auction history
LIST OF AUTHORS

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Voda

    No.: 15

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:14

    lept, 1976, 20,3 x 13,5 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P., the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Tenisový kurt

    No.: 14

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:13

    litografie, 54 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, č. I/VIII, the private study

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Sopka

    No.: 13

    Auction price: 3.900 CZK (163 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:12

    litografie, 2008, 22,2 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 08, č. 17/108, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study

    Current price: 3.900 CZK (163 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Noční košile

    No.: 12

    Auction price: 3.900 CZK (163 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:11

    litografie, 2013, 23,4 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 13, č. 39/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study

    Current price: 3.900 CZK (163 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Kytara

    No.: 11

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:10

    litografie, 2019, 21,4 x 14 cm, sign. PD Bím 19, č. 96/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Lehátka

    No.: 10

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:09

    litografie, 2017, 13,7 x 18,9 cm, sign. DU Tomš Bím 17, č. 82/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Golf

    No.: 9

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:08

    litografie, 2017, 18,9 x 13,6 cm, sign. DU Bím 17, č. 129/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Město

    No.: 8

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:07

    litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU T. Bím, rám, č. 57/150, the private study

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Yamaha

    No.: 7

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:06

    litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, the private study

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Bím

    (1946)

    U tenisty

    No.: 6

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:05

    litografie, 1981, 17,5 x 9 cm, sign. DU T. Bím 81, rám, č. 130/160, the private study

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Malý manifest

    No.: 5

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:04

    lept, reliéfní tisk, kombinovaná technika, 1965, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 65, č. 23/30, the disciple of prof. P. Matejka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Kompozice IV

    No.: 4

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:03

    litografie, 1981, 43 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/21, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Kompozice III

    No.: 3

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:02

    litografie, 1981, 42 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Kompozice II

    No.: 2

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:01

    litografie, 1981, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Kompozice I

    No.: 1

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:00

    litografie, 1981, 45 x 30 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Vysoká hra patriotů

    No.: 703

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:52

    filmový plakát, formát A3 (42 x 30 cm), 1992, r. P. Noyce, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Thelma & Louise

    No.: 702

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:51

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1992, r. R. Scott, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Poslední akční hrdina

    No.: 701

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:50

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1993, r. J. McTiernan, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Muzikantská Liduška

    No.: 700

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:49

    filmový plakát, formát atypický 85x29,5cm, 1968, r. M. Frič, stopa po přeložení, jen lehce opotřebené okraje, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Mlčení jehňátek

    No.: 699

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:48

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Demme, 1991, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    V zemi bílého nosorožce

    No.: 698

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:47

    filmový plakát, 80,5x57 cm, 1970, znatelné stopy po přeložení, v horní části uprostřed mírná trhlinka, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Duch (Ghost)

    No.: 697

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:46

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1990, r. J. Zucker, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Vlk

    No.: 696

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:45

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1994, r. M. Nichols, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Barton Fink

    No.: 695

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:44

    filmový plakát, formát A3 (47,5 x 32 cm), 1991, r. J. a E. Coen, trochu pomačkané okraje, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Návrat idiota

    No.: 694

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:43

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1999, r. S. Gedeon, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Manželé a manželky

    No.: 693

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:42

    filmový plakát, 83x58,5cm, 1993, r. W. Allen, znatelné stopy po přeložení, v rozích stopy po vpichu, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Tony, tobě přeskočilo

    No.: 692

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:41

    filmový plakát, 42x30cm, 1968, r. V. Plívová-Šimková, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Popelčin pantoflíček

    No.: 691

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:40

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. J. Georgescu, drobná trhlinka při levém okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Velké manévry

    No.: 690

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:39

    filmový plakát, 42x30cm, 1969, r. R. Clair, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Sedm

    No.: 689

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:38

    filmový plakát, 42x30cm, 1996, r. D. Fincher, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.