-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Voda
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:14
lept, 1976, 20,3 x 13,5 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Tenisový kurt
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:13
litografie, 54 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, č. I/VIII, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Sopka
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:12
litografie, 2008, 22,2 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 08, č. 17/108, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Noční košile
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:11
litografie, 2013, 23,4 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 13, č. 39/50, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Kytara
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:10
litografie, 2019, 21,4 x 14 cm, sign. PD Bím 19, č. 96/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Lehátka
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:09
litografie, 2017, 13,7 x 18,9 cm, sign. DU Tomš Bím 17, č. 82/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Golf
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:08
litografie, 2017, 18,9 x 13,6 cm, sign. DU Bím 17, č. 129/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Město
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:07
litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU T. Bím, rám, č. 57/150, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Yamaha
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:06
litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
U tenisty
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:05
litografie, 1981, 17,5 x 9 cm, sign. DU T. Bím 81, rám, č. 130/160, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Malý manifest
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:04
lept, reliéfní tisk, kombinovaná technika, 1965, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 65, č. 23/30, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice IV
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:03
litografie, 1981, 43 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/21, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice III
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:02
litografie, 1981, 42 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice II
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:01
litografie, 1981, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice I
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 45 x 30 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Vysoká hra patriotů
Položka č.: 703Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:52
filmový plakát, formát A3 (42 x 30 cm), 1992, r. P. Noyce, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Thelma & Louise
Položka č.: 702Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:51
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1992, r. R. Scott, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Poslední akční hrdina
Položka č.: 701Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:50
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1993, r. J. McTiernan, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Muzikantská Liduška
Položka č.: 700Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:49
filmový plakát, formát atypický 85x29,5cm, 1968, r. M. Frič, stopa po přeložení, jen lehce opotřebené okraje, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mlčení jehňátek
Položka č.: 699Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:48
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Demme, 1991, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
V zemi bílého nosorožce
Položka č.: 698Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:47
filmový plakát, 80,5x57 cm, 1970, znatelné stopy po přeložení, v horní části uprostřed mírná trhlinka, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Duch (Ghost)
Položka č.: 697Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:46
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1990, r. J. Zucker, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Vlk
Položka č.: 696Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:45
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1994, r. M. Nichols, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Barton Fink
Položka č.: 695Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:44
filmový plakát, formát A3 (47,5 x 32 cm), 1991, r. J. a E. Coen, trochu pomačkané okraje, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Návrat idiota
Položka č.: 694Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:43
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1999, r. S. Gedeon, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Manželé a manželky
Položka č.: 693Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:42
filmový plakát, 83x58,5cm, 1993, r. W. Allen, znatelné stopy po přeložení, v rozích stopy po vpichu, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Tony, tobě přeskočilo
Položka č.: 692Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:41
filmový plakát, 42x30cm, 1968, r. V. Plívová-Šimková, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Popelčin pantoflíček
Položka č.: 691Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:40
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. J. Georgescu, drobná trhlinka při levém okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Velké manévry
Položka č.: 690Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:39
filmový plakát, 42x30cm, 1969, r. R. Clair, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sedm
Položka č.: 689Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:38
filmový plakát, 42x30cm, 1996, r. D. Fincher, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO