Jana Reinerová
Dvorky Malé Strany (Sudek)
Položka č.: 275080Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:36
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Petr Fišárek
Mezipřistání
Položka č.: 227136Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:19
akryl, plátno, 2012, 70 x 50 cm, sign. LD Fišárek 2012, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Petr Fišárek
Kompozice IV.
Položka č.: 268281Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:14
olej, karton, 1997, 30,5 x 39 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Kompozice IX.
Položka č.: 268292Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:13
olej, karton, 1997, 30,5 x 38,5 cm, sign. PD Fišárek 97, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Kompozice XI.
Položka č.: 268294Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:10
olej, karton, 2003, 30,5 x 38,5 cm, sign. LD Fišárek 03, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Město
Položka č.: 268280Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:09
olej, karton, 2004, 30,5 x 36 cm, sign. LD Fišárek 2004, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Kompozice X.
Položka č.: 268293Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:06
olej, karton, 30,5 x 38,5 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Skramlík
(1860-1936)
Děti u krbu
Položka č.: 270108Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:40
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Fero Sivko
Zelenáč
Položka č.: 259956Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:36
akvarel, tuš, papír, 1967?, 29 x 40,5 cm, monogr. PD F. S., rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Viktor Ostapčuk
Karlův most
Položka č.: 277818Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:30
olej, tuš, plátno, 2001, 20,3 x 40 cm, sign. PD Vik. Ost., rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Pozdrav od čerta
Položka č.: 274523Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:27
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Navrátil?
Dvě postavy
Položka č.: 252537Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Položka č.: 258579Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:23
akvarel, papír, 1960, 39 x 29 cm, sign. PD Jana 60, rám, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Položka č.: 259863Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:22
akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 2013, 29 x 20 cm, sign. PD Jana 2013, rám, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Kompozice II.
Položka č.: 259864Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:21
pastel, velur, 1963, 30,5 x 22,8 cm, sign. LD Jana 63, rám, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
K. Krechler
Ludwig van Beethowen - Sonate pathétique
Položka č.: 266314Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:18
kresba jehlou v dřevě, vypalovaná a vyřezávaná, 1934, 36 x 28,5 cm, sign. na zadní straně K. Krechler 1934, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Božena Hliněnská - Khunová
(1906-1992)
Položka č.: 258286Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:11
olej, plátno, 1948, 60,5 x 50,5 cm, sign. PD B. Khunová 48, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Lia Ascoli
Řeholník
Položka č.: 276984Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:01
uhel, křída, papír, 25 x 19,2 cm, sign. LD L. Ascoli, zahnědlý a mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Artmen
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 264176Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:00
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Naděžda Synecká
(1926)
Zastavení
Položka č.: 268863Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:46
lept, 20,5 x 20 cm, sign. DU K. Synecká, pasparta, č. 28/100, na zadní straně štítek Dílo s popisem a razítkem čfvu, pasparta zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
Zdeněk Strouhal
(1939)
Ženský akt
Položka č.: 278338Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:45
suchá jehla, 1995, 14,5 x 19,5 cm, sign. PD Zd. Strouhal 95, rám, č. 18/28, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy, SVU Mánes a Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Maria la Roche
(1870-1952)
Marburg an der Lahn
Položka č.: 276280Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:41
litografie, 1897, 30 x 47,8 cm, sign. PD s věnováním z rokun 1908 Marie La Roche, značeno LD na kameni , rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Položka č.: 275879Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:24
litografie, 18 x 12 cm, sign. DU Halla, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Kampa
Položka č.: 273967Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:21
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova I.
Položka č.: 262815Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:20
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova II.
Položka č.: 262816Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:19
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova III.
Položka č.: 262817Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:18
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova IV.
Položka č.: 262818Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:17
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Oberthor
Babička
Položka č.: 268976Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:07
litografie, 1956, 25 x 20 cm, sign. PD K. Oberthor 56, pasparta bez skla, č. 12/16, Babička autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
František Volf
(1897-1983)
Zimní vesnice
Položka č.: 274525Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:52
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)