• Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét dívky

    No.: 278307

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 16:58

    pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD H. Tredon, lehce ušpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Nahá dívka

    No.: 278333

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:00

    lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Tanečnice

    No.: 278515

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:02

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    No.: 279622

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:04

    litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal 67, č. 82/100, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design i…

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    PF 1938 Paulusovi

    No.: 280481

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:06

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Ludvík Souček

    (1926-1978)

    Ze Severní Koree

    No.: 280787

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:08

    fotografie, 17 x 22 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Windsorský zámek

    No.: 280794

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:10

    Current price: 170 CZK (8 €)

  • Jaroslav Fabinger

    (1899-1942)

    Začtený

    No.: 282412

    Auction price: 2.400 CZK (100 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:12

    Current price: 2.400 CZK (100 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    No.: 282413

    Auction price: 2.600 CZK (109 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:14

    tuš, papír, 1968, 39,3 x 29,3 cm, sign. PD Olga Čechová 86, rám, při okrajích lehce zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Rossman and Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. K. Svolinsky and A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Pr…

    Current price: 2.600 CZK (109 €)

  • Karel Hlaváček

    (1874-1898)

    Rybník v podhůří

    No.: 282414

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:16

    tempera, karton, 1955, 31,5 x 41,5 cm, sign. PD Hlaváček 1955, rám, na rámu drobná poškození, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Jan Novopacký?

    (1821-1908)

    Hory

    No.: 282415

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:18

    tuš, papír, 18,5 x 32 cm, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

  • Zdeněk Kudělka

    (1921-1992)

    Tanečnice

    No.: 282416

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:20

    pastel, papír, 1960, 31 x 23 cm, monogr. LN ZK 60, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Benda and A. Strnadel

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Jan Kodeš

    Podpis Jana Kodeše z Davis Cupu 1966

    No.: 282417

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:22

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Různí autoři

    Podpisy hokejistů Sparty na pohledu ze Sibiře

    No.: 282418

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:24

    12 x podpis na pohlednici, Kašťák, Adamec a další hokejisté Sparty, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Dana Zátopková

    (1922-2020)

    Podpis Dany Zátopkové a dalších

    No.: 282419

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:26

    12 x podpis, podpisy na gramofonové desce vydané Supraphonem pro Ministerstvo kultury a Československý olympijský výbor, 1976, na desce skladby od B. Smetany, A. Dvořáka, L. Janáščka, J. Suka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • František Jákl

    Mariánské lázně

    No.: 282420

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:28

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Vrátný?

    No.: 282421

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:30

  • Václav Nedomanský

    Fotografie s autogramem

    No.: 282422

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:32

    fotografie, 1975, 12,5 x 9 cm, podpis V. Nedomanského, bývalý československý hokejový útočník který roku 1974 emigroval do Toronta kde nastupoval za tým Toronto Toros, do roku 1983 odehrál 6 sezón v NHL, bellevue photo, odřená horní část, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Martina Navrátilová

    Pohlednice s podpisem

    No.: 282423

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:34

    pohlednice, 1973, 9,5 x 14 cm, podepsaná pohlednice Martinou Navrátilovou a Renátou Tomanovou, obě tenistky spolu v roce 1975 získali historicky první vítězství ve Fed Cupu pro ČSSR, pohlednice prošlá poštou, bez výrazného poškození, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Gabriel Štrba

    Mimozemšťan

    No.: 282424

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:36

    lept, 1989, 49,5 x 32 cm, sign. PD G. Štrba 1989, autorský tisk, papír lehce zažloutlý, u horního okraje a dolního rohu papír lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Nový most ve Windsoru

    No.: 282425

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:38

    litografie, 1858, 30 x 41 cm, značeno PD na kameni J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s několika zahnědlými skvrnkami, LD mimo tisk skvrna od vody, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Sedící žena

    No.: 282426

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:40

    lept, 9,8 x 6,5 cm, sign. PD J. Kotík, z období Skupiny 42, lehce zažloutlý, zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Benda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda, constituent member of Skupina 42

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Růže s motýlem

    No.: 282427

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:42

    olej, plátno, 1997, 22 x 34 cm, sign. PD Z.M. Nováková 97, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. F. Cubr at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague, member of The Czech Chamber of Architects, UVU, The Association of Architects of Interiors and JUV

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

  • Dana Jandová

    (1930-2014)

    No.: 282428

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:44

    linoryt, 40,3 x 30 cm, sign. DU J. Jandová, č. 5/12, mírně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Vlajka

    No.: 282429

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:46

    Current price: 750 CZK (32 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Přelet

    No.: 282430

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:48

    Current price: 750 CZK (32 €)

  • Roman Karpaš

    No.: 282431

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:50

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Stanislav Jurík

    (1948-1993)

    Penzion svět III.

    No.: 282432

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:52

    lept, akvatinta, 25,5 x 23 cm, sign. PD Stanislav Jurík 1990, č. 11/30, v horní části při okraji zažloutlý pruh, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Hluboš

    Zasněžená Praha

    No.: 282433

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:54

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Alois Moravec

    Kachny na rybníce

    No.: 282434

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:56

    litografie, akvarel, 1959, 11 x 17,5 cm, sign. PD A. Moravec, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, Th…

    Current price: 250 CZK (11 €)