Adolf Born
(1930-1990)
Ex libris František Nový
No.: 5Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:34
litografie, 17 x 13 cm, sign. PD A. Born, č. 22/180
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Adolf Born
(1930-2016)
PF 1996 Tomáš Svoboda
No.: 4Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:33
litografie, 1995, 21,3 x 10,7 cm, sign. PD A Born, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Adolf Born
(1930-2016)
PF 2000 Tomáš Svoboda
No.: 3Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:32
litografie, 1999, 21,4 x 10,5 cm, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Tomáš Bím
Pozvánka na tradiční setkání
No.: 2Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:31
serigrafie, 28 x 19 cm
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Adolf Born
(1930-2016)
PF 2016 Tom Svoboda
No.: 1Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:30
litografie, 2015, 21 x 10,5 cm, sign. LD ABorn, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Nástěnný kalendář 2004
No.: 30Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 01. 2024 18:32
nástěnný kalendář, 13x tisk, 42 x 29,7 cm, Rychnov nad Kněžnou, Jiřímu Šlitrovi (1924-1969) k osmdesátinám , kompletní, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
František Tichý
(1896-1964)
Nástěnný kalendář 1976
No.: 31Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 01. 2024 18:30
nástěnný kalendář, 13x tisk, 48 x 32 cm, kompletní, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Jakub Schikaneder
(1855-1924)
Nástěnný kalendář 1999
No.: 29Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 01. 2024 18:28
nástěnný kalendář, 7x tisk, 42 x 59,5 cm, kompletní, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Vasilij Kandinskij
(1866-1944)
Nástěnný kalendář 1996
No.: 16Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 01. 2024 18:15
nástěnný kalendář, 13x tisk, 57,5 x 47 cm, kompletní, listy vytrhány, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Iva Hüttnerová
Nástěnný kalendář 2014
No.: 7Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 01. 2024 18:06
nástěnný kalendář, 13x tisk, 34 x 24,5 cm, kompletní, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Sklencka at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Michal Gabriel
Postavy
No.: 44Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2024 16:13
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Různí autoři
Konvolut grafik a kreseb
No.: 84Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 18:26
40 x drobná grafika, kresba, 25x signováno, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Kristus s trnovou korunou
No.: 86Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 18:25
mezzotinta, akvarel, 19 x 14,5 cm, sign. PD A. J. Alex, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Různí autoři (Tondl, Silovský, Kovář, Kabát)
Hollar
No.: 85Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 18:24
18x litografie, 8,5 x 7 / 9,7 x 14,5 cm, 17x signováno, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Zdeněk Mézl
Flora a fauna
No.: 79Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 18:18
dřevoryt, 1984, 14,7 x 12 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Zdeňka Burgetová
Malá noční hudba
No.: 68Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 18:07
litografie, 1999, 21 x 14 cm, sign. PD Z. Burgetová 99, č. 1/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
H. Schneidrová
Lidová madona
No.: 53Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:52
podmalba na skle, 28 x 19 cm, rám, na zadní straně štítek s popisek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
H. Schneidrová
Adam a Eva
No.: 51Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:50
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Konvolut exlibris
No.: 40Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:45
7x litografie, 8,9 x 6,8 / 12,8 x 7,5 cm, vše sign. DU VladSuchánek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The H…
Current price: 3.100 CZK (130 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Josef Čapek
No.: 39Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:38
litografie, 1987, 14 x 11 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 101/150, Pamětní list k oslavě 100 narozenin Josefa Čapka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fin…
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID3**4 History of bids
Kamil Lhoták
Přístaviště
No.: 34Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:36
lept, 2009, 8 x 10,2 cm, sign. PD Kamil Lhoták II. 9, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Kamil Lhoták
(1912)
Signovaná reprodukce malby
No.: 32Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:31
tisk, 31 x 22 cm, sign. DU Kamil Lhoták, rám, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Oldřich Kulhánek
Ruce
No.: 30Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:29
litografie, 1985, 23 x 13,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1985, Pamětní list k poctě žitotního jubilea národního umělce Karla Svolinského čestného člena SSPE , na zadní straně skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture…
Oldřich Kulhánek
Vojtěch Preissig
No.: 29Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:28
litografie, 1986, 16 x 7,5 cm, sign. DU Old. Kulhánek 86, Exlibris RNDr. K. Samšiňák, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ota Janeček
Dívčí profil
No.: 26Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:25
linoryt, 1988, 6,8 x 4,7 cm, sign. DU Ota Janeček, PF 1989, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID5**4 History of bids
Ota Janeček
Na loďce za úplňku
No.: 25Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:24
litografie, 1956, 8,5 x 6,1 cm, sign. DU Ota Janeček 1956, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Adolf Born
(1930-2016)
Na houpacím křesle
No.: 19Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:21
serigrafie, 1991, 19 x 15,5 cm, sign. DU Aborn, Pamětní list účastníkům valného schromáždění SČB dne 18. května 1991, podpis Františka Dvořáka, při pravém okraji místy zašpiněný papír, LD roh ohlý, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, …
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Stařík
No.: 20Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:19
lept, 1954, 16,6 x 8 cm, sign. PD Čepelák, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Tomáš Bím
Piknik
No.: 17Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:16
litografie, 13 x 7 cm, sign. PD Bím, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study
Current price: 500 CZK (21 €)
Viktor Stretti
(1878-1957)
V kavárně
No.: 7Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:06
litografie, kolem r. 1905, 26 x 38 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C. Marr and P. …
Last auctioneer: ID4**9 History of bids