Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Hudební motiv
No.: 38Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:37
tužka, papír, 1943, 16,8 x 13,8 cm, sign. PD Fleissig 43, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Radovánky na kometě
No.: 37Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:36
litografie, 1941, 12 x 9 cm, monogr. PD VF, PF Karel Suda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Čtení novin
No.: 36Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:35
akvarel, tužka, papír, 1933, 10,8 x 8,5 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Sylvia Hechter, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Tuplák na špagátě
No.: 34Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:33
koláž (barevný dřevoryt, tuš, pauzovací papír), 16 x 11,2 cm, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Dáma s knihou
No.: 33Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:32
akvarel, tuš, běloba, papír, 1933, 14 x 10,3 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Sylvia Hechter, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 350 CZK (15 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
No.: 32Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:31
běloba, papír, 1938, 9,5 x 5,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena s knihou
No.: 31Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:30
akvarel, tuš, papír, 1938, 13 x 8,8 cm, sign. PD Fleissig 1938, Návrh na Ex libris Ilonka Dery, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 500 CZK (21 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Šlechtická romance
No.: 27Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:26
tužka, papír, 1932, 15,2 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 1932, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Zasněžená vesnice
No.: 26Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:25
uhel, běloba, tužka, papír, 1933, 17,3 x 12,5 cm, sign. PD Fleissig 33, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Erotická balerína
No.: 25Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:24
akvarel, tuš, papír, 1933, 22 x 15,7 cm, sign. PD Fleissig 33, Ex libris Eugene Strens, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 400 CZK (17 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
No.: 24Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:23
tužka, papír, 1935, 22 x 15,6 cm, sign. PD Fleissig 35, Ex libris Hanns Hebren, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 500 CZK (21 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Smrt
No.: 23Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:22
tužka, papír, 1930, 14 x 9 cm, sign. PD V. Fleissig 1930, Ex libris Dr. F. Müller, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 300 CZK (13 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Tiskař
No.: 22Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:21
akvarel, tužka, papír, 1935, 19 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 935, Ex libris Čt. Šťastný, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Svůdný krysař
No.: 21Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:20
tužka, papír, 1937, 18,4 x 12,9 cm, sign. PD V. Fleissig 37, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Akt bílé paní
No.: 20Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:19
tužka, papír, 10,5 x 8,3 cm, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Šťastný nový rok
No.: 18Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:17
tužka, papír, 1932, 20,5 x 13 cm, sign. PD V. Fleissig 1932, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Nahá žena pod stromem
No.: 16Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:15
tuš, papír, 1926, 17,5 x 13,5 cm, sign. PD V. Fleissig 1926, LN ohlý roh, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 350 CZK (15 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena v posteli
No.: 15Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:14
tužka, papír, 1927, 17,4 x 13 cm, sign. PD V. Fleissig 1927, Ex libris , Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 350 CZK (15 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Knihovníci
No.: 14Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:13
tuš, tužka, papír, 19,8 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Továrny
No.: 13Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:12
tužka, papír, 12,8 x 9,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Amor
No.: 12Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:11
tužka, papír, 1939, 11,8 x 8,5 cm, sign. PD V. Fleissig 39, návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Bílá dáma a rytíř
No.: 10Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:09
tuš, tužka, papír, 1930, 13,8 x 10,3 cm, monogr. PD VF 1930, návrh na Ex libris, DU poznámky autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 300 CZK (13 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Dva stromy u jezera
No.: 8Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:07
tužka, papír, 1929, 15,5 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 1929, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Pohled na hory
No.: 7Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:06
tužka, papír, 1938, 13,7 x 9,8 cm, sign. PD V. Fleissig 1938, návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Spadlé stromy u jezera
No.: 6Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:05
tužka, papír, 1928, 15,4 x 12,2 cm, sign. PD V. Fleissig 1928, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena v pěsti
No.: 5Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:04
uhel, papír, 1918, 16,5 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 1918, návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 400 CZK (17 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Horská krajina
No.: 4Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:03
tužka, papír, 1952, 8,8 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 52, návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Portrét Karla Hynka Máchy
No.: 3Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:02
tuš, papír, 14 x 12 cm, DU popsáno autorem, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Portrét Svatopluka Čecha
No.: 2Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:01
tuš, papír, 1951, 12,6 x 9,7 cm, sign. PD V. Fleissig 51, DU popsáno autorem, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Studie motýlů
No.: 1Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:00
tuš, papír, 1951, 14,7 x 9,2 cm, značeno PN V. Fleissig 1951, Ex libris Fr. Tschochner, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 200 CZK (9 €)