Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Voda

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:14

    lept, 1976, 20,3 x 13,5 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Tenisový kurt

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:13

    litografie, 54 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, č. I/VIII, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Sopka

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:12

    litografie, 2008, 22,2 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 08, č. 17/108, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Noční košile

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:11

    litografie, 2013, 23,4 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 13, č. 39/50, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Kytara

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:10

    litografie, 2019, 21,4 x 14 cm, sign. PD Bím 19, č. 96/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Lehátka

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:09

    litografie, 2017, 13,7 x 18,9 cm, sign. DU Tomš Bím 17, č. 82/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Golf

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:08

    litografie, 2017, 18,9 x 13,6 cm, sign. DU Bím 17, č. 129/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Město

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:07

    litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU T. Bím, rám, č. 57/150, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Yamaha

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:06

    litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    U tenisty

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:05

    litografie, 1981, 17,5 x 9 cm, sign. DU T. Bím 81, rám, č. 130/160, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Malý manifest

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:04

    lept, reliéfní tisk, kombinovaná technika, 1965, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 65, č. 23/30, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Kompozice IV

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:03

    litografie, 1981, 43 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/21, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Kompozice III

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:02

    litografie, 1981, 42 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Kompozice II

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:01

    litografie, 1981, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Kompozice I

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:00

    litografie, 1981, 45 x 30 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vysoká hra patriotů

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:52

    filmový plakát, formát A3 (42 x 30 cm), 1992, r. P. Noyce, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Thelma & Louise

    Položka č.: 702

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:51

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1992, r. R. Scott, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Poslední akční hrdina

    Položka č.: 701

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:50

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1993, r. J. McTiernan, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Muzikantská Liduška

    Položka č.: 700

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:49

    filmový plakát, formát atypický 85x29,5cm, 1968, r. M. Frič, stopa po přeložení, jen lehce opotřebené okraje, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mlčení jehňátek

    Položka č.: 699

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:48

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Demme, 1991, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    V zemi bílého nosorožce

    Položka č.: 698

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:47

    filmový plakát, 80,5x57 cm, 1970, znatelné stopy po přeložení, v horní části uprostřed mírná trhlinka, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Duch (Ghost)

    Položka č.: 697

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:46

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1990, r. J. Zucker, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vlk

    Položka č.: 696

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:45

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1994, r. M. Nichols, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Barton Fink

    Položka č.: 695

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:44

    filmový plakát, formát A3 (47,5 x 32 cm), 1991, r. J. a E. Coen, trochu pomačkané okraje, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Návrat idiota

    Položka č.: 694

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:43

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1999, r. S. Gedeon, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Manželé a manželky

    Položka č.: 693

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:42

    filmový plakát, 83x58,5cm, 1993, r. W. Allen, znatelné stopy po přeložení, v rozích stopy po vpichu, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tony, tobě přeskočilo

    Položka č.: 692

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:41

    filmový plakát, 42x30cm, 1968, r. V. Plívová-Šimková, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Popelčin pantoflíček

    Položka č.: 691

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:40

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. J. Georgescu, drobná trhlinka při levém okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Velké manévry

    Položka č.: 690

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:39

    filmový plakát, 42x30cm, 1969, r. R. Clair, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sedm

    Položka č.: 689

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2024 20:38

    filmový plakát, 42x30cm, 1996, r. D. Fincher, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook