Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Lvíček
Položka č.: 898Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:57
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Bohuslav Mikeš
(1934-2003)
Ilustrace I, Ilustrace II
Položka č.: 887Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:46
2 x tužka, kombinovaná technika papír, 13,5 x 10,5; 10,5 x 11,5 cm, ilustrace do AHOJ
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Mikuláš Lubomírský
(1941-2009)
Z okna
Položka č.: 885Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:44
lept, 1979, 21 x 15 cm, sign. PD Mikuláš Lubomírský 79, č. 61/80
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Ochránce
Položka č.: 878Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:40
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Jarcovják
(1924-2007)
PF 1978, PF 1977
Položka č.: 880Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:39
2x lept, 1977, 18 x 9; 14,5 x 7,5 cm, sign. DU Vl. Jarcovják, žák prof. R. Gajdoše na Škole umění ve Zlíně, poté E. Filly na VŠUP v Praze, zakládající člen skupiny Trasa, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
Karel Beneš
(1932-2021)
Klaun I., Klaun II.
Položka č.: 870Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:29
2 x litografie, 1979, 13,5 x 13; 15,5 x 12 cm, sign. K. Beneš, č. 45/200, č. 188/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Pont Neuv- Paříž
Položka č.: 867Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
lept, 1930, 27 x 34,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Cyril Urban
(1930-2002)
Bez názvu II
Položka č.: 869Vyvolávací cena: 260 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:28
lept, 1984, 31,5 x 24,5 cm, sign. DU C. Urban 84, č. 6/10, žák prof. J. Kousala a V. Ringese na SUPŠ ve Zlíně, člen SVUM, UVU a Sdružení českých grafiků František Kupka
Aktuální cena: 260 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Benátky
Položka č.: 868Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:27
lept, 1926, 24,5 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1926, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Portál jezuitského chrámu v Klatovech
Položka č.: 866Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:25
lept, 1941, 31 x 24 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1941, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karel Prášek
(1950)
Položka č.: 859Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:18
tuš, akvarel, papír, 26,5 x 18 cm, monogr. PD KP, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Parkman
Vyprázdněná místnost
Položka č.: 857Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:16
bromostříbrná fotografie, 1989, 58 x 47 cm, sign. PD Jan Parkman 1989, PD a DU natrhlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Novák
Ze souboru Životní prostředí
Položka č.: 856Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:15
litografie, 1980, 27,5 x 39 cm, sign. PD J. Novák 80, č. 24/90
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Tajemství
Položka č.: 849Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:08
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Kanál v Benátkách
Položka č.: 837Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
lept, 1925, 21 x 25 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1925, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Ivan Komárek
Ve třech
Položka č.: 847Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:06
litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 36/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
Jaroslav Dajč
Sup
Položka č.: 842Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:01
tuš, kvaš, papír, 1988, 42 x 30 cm, sign. DU M. Dajč, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Piazzetta
Položka č.: 836Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:58
lept, 1930, 34,5 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Jardin des Tuileries
Položka č.: 833Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
lept, 1928, 34,5 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1928, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Náměstí v Klatovech
Položka č.: 834Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:56
lept, 1942, 31 x 24 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1942, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Praha z Nových Zámeckých schodů
Položka č.: 835Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:54
lept, 1930, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Chotkovy sady
Položka č.: 832Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
lept, 1931, 37 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1931, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Balvan, Šašek
Položka č.: 831Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:50
2x litografie, 1982, 15 x 16,5; 8 x 8 cm, vše sign. Ctirad Stehlík, č. 117/200; autorský tisk, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Eva Hašková
Položka č.: 818Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:37
lept, 1979, 29,5 x 22 cm, sign. PD Hašková, č. 26/200, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Bukinisté, Paříž
Položka č.: 809Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:34
lept, 1928, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1928, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Hrad od východu
Položka č.: 808Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:33
lept, 1930, 37 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Petr Alois Hampl
Zvěrokruh - Vodnář
Položka č.: 813Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:32
lept, 1977, 20 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 8/100
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Květinový trh u Madeleiny
Položka č.: 807Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Jindřich Vlasák
Zátiší s jablky a slaměnkami
Položka č.: 806Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:25
olej, sololit, 1985, 44,5 x 30 cm, sign. PD J. Vlasák 85, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Pavel Šimon
(1920-1958)
Stromy v Šárce
Položka č.: 802Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:21
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)