Josef Hrubý
Mezi domy
No.: 262688Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2023 19:26
dřevoryt, 1926, 7,7 x 4,8 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD J.H.6, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Aleš Kublák
Poutní vrch
No.: 274608Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 05. 2023 19:37
olej, plátno, lepenka, 2022, 32,5 x 32,5 cm, sign. PD AK 22
Current price: 220 CZK (10 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
Aleš Kublák
Memento ze včera
No.: 274607Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 05. 2023 19:36
olej, akryl, plátno, 2022, 40 x 30 cm, sign. LD AK
Current price: 220 CZK (10 €)
Tomáš Bím
Flaška
No.: 267512Auction price: 9.500 CZK (396 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 05. 2023 18:51
Current price: 9.500 CZK (396 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Milan Bauer
Song of Mississippi
No.: 262325Auction price: 4.400 CZK (184 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 05. 2023 18:18
lept, 24,9 x 33,5 cm, sign. DU BauerMilan, č. 5/100, studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 4.400 CZK (184 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Amorovo kladivo
No.: 274362Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 22:38
tuš, akvarel, koláž, papír, 23,2 x 33 cm, u horního okraje nepatrná růžová šmouha, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Ivan Kostík
(1911-1967)
Zátiší s maskou
No.: 269404Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 21:42
olej, plátno, 50 x 61 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Vytržení
No.: 268954Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 21:38
perokresba, papír, 19,4 x 15,8 cm, sign. PD Jaroslav Šerých, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Acade…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Jaroslav Krcal
Plachetnice v přístavu
No.: 248923Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 20:58
kvaš, papír, 1958, 52,5 x 73 cm, sign. PD Jar. Krcal 58, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Jan Mácha
(1926-1984)
Labutě na Vltavě
No.: 246304Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 20:34
litografie, 1983, 37,5 x 27,5 cm, sign. DU , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Josef Hrubý
(1906-1988)
Skály
No.: 242976Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 20:18
dřevoryt, 1926, 12 x 9,8 cm, značeno ve dřevě LD J. Hrubý 26, nalepeno v papírové paspartě, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
A. Václav Mašek
Odbojáři
No.: 242397Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 19:36
tužka, tuš, běloba, papír, 32,6 x 45 cm, ušpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
A. Václav Mašek
Matka držící vlajku
No.: 240994Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 19:28
akvarel, papír, 26,5 x 20 cm, zašlý papír, levý dolní roh papíru přeložen, nahoře je kousek papíru ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
A. Václav Mašek
Pošta
No.: 240985Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 19:22
tuš, papír, 10 x 24,1 cm, nalepeno na papíru, návrh ilustrace, poznámky tužkou k úmístění, nepatrně zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Kamená stezka
No.: 234138Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 18:48
litografie, 21 x 27 cm, papír na okrajích zažloutlý a ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 70 CZK (3 €)
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce (Litografia original X)
No.: 269439Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 20:58
litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, na pravém okraji tři tiskové značky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce (Litografia original IV)
No.: 269437Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 20:54
litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, dole u levého okraje tisková značka, Aantiqari.at Radhošťská,
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce (Litografia original IX)
No.: 269436Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 20:52
litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, dole u levého okraje tisková značka a dva narezavělé flíčky, Aantiqari.at Radhošťská,
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Z Hradčan - jaro II
No.: 268516Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 19:10
etching, 33,7 x 31,7 cm, sign. lower/right Jar. Stretti-Zamponi, rám, small scratches on the frame, Aantiqari.at Radhošťská, , the constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Artists
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
Jaromír Stretti Zamponi
(1882-1959)
Pohled na Pražský hrad
No.: 268514Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 19:06
aquatint, 1919, 24,8 x 30,2 cm, sign. lower/right J. Stretti Zamponi, signed in block lower/right Jar. Stretti Zamponi 1919, rám, scratches on the frame, paper slightly yellowed, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Milan Kyzour
(1932-2000)
Osamělá dominanta
No.: 267820Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 18:56
oil, hard rock, 61 x 54 cm, rám , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Blanka Votavová
(1933-2018)
Stopy času
No.: 266568Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 18:46
akvatinta, 1989, 35,3 x 29 cm, sign. PD B Votavová 89, č. 9/11, zezadu na papíru autorské razítko, horní okraj papíru pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Blanka Votavová
(1933-2018)
Jádro
No.: 260036Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 18:10
akvatinta, 1988, 36,4 x 29,6 cm, sign. PD B Votavová 88, č. 9/15, na druhé straně papíru autorské razítko, papír těsně pod grafikou nepatrně odřen , Aantiqari.at Radhošťská,
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Zahradní branka
No.: 274578Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 18:34
lept, 6,8 x 11,4 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, 155/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association o…
Current price: 250 CZK (11 €)
Hanns Leisch
Wien, Stefansdom
No.: 274568Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 18:14
lept, 9 x 6,3 cm, sign. PD Leisch, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Hanns Leisch
Wien, Maria Stiesen
No.: 274569Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 18:13
lept, 7,9 x 5,3 cm, sign. PD Leisch, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Hanns Leisch
Wien, Schönbrunn
No.: 274571Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 18:11
lept, 8,3 x 7,5 cm, značeno PD Leisch, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Markéta Kolářová
Tahiti
No.: 255464Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 18:10
linoryt, 17,7 x 15,8 cm, monogr. PD MAK, 43013, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
František Emler
(1912-1992)
Náměstí
No.: 242648Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 18:02
litografie, 10 x 14 cm, sign. PD F. Emler, rám, 61/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Marie Blabolilová
Šípky v zimě
No.: 274562Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 18:01
lept, 11,4 x 9,6 cm, sign. PD M. Blabolilová, pasparta, 21/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. L. Cepelak, F. Jiroudek and J. John at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Kruh
Current price: 300 CZK (13 €)