Bidden items
LIST OF AUTHORS-
Hugo Theodor Rašín (On-line auction)
(1904-?)
Portrét dívky
No.: 278307Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 16:58
pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD H. Tredon, lehce ušpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (On-line auction)
Nahá dívka
No.: 278333Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:00
lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Jaroslav Štika (On-line auction)
(1906-1940)
Tanečnice
No.: 278515Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:02
Current price: 250 CZK (11 €)
Ladislav Stejskal (On-line auction)
(1910-1983)
No.: 279622Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:04
litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal 67, č. 82/100, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design i…
Current price: 900 CZK (38 €)
Josef Váchal (On-line auction)
(1884-1969)
PF 1938 Paulusovi
No.: 280481Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:06
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludvík Souček (On-line auction)
(1926-1978)
Ze Severní Koree
No.: 280787Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:08
fotografie, 17 x 22 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
James Baker Pyne (On-line auction)
(1800-1870)
Windsorský zámek
No.: 280794Auction price: 170 CZK (8 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:10
Current price: 170 CZK (8 €)
Jaroslav Fabinger (On-line auction)
(1899-1942)
Začtený
No.: 282412Auction price: 2.400 CZK (100 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:12
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Olga Čechová (On-line auction)
(1925)
No.: 282413Auction price: 2.600 CZK (109 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:14
tuš, papír, 1968, 39,3 x 29,3 cm, sign. PD Olga Čechová 86, rám, při okrajích lehce zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Rossman and Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. K. Svolinsky and A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Pr…
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Karel Hlaváček (On-line auction)
(1874-1898)
Rybník v podhůří
No.: 282414Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:16
tempera, karton, 1955, 31,5 x 41,5 cm, sign. PD Hlaváček 1955, rám, na rámu drobná poškození, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Jan Novopacký? (On-line auction)
(1821-1908)
Hory
No.: 282415Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:18
tuš, papír, 18,5 x 32 cm, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Zdeněk Kudělka (On-line auction)
(1921-1992)
Tanečnice
No.: 282416Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:20
pastel, papír, 1960, 31 x 23 cm, monogr. LN ZK 60, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Benda and A. Strnadel
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jan Kodeš (On-line auction)
Podpis Jana Kodeše z Davis Cupu 1966
No.: 282417Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:22
Current price: 400 CZK (17 €)
Různí autoři (On-line auction)
Podpisy hokejistů Sparty na pohledu ze Sibiře
No.: 282418Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:24
12 x podpis na pohlednici, Kašťák, Adamec a další hokejisté Sparty, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Dana Zátopková (On-line auction)
(1922-2020)
Podpis Dany Zátopkové a dalších
No.: 282419Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:26
12 x podpis, podpisy na gramofonové desce vydané Supraphonem pro Ministerstvo kultury a Československý olympijský výbor, 1976, na desce skladby od B. Smetany, A. Dvořáka, L. Janáščka, J. Suka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
František Jákl (On-line auction)
Mariánské lázně
No.: 282420Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:28
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Vrátný? (On-line auction)
No.: 282421Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:30
Václav Nedomanský (On-line auction)
Fotografie s autogramem
No.: 282422Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:32
fotografie, 1975, 12,5 x 9 cm, podpis V. Nedomanského, bývalý československý hokejový útočník který roku 1974 emigroval do Toronta kde nastupoval za tým Toronto Toros, do roku 1983 odehrál 6 sezón v NHL, bellevue photo, odřená horní část, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Martina Navrátilová (On-line auction)
Pohlednice s podpisem
No.: 282423Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:34
pohlednice, 1973, 9,5 x 14 cm, podepsaná pohlednice Martinou Navrátilovou a Renátou Tomanovou, obě tenistky spolu v roce 1975 získali historicky první vítězství ve Fed Cupu pro ČSSR, pohlednice prošlá poštou, bez výrazného poškození, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Gabriel Štrba (On-line auction)
Mimozemšťan
No.: 282424Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:36
lept, 1989, 49,5 x 32 cm, sign. PD G. Štrba 1989, autorský tisk, papír lehce zažloutlý, u horního okraje a dolního rohu papír lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
(1800-1870)
Nový most ve Windsoru
No.: 282425Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:38
litografie, 1858, 30 x 41 cm, značeno PD na kameni J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s několika zahnědlými skvrnkami, LD mimo tisk skvrna od vody, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Jan Kotík (On-line auction)
(1916-2002)
Sedící žena
No.: 282426Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:40
lept, 9,8 x 6,5 cm, sign. PD J. Kotík, z období Skupiny 42, lehce zažloutlý, zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Benda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda, constituent member of Skupina 42
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Zdenka Marie Nováková (On-line auction)
(1939)
Růže s motýlem
No.: 282427Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:42
olej, plátno, 1997, 22 x 34 cm, sign. PD Z.M. Nováková 97, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. F. Cubr at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague, member of The Czech Chamber of Architects, UVU, The Association of Architects of Interiors and JUV
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Dana Jandová (On-line auction)
(1930-2014)
No.: 282428Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:44
linoryt, 40,3 x 30 cm, sign. DU J. Jandová, č. 5/12, mírně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Tereza Kučerová (On-line auction)
(1964)
Vlajka
No.: 282429Auction price: 750 CZK (32 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:46
Current price: 750 CZK (32 €)
(1964)
Přelet
No.: 282430Auction price: 750 CZK (32 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:48
Current price: 750 CZK (32 €)
Roman Karpaš (On-line auction)
No.: 282431Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:50
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Stanislav Jurík (On-line auction)
(1948-1993)
Penzion svět III.
No.: 282432Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:52
lept, akvatinta, 25,5 x 23 cm, sign. PD Stanislav Jurík 1990, č. 11/30, v horní části při okraji zažloutlý pruh, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Hluboš (On-line auction)
Zasněžená Praha
No.: 282433Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:54
Current price: 600 CZK (25 €)
Alois Moravec (On-line auction)
Kachny na rybníce
No.: 282434Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:56
litografie, akvarel, 1959, 11 x 17,5 cm, sign. PD A. Moravec, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, Th…
Current price: 250 CZK (11 €)