• Martin Toul

    (1983)

    Cyklista (z cyklu Obzory)

    No.: 58

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 02. 10. 2024 18:57

    tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967

    No.: 59

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 02. 10. 2024 18:58

    fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Ivana Lomová

    Pondělí, úterý, středa,...

    No.: 666

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:43

    litografie, 1995, 43,5 x 45 cm, sign. DU Ivana Lomová 1995, č. 54/57, PD napsáno: tisk J. Tůma, Praha, LD slepotisková značka papíru Fabriano, papír nepatrně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical Universit…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Martin Lukáč

    (1989)

    Cigarette smoker

    No.: 667

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:44

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Martin Lukáč

    (1989)

    Ground and pound

    No.: 668

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:45

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Džamie v Ruščuku

    No.: 669

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:46

    dřevoryt, 1927, 15 x 10 cm, sign. PD A. Macková 27, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Anna Macková

    (1877-1969)

    Kováčová, Slovensko

    No.: 670

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:47

    dřevoryt, 19 x 22,5 cm, sign. PD A, Macková, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Karlův most

    No.: 671

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:48

    litografie, 16,8 x 59,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Macht

    Pan Prezident

    No.: 672

    Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:49

    Current price: 40.000 CZK (1.667 €)

  • Irena Makoveeva

    Kohouti

    No.: 673

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:50

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Irena Makoveeva

    Husy

    No.: 674

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:51

  • Irena Makoveeva

    Štvanice

    No.: 675

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:52

  • Irena Makoveeva

    Koza

    No.: 676

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:53

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Trosky

    No.: 677

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:54

    linoryt, papír, 2012, 11 x 14 cm, sign. PD Manojlín, č. 65/70, the disciple of prof. M. Michalek and A. Kracmar

    Current price: 750 CZK (32 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Dotek Motýla

    No.: 678

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:55

    linoryt, papír, 2017, 13 x 11 cm, sign. PD Manojlín, č. XXIX/XL, the disciple of prof. M. Michalek and A. Kracmar

    Current price: 750 CZK (32 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Pozdní noční procházka Prahou

    No.: 679

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:56

    linoryt, papír, 2021, 15 x 11 cm, sign. PD Manojlín, E.A., the disciple of prof. M. Michalek and A. Kracmar

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Jazz - oči sněhem zaváté - Emil Viklický

    No.: 680

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:57

    linoryt, papír, 2022, 13 x 10 cm, sign. PD Manojlín, č. XXX/XXXV, the disciple of prof. M. Michalek and A. Kracmar

  • Hermína Melicharová

    (1923-2000)

    Hradní paní

    No.: 681

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:58

    dřevořez, 40,5 x 19,8 cm, sign. PD Hermína Melicharová, č. 87/150, lehce zažloutlý papír, horní a spodní okraj papíru pokrčeny, na pravém okraji papíru několik drobounkých narezavělých flíčků (nezasahuje do tisku), Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Benda and prof. A. Strnadel at Th…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Micl

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    No.: 682

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:59

    litografie, 2015, 38 x 50 cm, sign. PD MICL 15, č. 68/69

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Krávy na pastvě

    No.: 683

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:00

    olej, papír, 18,8 x 41,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Podzim

    No.: 684

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:01

    akvarel, věloba, tuš, papír, 1960, 60 x 84,5 cm, sign. PD Jana 60, při okrajích mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Na zahrádce

    No.: 685

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:02

    tempera, papír, 1960, 59,7 x 40,6 cm, sign. PD Jana 60, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Žena v přírodě

    No.: 686

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:03

    litografie, 61 x 43 cm, sign. PD Ed. Milén , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists in Brno, co-founder of SCVU, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Koupání

    No.: 687

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:04

    suchá jehla, 1927, 24 x 19 cm, sign. DU Ed. Milén, rám, č. 39/50, na zadní straně štítek s popisem (dílo bylo vystaveno na brněnské výstavě), Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists in Brno, co-founder of SCVU…

  • Zuzana Mináčová

    Sylvia Turbová

    No.: 688

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:05

    čb. fotografie, 1965, 38 x 28 cm, monogr. PD Z.M., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Zuzana Mináčová

    Sylvia Turbová

    No.: 689

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:06

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Zuzana Mináčová

    Jana Matulová - baletka

    No.: 690

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:07

    čb. fotografie, 1988, 28 x 38 cm, monogr. PD Z.M., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litografía original VII

    No.: 691

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:08

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Jiří Mocek

    Roh hojnosti pro pana Puškina

    No.: 692

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:09

    tužka, akvarel, papír, 1996, 20 x 12,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, mírně zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Jiří Mocek

    Špagety pro Casanovu

    No.: 693

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:10

    tužka, akvarel, papír, 1996, 23 x 12,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, mírně zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 650 CZK (28 €)