Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zrcadlení měsíce
Položka č.: 257819Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:04
litografie, 17 x 21,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 35/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)