Bidden items
LIST OF AUTHORS-
Karla Ryvolová (On-line auction)
Dáma v klobouku
No.: 238147Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:54
litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of C. Bouda, K. Lidicky
Current price: 70 CZK (3 €)
Marcel Stecker (On-line auction)
(1924-2011)
No.: 254294Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:55
tisk, plakát, 2011, 99 x 70 cm, vydáno u příležitosti výstavy v Ateliéru Josefa Sudka, 2001, náklad 200 ks , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Josef Sudek (On-line auction)
(1896-1976)
Adolf Schneeberg, fotografie
No.: 254295Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:56
Current price: 90 CZK (4 €)
Bohumil Stanislav Urban (On-line auction)
(1903-1997)
Před Svatým Mikulášem
No.: 234069Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:57
litografie, 19,5 x 12 cm, sign. LD B. S. Urban, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent memb…
Current price: 70 CZK (3 €)
Věra Zahradníková (On-line auction)
V korunách stromů
No.: 245326Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:58
kolorovaný lept, 14,3 x 9,2 cm, sign. PD Věra Zahradníková, č. 46/60, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Světla Žáková Štrupová (On-line auction)
(1924-1978)
No.: 238149Auction price: 40 CZK (2 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:59
litografie, 4,1 x 14,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 35/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 40 CZK (2 €)
Neurčený autor (On-line auction)
Zasněžená věž
No.: 269583Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 19:00
lept, akvatinta, 13 x 6 cm, sign. PD, rám, č. 98/150, u pravého okraje grafika drobounká črná tečka (nezasahuje do grafiky), Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
M. Krupps (On-line auction)
Zotavovna Di Vittorio v Mariánských lázních
No.: 123463Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:00
watercolour, paper, 1959, 29,5 x 42,5 cm, signed RD, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
J. Šimůnek? (On-line auction)
U řeky
No.: 177579Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:02
tempera, paper, 32 x 41 cm, signed RD, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Mario Stretti (On-line auction)
(1910-1960)
Vranov
No.: 177598Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:04
watercolor, white paint, paper, 1952, 21,5 x 15 cm, signed LD Mario Stretti 20. VIII. 1952, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Neznámý autor (On-line auction)
Tůňka
No.: 177801Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:06
olej, lepenka, 17,5 x 30,5 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Přemysl Straka (On-line auction)
(1926-2003)
Žena v brýlích
No.: 179093Auction price: 160 CZK (7 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:08
pencil, paper, 23 x 23 cm, monogrammed LD PS 58, rám, yellowed paper, little abrasiones on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 160 CZK (7 €)
Ludvík Makovec (On-line auction)
Z bažantnice
No.: 186086Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:10
oil, card-board, 1952, 32 x 44 cm, sign. RD Makovec, rám, back label with description, on frame small scratches, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Estimate: k CZK
Jihočeská vesnice
No.: 186102Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:12
Bohumil Knyttl (On-line auction)
(1903-1977)
No.: 196325Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:14
oil, cardboard, 25 x 34 cm, sign. RD Knyttl, rám, on frame small scratches, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. B. Popovic and M. Milanovic
Current price: 1.800 CZK (75 €)
B. Čech (On-line auction)
Rýžoviště u Harrachova
No.: 201121Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:16
tužka, papír, 1934, 17 x 21 cm, sign. PD B. Čech 3/8. 34., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
I. Hájek (On-line auction)
Ze zahrady
No.: 206235Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:18
olej, karton, 1953, 34 x 46 cm, sign. LD I. Hájek 53, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Chalupa s rybníčkem
No.: 206238Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:20
olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Jiří Mandel ml. (On-line auction)
Rybník před deštěm
No.: 207006Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:22
oil, canvas, 75 x 130 cm, signed RD J. Mandel ml., rám, artist´s label on back, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 5.000 CZK (209 €)
monogramista JK (On-line auction)
Chalupy na Vysočině
No.: 207008Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:24
oil, plywood, 50 x 63 cm, monogrammed RD JK, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Estimate: k CZK
K. Novák (On-line auction)
Chalupy v podhůří
No.: 207010Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:26
oil, plywood, 49 x 69 cm, signed RD K. Novák, rám, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Zdeňka Skořepová (On-line auction)
No.: 207615Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:28
akvarel, papír, 1996, 22 x 26 cm, sign. PD Z. Skořepová 1996, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Rudolf Václavík (On-line auction)
(1898)
Krajina s cestou
No.: 207966Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:30
akvarel, papír, 45 x 62 cm, sign. PD Václavík, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Nový (On-line auction)
Horská krajina
No.: 211311Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:32
olej, sololit, 1982, 36 x 50 cm, sign. LD Nový 82, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Werner Haselhuhn? (On-line auction)
(1925-2007)
No.: 212333Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:34
olej, sololit, 44,5 x 59 cm, sign. PD Haselhuhn?, malba místy poškozena, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Karel Štika (On-line auction)
(1906-1940)
Strom
No.: 212489Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:36
uhel, papír, 64 x 44 cm, rám, zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Holeček (On-line auction)
Pohled na Karlův most
No.: 214103Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:38
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD Jan Holeček, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Malostranské střechy
No.: 214661Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:40
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Jan Bohumil Pospíšil (On-line auction)
(1898-?)
Na mrtvém rameni Labe
No.: 214668Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:42
oil on fiberboard, 50 x 70 cm, sign. lower/left J.B.Pospíšil, rám, a label on the reverse, a frame slightly damaged, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Miroslav J. Černý (On-line auction)
(1935-2007)
Starý strom
No.: 215249Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:44
suchá jehla, 1983, 33,4 x 24,8 cm, sign. PD M. J. Černý 83, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)