Hans-Emil Braun - Kirchberg
(1887-1971)
Exlibris Alfred Schweyer
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:44
suchá jehla, 17 x 9,4 cm, sign. PD Braun - Kirchberg, na papíře místy žluté skvrny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Antonín Burka
(1896-1947)
Trakař plný knih (ex libris Fr. Lukavský)
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:45
dřevoryt, 7,7 x 9 cm, sign. PD A. Burka, značeno LD v desce AB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Petr Dillinger
(1899-1954)
Busta dívky (ex libris Jaroslav Černý)
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:46
litografie, 6,2 x 6 cm, značeno v tisku P. Dillinger, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Jaroslav Dobrovolský
(1895-1942)
Stromy (ex libris Jaroslav Mrázik)
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:47
dřevoryt, 1936, 9,5 x 7 cm, značeno PD v desce JD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Jaroslav Dobrovolský
(1895-1942)
Květina (ex libris Weisz Imre Konyve)
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:48
dřevoryt, 9,4 x 6,9 cm, sign. PD Jaroslav Dobrovolský, zezadu papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Papoušek (Ex libris Klubu pěstitelů exotického ptactva)
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:49
lept, 1949, 9,7 x 6,4 cm, sign. PD Fleissig, monogr. PD v desce VF 1949 , zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Kytice (ex libris J. Černá)
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:50
lept, 1944, 10,5 x 6,4 cm, monogr. v desce VF 1944; zezadu na papíru autorské razítko, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Roubenka mezi stromy (ex libris Jaroslav Černý)
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:51
lept, 7,5 x 5,8 cm, sign. PD Fleissig, značeno v desce PD V Fleissig, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena (ex libris M. Jančáková)
Položka č.: 142Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:52
dřevořez, 10,3 x 8,1 cm, sign. PD Fleissig, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Josef Hodek
(1888-1973)
Ex libris B. B. B.
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:53
dřevoryt, 1927, 10, 7 x 10, 7 cm, sign. PD Josef Hodek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Hannah Höch
(1889-1978)
Ex libris
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:54
tisk, 9,5 x 7 cm, značeno PD H. H., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Ženský akt
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:55
dřevoryt, 11,6 x 7,2 cm, značeno LD F.K., Exlibris JuDr. Jan Šimon, druhotisk pro členy SSPE přátelsky Jiří Hruška, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Květiny
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:56
dřevoryt, 11,4 x 8,2 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Antonín Majer
(1882-1963)
U okna ( ex libris Vacslav Rudl)
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:57
dřevoryt, 11,5 x 9,6 cm, značeno v desce PD M.A, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Gustav Mootse
(1885-1957)
Exlibris
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:58
suchá jehla, 9,5 x 6,8 cm, značeno LD G. M. , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Mracký
(1900-1971)
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:59
akvatinta, 6,6 x 9,9 cm, sign. PD F. Mracký, Exlibris Jaroslav Mrázek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Arno Nauman
(1887-1959)
Z knihovny Miloše Frice
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:00
linoryt, 7 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Němec
(1879-1960)
Šlechtic (ex libris Mojmir Helcelet)
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:01
linoryt, 13 x 7,8 cm, zažloutlý, na okrajích ohmataný papír, u pravého okraje lehce natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval v malířské škole A. Kalvody, poté žák H. Schwaigera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a SVUM v Hodoníně
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Neurčený autor (Německo)
Satyr
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:02
lept, 12,8 x 8 cm, sign. PD Otto ...(?), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Familie Ehrhardt
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:03
lept, 1917, 12 x 8,9 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Paroubek
(1877-1962)
Šeřík
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:04
dřevoryt, 1944, 5,8 x 5,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Bílka a K. Wellnera, člen Sppolku plzeňských výtvarníků, Svazu západočeských výtvarných umělců a SČVU
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
František Pavelka
(1864-1948)
Společnice (ex libris Luděk Dohnal)
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:05
lept, akvatinta, 8,5 x 7,1 cm, na levém okraji papíru skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Václav Polívka
(1896-1969)
Šašek (ex libris Polívka)
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:06
linoryt, 10,8 x 7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Václav Polívka
(1896-1969)
Tanec (ex libris Vacl. polívka)
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:07
linoryt, 9 x 8,8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Václav Polívka
(1896-1969)
Šašek (ex libris F. Svoboda)
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:08
linoryt, 11 x 8,5 cm, značeno PH v desce VP, lehce zažloutlý papír, u spodního okraje lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Vojtěch Hynek Popelka
(1888-1961)
Písař
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:09
dřevoryt, 8,8 x 6,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vojtěch Hynek Popelka
(1888-1961)
Asijská žena se schamisenem
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:10
dřevoryt, 11,8 x 9,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vojtěch Hynek Popelka
(1888-1961)
Asijská žena se schamisenem
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:11
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Marko Rašica
(1883-1963)
Bouře a slunce na moři (ex libris Jakub Deml)
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:12
dřevoryt, 8 x 6,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Richard Rother
(1890-1980)
Exlibris
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:13
dřevoryt, 1961, 10,6 x 6,5 cm, sign DU Rother, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)