Pohled na Malou Stranu
No.: 680Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 13:51
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Holandsko
No.: 676Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 13:50
gobelín, 20 x 31 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Hotel
No.: 657Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 13:34
serigrafie, 1984, 30 x 8 cm, sign. LD Neprakta 84, č. 49/50, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 4.300 CZK (180 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Jiří Načeradský
Rozhovor
No.: 653Auction price: 3.200 CZK (134 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 13:24
litografie, 2010, 38 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Oldřich Kulhánek
Bohuslav Reynek
No.: 605Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 12:36
lept, 9,7 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, č. 7/200, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Oldřich Kulhánek
Tvář
No.: 604Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 12:35
litografie, 1988, 17 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 88, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Ladislav Kuklík
Akt na lavičce
No.: 595Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 12:26
tužka, papír, 1981, 11 x 8,5 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Last auctioneer: ID5**4 History of bids
Karel Kotrba
(1903-1969)
Sekretářka
No.: 577Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 12:08
akvarel, tuš, papír, 1956, 21 x 25 cm, sign. PD K. Kotrba 56, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Ladislav Kotas
(1910-1986)
Rybník v Dívčici
No.: 576Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 12:07
olej, plátno, 45,5 x 67 cm, sign. PD Lad. Kotas, rám, pohled na jihočeskou ves s rybníkem, obec Dívčice se nachází mezi Vodňany a Hlubokou nad Vltavou, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jan Konůpek
No.: 569Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 12:00
lept, 18,5 x 11,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 600 CZK (25 €)
Jan Konůpek
Dva zbrojnoši
No.: 566Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 11:57
lept, 12,1 x 8,9 cm, sign. PD Konůpek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 900 CZK (38 €)
Vladimír Komárek
Konvolut drobných grafik (PF, Ex libris,...)
No.: 562Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 11:53
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Peter Klúčik
Sen
No.: 550Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 11:44
lept, 1991, 11,7 x 16,7 cm, sign. PD P. Klúčik 1991, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Brunovsky, member of The Association of Graphic Designers G bod
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Josef Jíra
(1929-2005)
Oplakávání
No.: 538Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 11:32
litografie, 15 x 10,5 cm, sign. LN J. Jíra, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina
Ludmila Jiřincová
Smutná dívka
No.: 540Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 11:31
litografie, 13,2 x 9,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Žijeme strašně zajímavej život
No.: 539Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 11:30
tisk, 1978, 10,8 x 15,2 cm, sign. PD Jiránek 79
Current price: 600 CZK (25 €)
Josef Jíra
(1929-2005)
PF 1985
No.: 536Auction price: 200 CZK (9 €)
litografie, 15 x 10 cm, sign. PD J. Jíra, přání do nového roku od J. Jíry adresované Dr. Hrdinovi, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Jíra
(1929-2005)
Výčep
No.: 537Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 11:28
litografie, 15 x 10,3 cm, sign. DU J. Jíra, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina
Josef Jíra
(1929-2005)
Klanění tří králů
No.: 535Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 11:26
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Jíra
(1929-2005)
Ex libris
No.: 534Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 11:25
lept, 10 x 6,5 cm, sign. PD J. Jíra, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina
Current price: 800 CZK (34 €)
Jindra Husáriková
(1931-2016)
Na hřišti
No.: 516Auction price: 2.400 CZK (100 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 11:07
litografie, 2007, 68 x 49 cm, sign. PD J. Husáriková, rám, č. 35/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Ceramics in Teplice and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Bedřich Horálek
(1913-1981)
Most v Písku
No.: 503Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 10:54
litografie, 33 x 47 cm, sign. PD B Horálek, rám, autorský list, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Loukota, Svabinsky and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Hermína Henychová
(1899-1982)
Kytice Pivoněk
No.: 476Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 10:27
olej, plátno, 64 x 80 cm, sign. PD Henychová, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Ferdinand Engelmüller
(1867-1924)
Pražské střechy
No.: 447Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:58
litografie, 25,3 x 36,5 cm, sign. PD Engemüller, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Zdeňka Burgetová
Dívka s branami
No.: 419Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:30
litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 32/90, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Adolf Born
(1930-2016)
Exlibris Fr. Nepil
No.: 408Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:19
serigrafie, 1995, 14 x 8 cm, sign. DU ABorn 95, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Tomáš Bím
Lois
No.: 403Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:14
litografie, 1983, 21,8 x 15,2 cm, sign. DU Bím 83, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 800 CZK (34 €)
Jiří Balcar
(1929-1968)
Podzim
No.: 398Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:09
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Pavla Aubrechtová
No.: 395Auction price: 500 CZK (21 €)
kombinovaná technika, koláž, papír, 2009, 29 x 20,5 cm, sign. DU Pavla Aubrechtová 2009
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Arnet
(1906-?)
Potok
No.: 394Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:05
olej, karton, 20 x 28 cm, sign. LD Jos. Arnet, rám, žák prof. O. Nejedlého na pražské Akademii, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids