-
Ivan Komárek
(1956)
Šášové
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
koláž, kombinovaná technika na plechu, 1992, 145 x 100 cm, sign. LN Ivan Komárek 1992, sign. PD Komárek, Obrazy figurálního malíře Ivana Komárka, vycházejí především z kresby. V obrazech dominuje linka a výrazná stylizace figur, jejich proporcí a pohybu. Obrysovou linii autor upřednostňuje před samo…
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Anderle
(1936)
Komedie č. 10
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
lept, 16 x 13,5 cm, sign. DU Anderle , č. 49/60, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
-
Jakub Špaňhel
(1976)
Kyjev sv. Andrij
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 2022, 102 x 72 cm, sign. PD Špaňhel 2022, č. 9/100
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Gabriel
(1960)
Ještěrka
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
serigrafie, 1997, 42,5 x 30,5 cm, sign. PD Gabriel, č. 13/100, žák prof. J. Hány na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Písařík
(1968)
Bílá linka
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
serigrafie, 1997, 36,8 x 31 cm, sign. PD P. Písařík 97, č. 13/100, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kovanda
(1953)
V. M. s dcerou
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
serigrafie, 1997, 42,4 x 30,4 cm, sign. PD J. Kovanda 97, č. 13/100
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Malich
(1924-2019)
Bod v pozici
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
serigrafie, plast, 2004, 14,9 x 21 cm, sign. PD K. Malich 2004, uloženo v originálním plastovém obalu s textem od Karla Malicha, vydala Galerie Zdeněk Sklenář u příležitosti výstavy k 80. narozeninám autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Silovského, člen skupiyn Hollar, UB a Proměna
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kyncl
(1934-2011)
Kompozice
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
kvaš, uhel, papír, 1980, 29,5 x 21 cm, sign. DU F. Kyncl 80
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kupka
(1871-1957)
Čtyři příběhy černé a bílé
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
dřevoryt, 20,2 x 15,3 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Sen č. 14 (Cyklus LSD)
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
digitální grafika, 2003, 35 x 23 cm, sign. PD E. Ovčáček 2003, č. 9/10, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Sen č. 15 (Cyklus LSD)
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
digitální grafika, 2003, 35 x 24,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 2003, č. 9/10, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Bez názvu
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
akvatinta, 1991, 48,5 x 34 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 8/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Vrata
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
akvatinta, 1991, 49 x 36 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 4/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Erotický svět
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, 1973, 38 x 53 cm, sign. PD Načeradský 73, č. 3/5, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Školní výlet
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1973, 49,5 x 39 cm, sign. PD Načeradský 73, autorský tisk, Posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jozef Švač
(1958)
Euroruleta
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, 2019, 50 x 50 cm, DU Švač19
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Stretti
(1967)
Pod lampou
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, 2017, 67 x 54 cm, sign. zezadu Stretti 2017, absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Hilská
(1953)
V zahradě
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 80. léta, 54 x 54 cm, sign. DU J.Hilská, lišta, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Štěpán Molín
(1980)
Zelená
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 10.500 CZK (438 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, kombinovaná technika, 2020, 30 x 40 cm, sign. vzadu Molín 2020, je absolventem AVU v Praze, kde studoval pod vedením Michaela Rittsteina. Jeho tvorba je charakteristická zachycováním různých městských zákoutí, často v ponuré atmosféře. Zvláštní nostalgická atmosféra jeho obrazů je pod…
Aktuální cena: 10.500 CZK (438 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Mühlbauer
(1949)
Krajina 3
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
pigment, pastel, papír, 2007, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 07, přeloženo dvakrát, pravý dolní okraj lehce pomačkaný, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen Výtvarné společnosti Kruh a Umělecké besedy
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Mühlbauer
(1949)
Krajina 1
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
pigment, pastel, papír, 2006, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 06, přeloženo uprostřed, lehce pomačkané okraje, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen Výtvarné společnosti Kruh a Umělecké besedy
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hubatka
(1960)
Slepý anděl
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 100 x 115 cm, sign. LD Hubatka
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hubatka
(1960)
V zajetí světla
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 100 x 90 cm, sign. PD Hubatka
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenek Hůla
(1948)
V slunci
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, 2012, 100 x 100 cm, PD Z. Hůla, malíř, sochař, absolvent AVU u prof. Součka, v roce 2002 habilitoval na VŠUP v Praze v oboru sochařství
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Budil
(1943)
Přátelé
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 65,5 x 56 cm, sign. PD BBudil, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Budil
(1943)
Zátiší s lebkou
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 1962, 40 x 50 cm, sign. PN Budil 62, rám, Bedřich Budil je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba jsou spojeny s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných a dějových kombinacích…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Placht
(1962)
V duchu letu
Položka č.: 142Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2000, 100 x 100 cm, sign. vzadu Otto Placht 2000, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Anderlová
(1977)
Indián
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2014, 50 x 70 cm, sign. vzadu Anderlová , absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
MICL
(1969)
Černé jezero
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2024, 90 x 135 cm, sign. PD MICL 24, MICL je sochař a malíř, absolvent Akademie výtvarných umění, představitel současné realistické malby. S realitou ve svých malbách však zachází velmi svévolně do té roviny, že se realita podobá spíše divokému snu. Typické jsou pro něj groteskní a ero…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
MICL
(1969)
Granátové ryby
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2022, 60 x 90 cm, sign. PD Micl, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO