• Jindřich Štreit

    (1946)

    Jindřich Štreit (s věnováním a podpisem)

    No.: 260919

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:04

    tisk, plakát, 1989, 91 x 58 cm, DU podpis a věnování, DU věnování: Život je moc krásný a rozhodně stojí za to je žít Váš Jindřich ze Sovince, při okraji mimo tisk papír na několika místěch vyspraven průhlednou lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Rusek, Z. Prikryl, L. Jaluve…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    7 x pohlednice z Vysokých Tater

    No.: 260926

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:06

    7 x pohlednice, vzadu značeno Nákl. Kriváň, s.r.o. Bratislava, zadní strany čisté, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    8 x pohlednice z Rakouska ( Salzburg, Heiligenblut, Gossausee, Kaprun)

    No.: 260928

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:08

    8 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Dva lazaři a důstojník

    No.: 261065

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:10

    tuš na papíře, 15 x 13,5 cm, sign. PD JP, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Maják

    No.: 261066

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:12

    fix, papír, 15 x 19 cm, při levém okraji cca 2 cm natržený papír, poškození nezasahuje do kresby, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Benetka

    (1938)

    Ale Alfonsi, přestaň, vždyť takhle kdekdoi uvidí moji tajenku

    No.: 261073

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:14

    tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,9 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Benetka

    (1938)

    Vždyť jste přece říkal, pane promáři, že mám připravit vše na zašití pacientova břicha.

    No.: 261074

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:16

    tuš, akvarel, papír, 13,2 x 18 cm, sign. LU Benetka, zezadu razítko s číslováním, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Benetka

    (1938)

    Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!

    No.: 261075

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:18

    tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Benetka

    (1938)

    Tichý dům

    No.: 262620

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:20

    sítotisk, 80. léta, 19,5 x 29 cm, sign. PD Benetka, č. 11/12, vzadu popsáno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Benetka

    (1938)

    Marylin

    No.: 262622

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:22

    serigraphy, 80. léta, 21,5 x 34 cm, signed lower/left Benetka, small stains on a paer, yellowed, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Krebs

    (1948-2003)

    Nebuďte dotěrný, už jednou jsem vám řekla, že nejsem zlatá rybka...

    No.: 262623

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:24

    tuš, papír, 15,5 x 25,1 cm, nalepeno na papíru, na papíru drobné žluté flíčky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)

    No.: 262629

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:26

    dřevoryt, 8 x 5,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of the private school of A. Kalvoda, member of The Association of Moravian Fine Artists, vicechairman of The Union of Slovak Artists

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Martinová

    (1922)

    Klaun a pes

    No.: 262647

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:28

    litografie, 12,4 x 7,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the Academy of Fine Arts in Prague (AVU)

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Horký

    Horská krajina

    No.: 263402

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:30

    olej, plátno, 1938, 37,2 x 47,5 cm, sign. PD F. Horký 38, plátno napnuto na dřeveném rámu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zeď

    No.: 264444

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:32

    litografie, 34,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/46, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • A. Václav Mašek

    U svitu měsíce (návrh ilustrace)

    No.: 265764

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:34

    lavírovaná tuš, papír, 30 x 19,8 cm, nepatrně zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Kočky

    No.: 266379

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:36

    litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Paulus

    Horská scenerie

    No.: 266420

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:38

    olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Paulus

    Rybník

    No.: 266421

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:40

    olej, sololit, 1997, 33,5 x 51,4 cm, sign. D Paulus 97, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 750 CZK (32 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kytice v okně

    No.: 267115

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:42

    dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • S. Imramovská

    Slunečnice

    No.: 267116

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:44

    dřevoryt, 1974, 24 x 16,2 cm, sign. PD S. Imramovská 74, zažloutlý papír, pravý okraj papíru otřepen, PD a PH na papíru skvrna od vody, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Lahkým krokom

    No.: 267386

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:46

    tisk, plakát, formát A2 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of Fine Artist…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Zátiší s ovocem

    No.: 268775

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:48

    tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Na kraji vesnice

    No.: 268776

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:50

    olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniela Havlíčková

    (1946-1999)

    Střelnice

    No.: 269402

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:52

    lept, 49 x 59,5 cm, sign. DU D.Havlíčková , č. 28/90, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Domek s vysokým stromem

    No.: 269405

    Auction price: 1.700 CZK (71 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:54

    olej, plátno, 1951, 34 x 44 cm, sign. PD KO 51, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Elektrické sloupy

    No.: 269406

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:56

    olej, plátno, 34,5 x 29 cm, rám, uprostřed natržené plátno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mánes

    (1820-1871)

    Květiny

    No.: 269408

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:58

    tisk, plakát, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Španělské umění 14 - 16. století

    No.: 269409

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 19:00

    tisk, plakát, 1984, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Na Kokořínsku

    No.: 270416

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 19:02

    pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.