Karel Fišera
(1876-1945)
Žně nad Kačákem
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 640 CZK (27 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:05
olej, lepenka, 27 x 34 cm, sign. PD K. Fišera, rám
Aktuální cena: 640 CZK (27 €)
Vladimír Voroncov
Venkovská žena
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:04
olej, překližka, 25 x 18,5 cm, sign. PD V. Voroncov, rám
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
S. G. Maran
(1886-1983)
Břízy
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:02
olej, plátno, 100 x 80 cm, sign. PD S. G. Maran, rám
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Václav Stein
(1888-?)
Kožlí u Neratovic
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:01
olej, lepenka, 46,5 x 58,5 cm, sign. PD V. Stein, rám
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Jaroslav Holeček
Hradčany
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:00
olej, plátno, 66 x 93 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Zd. Sklenář
Karlův most
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:52
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
Oráč
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:49
olej, plátno, 60 x 83 cm, sign.PD , rám
Antonín Augusta
(1891-1940)
Jezero
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:44
olej, plátno, 47 x 66 cm, rám, žák prof. Ottenfelda na pražské Akademii, studium na malířských školách v Alžíru, Londýně a Paříži
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Hradčany
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:43
olej, plátno, 74 x 89 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu
Leopold (Leoš) Soběský
(1904-?)
Chalupy v zimě
Položka č.: 223Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:42
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)
Štvanice na jelena
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 720 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:41
gobelín, 26 x 31 cm, PD značno NF, rám
Aktuální cena: 720 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Václav Stein
(1888-?)
Cesta v horách
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:39
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 19.200 CZK (800 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:38
bronz, v. 51 cm, značeno Dvořáková??
Aktuální cena: 19.200 CZK (800 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
František Salamánek
(1908-?)
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:37
olej, plátno, 34 x 44 cm, sign. LD F. Salamánek, rám, žák prof. J. Beneše a J. Schussera na VŠUP v Praze, soukromý žák A. Kalvody
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Podzimni krajina
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:35
olej, překližka, 57 x 71 cm, rám, zvlněno
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Jaromír Čičatka
(1933)
Zlatý déšť - Slunce
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:34
tapiserie, triptych , 1995, 325 x 130 cm, vzadu autorský štítek
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Klíma
Břízy
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:29
olej, plátno, 46,5 x 36,5 cm, sign. PD Klíma, rám
Aktuální cena: 660 CZK (28 €)
Ivan Nikolaj Cholodkov
(1925-?)
Vlčí máky ve váze
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:28
olej, plátno, 32 x 39 cm, sign. PD v azbuce, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Augustin Eckhardt (Ekart)
(1879-?)
Letní krajina
Položka č.: 200Vyvolávací cena: 1.760 CZK (74 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:19
olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD A. Ekart, rám
Aktuální cena: 1.760 CZK (74 €)
Čeněk Kvíčala
(1890-1956)
Kuřák
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:17
olej, plátno, 63 x 52 cm, sign. PD Kvíčala, rám, studoval večerně UMPRUM v Praze, navštěvoval denní školu malíře K. Reisnera, žák prof. B. Roubalíka a V. Bukovace a M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Božena Vohánková
(1881-1957)
Údolí sv. Petra
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:16
olej, plátno, 1946, 49 x 65 cm, sign. LD B. Vohánková 1946, rám, soukromá studia u malíře krajin V. Březiny, akad. Collarossi v Paříži; působení v Mladé Boleslavi
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Božena Vohánková
(1881-1957)
Les
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:15
olej, plátno, 65 x 49 cm, sign. LD B. Vohánková, rám, soukromá studia u malíře krajin V. Březiny, akad. Collarossi v Paříži; působení v Mladé Boleslavi
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
Rybářská vesnice
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:11
olej, plátno, 46,5 x 71 cm, sign. PD nečitelně, rám
Otakar Livora
(1914-?)
Bakovský kostel
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:10
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Otakar Livora
(1914-?)
Hrad Zvířetice
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:09
olej, dřevěná deska, 49 x 41 cm, sign. PD Livora, rám
Otakar Livora
(1914-?)
Pohled na Bakov
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:08
olej, dřevo, 49 x 64,5 cm, sign. LD Livora, rám
Jan Hulínský
(1889-1957)
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:06
olej, plátno, 78 x 98 cm, sign. PD Hulínský, rám
Bohuš Jágr
(1907-1996)
Rudické propadání
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:02
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Bohuš Jágr
(1907-1996)
Hřebenáč
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:01
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Bohuš Jágr
(1907-1996)
Krasové údolí
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:00
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)