Der Parteitag Grossdeutschland)
Položka č.: 1177Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:35
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Maxmilián Švabinský
Za trochu lásky (K. H. Mácha)
Položka č.: 1178Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:36
litografie, 17,1 x 12 cm, sign. PD M. Švabinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Maxmilián Švabinský
Svlačec
Položka č.: 1179Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:37
litografie, 1956, 15,5 x 11,8 cm, sign. PD M. Švabinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts …
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Maxmilian Švabinský
Motýli
Položka č.: 1181Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:39
litografie, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD MŠvabinsky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Maxmilian Švabinský
Slunečnice
Položka č.: 1182Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:40
litografie, 18,2 x 12 cm, sign. PD MŠvabinsky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, …
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Maxmilian Švabinský
Strom
Položka č.: 1183Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:41
litografie, 18 x 12,6 cm, sign. PD MŠvabinsky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Maxmilian Švabinský
Motýl na stonku
Položka č.: 1184Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:42
litografie, 17,7 x 12,4 cm, sign. PD MŠvabinsky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži…
Maxmilian Švabinský
V bazénku
Položka č.: 1185Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:43
litografie, 18 x 12,5 cm, sign. PD MŠvabinsky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, …
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Maxmilian Švabinský
Michelangelo
Položka č.: 1186Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:44
litografie, 18,3 x 12 cm, sign. PD MŠvabinsky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, …
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Maxmilian Švabinský
Stromy ve větru
Položka č.: 1187Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:45
lept, 11,6 x 15,6 cm, sign. PD MŠvabinsky, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Ar…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Maxmilian Švabinský
Malíř a můza
Položka č.: 1188Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:46
lept, 8 x 6 cm, sign. PD MŠvabinsky, č. 4/10, při okrajích mimo tisk poškozený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Soci…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Maxmilian Švabinský
Duha
Položka č.: 1189Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:47
heliogravura, 1941, 43,5 x 51,5 cm, sign. PD MŠvabinský, vydal V. Neubert a synové, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku uměl…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Maxmilian Švabinský
Akt zezadu
Položka č.: 1190Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:48
litografie, 1929, 18 x 14,2 cm, značeno v kameni PD MŠ 29, DU pod grafikou tištěno Max Švabinský. Původní litografie, lehce tmavší horní a levý okraj papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda,…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Maxmilian Švabinský
Položka č.: 1191Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:49
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Maxmilian Švabinský
Josef Mánes
Položka č.: 1192Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:50
dřevoryt, 1917, 71 x 50,3 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, rozměr výšky se liší o 2 cm od údajů v soupise, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a …
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Maxmilian Švabinský
Útes uprostřed lesa
Položka č.: 1193Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:51
litografie, 15,8 x 22,3 cm, sign. PD M Švabinský, pravý horní a levý dolní roh papíru lehce pokrčené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a uměn…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Maxmilian Švabinský
Portrét muže
Položka č.: 1194Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:52
litografie, 31,7 x 23,6 cm, sign. PD M. Švabinský, č. 23/40, papír na okrajích přeložený (nezasahuje do grafiky), lehce ohmatáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku uměl…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)