Cyril Bouda
Exlibris
No.: 278919Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2023 16:52
15x dřevoryt, různé velikosti cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Cyril Bouda
Exlibris
No.: 278917Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2023 16:48
12x mědirytina, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 700 CZK (30 €)
Pavel Šimon
(1920-1958)
Rožďálovice
No.: 278900Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2023 16:24
měkký kryt, 1954, 20,5 x 33,5 cm, sign. PD Pavel Šimon, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Cyril Bouda
No.: 278885Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2023 16:00
litografie, 18,2 x 13,4 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids
Cyril Bouda
Novoměstská radnice
No.: 278884Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2023 15:58
litografie, 24,7 x 14,2 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 800 CZK (34 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Socha Piety na Hradčanském náměstí
No.: 278867Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2023 15:42
dřevoryt, 1918, 9,7 x 7,1 cm, LD značeno ve štočku VK - 18, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphi…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
Karel Vik
(1883-1964)
Frýdštejn
No.: 278866Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2023 15:40
dřevoryt, 1936, 8,3 x 10,3 cm, LD značeno ve štočku VK 36, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Josef Herčík
(1922-1999)
Hradčany
No.: 278853Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2023 15:14
ocelorytina, 11 x 13,7 cm, sign. PD v desce J. Herčík, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Josef Herčík
(1922-1999)
Prašná brába
No.: 278852Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2023 15:12
ocelorytina, 14,2 x 8,2 cm, sign. DU JHerčík, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 150 CZK (7 €)
Josef Kábrt
(1920-1989)
Máchovský motiv
No.: 278846Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2023 15:04
litografie, 1988, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD Kábrt, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela and Benda
Current price: 120 CZK (5 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Klobouky
No.: 267239Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2023 15:40
tuš, papír, 1885, 8,5 x 6,5 cm, monogr. PD LK, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Makoň
Portrét muže
No.: 276955Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 20:56
tužka, papír, 30,1 x 22 cm, sign. PD Makoň 14. XI. 36, pokrčený a zažloutlý papír, u horního okraje lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Harmenszoon van Rijn Rembrandt
(1606-1669)
Krajina se třemi stromy
No.: 274664Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 19:08
reprodukce, 21 x 27,2 cm, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Automobilka
No.: 274647Auction price: 140 CZK (6 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 18:54
Current price: 440 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Na pastvě
No.: 274483Auction price: 180 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 18:22
dřevoryt, 1921, 15,2 x 19,8 cm, Život, příloha, papír nahoře pokrčený, spodní okraj papíru otrhaný, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 180 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Miloslav Troup
(1917-1993)
Pohledy na město (Svatební oznámení Petra Malá a Zdeněk Troup)
No.: 270460Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 18:12
litografie, 22,5 x 49,8 cm, 3x signatúra M. Troup, pozvánka přeložená na tři části, na každé tištěná grafika, papír lehce zašlý a jemně zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Archit…
Current price: 200 CZK (9 €)
Vladimír Komárek
Čepice
No.: 269978Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 18:04
dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
Ludmila Mazancová
No.: 279034Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 22:54
pastel, papír, 1995, 8,7 x 8,5 cm, sign. PD Mazancová 95, rám, lehce zašlý rám, nepatrně odřen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Útěk do Egypta
No.: 278769Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 22:26
tisk, 13,9 x 9,2 cm, sign. PD F. Duša, značeno v desce PD FD, papír lehce zažloutlý, v levém horním rohu čtyři drobné černé tečky, levý okraj papíru otřepen po odtržení, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Associati…
Current price: 150 CZK (7 €)
Jiří Švengsbír
Chrliče
No.: 267427Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 20:14
litografie, 32,5 x 24 cm, sign. PD J. Švengsbír, pasparta, č. 81/200, látková páska od pasparty zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
Karel Musil
(1982)
Vodnář
No.: 259253Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 18:28
lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce dolu Exl. A.M + F.M, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Město
No.: 244325Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 18:08
serigrafie, 1960, 17,5 x 23,5 cm, sign. DU Rolák 1960, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch and A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Bohumil Ullrych
Nové lyžařské kraje
No.: 240745Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 18:04
tuš, akvarel, běloba, papír, 25,5 x 32 cm, sign. PD U. , nad obrázkem text: "Prosím vás, máte mazání? - I něco vono tam po nebožtíkovi děrouškovi bude-von moc trpěl na revma.", zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý, nahoře šmouhy od akvarelu, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 450 CZK (19 €)
Petr Kožíšek
(1972)
Portrét ženy
No.: 278324Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:44
serigrafie, 28,2 x 26,5 cm, sign. PD Kožíšek, a.t. - 2, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Tři čluny
No.: 278010Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:40
tempera, papír, 1988, 22,6 x 62,6 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Lodě v přístavu
No.: 278009Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:38
tempera, papír, 1988, 22,6 x 61,7 cm, sign. PD 88, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Jezero
No.: 278006Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:32
tuš, akvarel, papír, 21 x 41 cm, sign. PD, zažloutlý a zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Eduard Milén
(1891-1976)
Ruch velkoměsta
No.: 277993Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:24
litografie, 35,2 x 24,5 cm, sign. PD Ed. Milém, pokrčený papír, na okrajích papír ztmavnutý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists in Brno, co-founder of SCVU, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Alois Moravec
Na pláži (Balt)
No.: 277974Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:20
tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 1960, 20,2 x 28 cm, sign. LD Moravec, pasparta, zažloutlý papír, páska od pasparty se odlupuje, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at …
Current price: 220 CZK (10 €)
Alois Moravec
Mezi domy
No.: 277966Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:16
suchá jehla, 10,7 x 11,8 cm, sign. PD A. Moravec, zezadu věnování: Panu red. A Weingovi věnuje A Moravec, zažloutlý a mírně zašlý papír; pravý horní roh papíru pokrčený, vlevo dole žlutá skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of A…
Current price: 170 CZK (8 €)