• Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Hvězdář

    Položka č.: 282576

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 19:08

    lept, 20,8 x 16,3 cm, monogr. PD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Na pumpě

    Položka č.: 282577

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 19:10

    litografie, 2006, 15,2 x 19,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 61/140, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Dům na stráni

    Položka č.: 282578

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 19:12

    lept, 15,3 x 21,4 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Praha

    Položka č.: 282581

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 19:14

    dřevoryt, 24,2 x 18 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Mečový tanec

    Položka č.: 282582

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 19:16

    litografie, 1959, 18,2 x 24,5 cm, sign. DU Karel Beneš 1959, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lucie Šubová

    Mariáš

    Položka č.: 282583

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 19:18

    lept, 1999, 14,8 x 21,3 cm, sign. PD Šubová L. 99, č. 6/7, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lucie Šubová

    Stavení

    Položka č.: 282584

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 19:20

    akvatinta, lept, 1999, 24,9 x 18,2 cm, sign. PD Šubová L. 99, č. 2/4, drobná skvna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. H. Bitstein

    Zátiší

    Položka č.: 266208

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:00

    olej, karton, 39,5 x 84 cm, sign. PD K. H. Bitstein 4/95, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Diviš

    Kytice ve džbáně

    Položka č.: 282044

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:01

    olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Birgít Fonager

    Dívka s květy

    Položka č.: 281797

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:02

    olej, plátno, 40,5 x 30 cm, sign. PD B. Fonager, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. H. Hickmann

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 247086

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:03

    kvaš, papír, 1944, 39,7 x 49,7 cm, sign. PD R. Hickmann XI. X. 44, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Karel Janovský

    (1869-1931)

    Kytice

    Položka č.: 282045

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:04

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Janovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Konečný

    (1907-1989)

    Kytice

    Položka č.: 282028

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:05

    olej, plátno, 41 x 33 cm, sign. LD Jos Konečný, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně a prof O. Nejedlého a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK

  • M. Kousal

    Červené květiny ve váze

    Položka č.: 136586

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:06

    tempera, papír, 61 x 42,7 cm, lehce otřepené okraje, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Z. Kučera

    Váza s květinami

    Položka č.: 282047

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:07

    olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Melichárek

    (1910-1985)

    Hyacint

    Položka č.: 282048

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:08

    olej, karton, 1943, 38 x 26,5 cm, sign. PD Melichárek 43 a na zadní straně, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice ve váze

    Položka č.: 282050

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:09

    olej, malířská lepenka, 70 x 50 cm, sign. PD nečitelně, lepenka zvlněná působeném vlhkosti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice

    Položka č.: 282051

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:10

    olej, sololit, 41 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Zátiší s vázou a bílými květinami

    Položka č.: 269739

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:11

    tempera, papír, 51 x 41,8 cm, sign. PD K. Oberthor, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Orlík

    (1920-1995)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 281808

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:12

    olej, malířská lepenka, 1957, 42 x 68 cm, sign. LD J. Orlík 57, studoval na filozofické fakultě v Brně, kde působil jako asistent Vincence Makovského, Antikvariát Dlážděná, studium na Masarykově univerzitě v Brně, zakládající člen Jesenické výtvarné skupiny

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Sadovský

    (1909-1992)

    Kytice

    Položka č.: 281352

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:13

    olejová tempera, karton, 62 x 44 cm, sign. PD Franta Sadovský, rám, PD věnování autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Tři slunečnice

    Položka č.: 282714

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:14

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1985, 62,5 x 45,5 cm, sign. PD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice

    Položka č.: 282713

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:15

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1985, 59,5 x 48,5 cm, sign. PD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice

    Položka č.: 282712

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:16

    akvarel, kvaš, tuš, papír, 1985, 65,5 x 45 cm, sign. PD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman

    (1921-?)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 282715

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:17

    olej, sololit, 1957, 51 x 33 cm, sign. PD K. Toman 57, rám, Studoval malířství u J. Holečka aj. Kaplického na VŠUP v Praze (1949). Věnoval se především krajinomalbě, působil v Kroměříži., na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Zátiší s kyticí a jablky

    Položka č.: 282060

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:18

    tempera, uhel, karton, 1934, 50 x 28,5 cm, sign. PD Emil Wänke 34, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Antonín Zázvorka

    (1894-1980)

    Zátíší s kyticí a šálkem

    Položka č.: 281483

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:19

    olej, plátno, 1941, 50,5 x 69,5 cm, monogr. PN JZ 41, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Juraj Čorňák

    Kompozice

    Položka č.: 282716

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:20

    tempera, papír, 41,5 x 44 cm, monogr. PD J.Čo, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Magdalena Konečná

    (1936-2008)

    Rogi Akuols (Portrét Igora Slouky)

    Položka č.: 282717

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:21

    tempera, malířská lepenka, 1996, 50 x 35 cm, sign. PD M. Konečná 96, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Slíže na VŠUP v Praze, poté soukromé studium u prof. Silovského

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Dívka II.

    Položka č.: 202683

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:22

    lept, suchá jehla, 40 x 30 cm, sign. PD Alena Laufrová, 45/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook