Martin Salajka
(1981)
Hnízdo II
No.: 840Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:37
litografie, 2023, 21 x 15 cm, sign. PD Martin Salajka 2023, č. 83/150, the disciple of prof. M. Rittstein
Current price: 800 CZK (34 €)
Martin Salajka
(1981)
Chameleon
No.: 839Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:36
litografie, 2020, 14 x 14,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2020, č. 16/120, the disciple of prof. M. Rittstein
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Dalibor Říhánek
Kůň na pastvě
No.: 838Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:35
dřevoryt, 1981, 13,5 x 20 cm, sign. PD Říhánek 81, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. B. Dobias at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, prof. F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Řeřicha
(1872-1959)
Blánice: Nad Benešovským mlýnem
No.: 837Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:34
dřevoryt, ruční papír, 36,5 x 27 cm, sign. PD J. Řeřicha, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Koula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Jan Ryšánek
Konvolut osmi kreseb s folklorními motivy
No.: 836Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:33
pastel, akvarel, papír, 27,7 x 43,7, 42 x 27,7, 35,5 x 25,7, 27,7 x 44, 33 x 25, 41,5 x 27,4, 34 x 25, 53,6 x 29,5 cm, papíry celkově lehce zašlé, místy zažloutlé či vybledlé a s drobnými dírkami, některé papíry jsou lehce natržené, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jan Ryšánek
Konvolut pěti kreseb Vesnické postavy
No.: 835Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:32
5 x kresba (pastel. uhel, papír), 42,9 x 33,3, 44,3 x 34,6, 37,9 x 28,6, 18,2 x 15,1, 32,4 x 23,9 cm, rám, Švadlenka, Starší muž s doutníkem, Chlapec s větvičkou, Žena, Dívky v krojích, drobné oděrky na rámech, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Jan Ryšánek
Konvolut šesti kreseb Ženy a květiny
No.: 834Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:31
pastel, uhel, tuš, papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Ryšánek
Konvolut pěti kreseb s motivy krajiny
No.: 833Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:30
pastel, uhel, akvarel, křída, papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Rusňák
(1911-2001)
Begonie
No.: 832Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:29
Current price: 800 CZK (34 €)
Bohuslav Reynek
(1882-1971)
Stoupy
No.: 829Auction price: 1.500 CZK (63 €)
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 1955-56, 24,8 x 16,1 cm, z cyklu Don Quijote, pozdější otisk z původní desky, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID5**0 History of bids
Pavla Rousová-Vicenová
(1884-1939)
Pražský Hrad
No.: 831Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:28
lept, 32 x 24,5 cm, podpis Karel Muller PD nepatří autorce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Marina Richter
Hra na Romeo a Julii
No.: 830Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:27
lept, 2002, 17,5 x 25,7 cm, sign. Marina Richter 2002, rám, č. 50/95, na zadní straně štítek s popisem a razítkem Auditoris Bohemiae, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Bohuslav Reynek
(1882-1971)
Sen
No.: 827Auction price: 1.000 CZK (42 €)
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15,5 x13 cm, pozdější otisk z původní desky, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Ježíš a hodiny
No.: 828Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:25
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Bohuslav Reynek
(1882-1971)
Motýl
No.: 826Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:23
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,3 x 12,3 cm, PD značeno Tisk Reynek, značení v PD pochází od Daniela Reynek (1928-2014) - syna Bohuslava Reynka, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Bohuslav Reynek
(1882-1971)
Žebřík
No.: 825Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:22
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 13,3 x 8,7 cm, pozdější otisk z původní desky, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Zdeněk Rerych
No.: 823Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:20
bromostříbrná fotografie, 31 x 30,5 cm, sign. na zadní straně Rerych, 3/20, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Karel Rélink
(1880-1945)
Důvěrný rozhovor
No.: 822Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:19
akvarel, tuš, papír, 1928, 31,5 x 28,5 cm, sign. LD Karel Rélink 1928, rám, měřen výřez pasparty, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. V. Brožík at teh Academy of Fine Arts in Prague
Jana Reinerová
Okno mého ateliéru
No.: 821Auction price: 20.000 CZK (834 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:18
kombinovaná technika, plátno, 2007, 23,3 x 29 cm, sign. DU Reinerová, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Jana Reinerová
Večerní Pohořelec
No.: 820Auction price: 18.000 CZK (750 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:17
kombinovaná technika, plátno, 2005, 19 x 19,5 cm, sign. LD Reinerová, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Jana Reinerová
Třeboň
No.: 819Auction price: 18.000 CZK (750 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:16
kombinovaná technika, plátno, 2005, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Reinerová, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Jana Reinerová
Rodná krajina Gustava Mahlera
No.: 818Auction price: 3.900 CZK (163 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:15
litografie, 32,5 x 42,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 23/48, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Jana Reinerová
Panorama
No.: 817Auction price: 3.900 CZK (163 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:14
litografie, 32,5 x 41 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 117/160, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Jana Reinerová
Pohořelec
No.: 816Auction price: 3.900 CZK (163 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:13
litografie, 32 x 40,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 127/170, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Jana Reinerová
Anglické sídlo
No.: 815Auction price: 3.900 CZK (163 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:12
litografie, 32,5 x 40 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 4/28, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Jana Reinerová
Wagnerova vila
No.: 814Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:11
litografie, 33,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 7/55, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Jana Reinerová
Křížová cesta v Jeruzalémě
No.: 813Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:10
litografie, 37,5 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 58/60, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Jana Reinerová
Zkouška orchestru
No.: 812Auction price: 2.900 CZK (121 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:09
litografie, 27 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 23/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Jana Reinerová
Dům s dvěma komíny
No.: 811Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:08
litografie, 37,5 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Jana Reinerová
Loreta v noci
No.: 810Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:07
litografie, 17,2 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/60, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva