• Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Comtesse Anna de Noailles: Het zal lang licht vanavond zijn

    No.: 636

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Sergej Alexandrovič Jesenin

    (1895-1925)

    Ervín Neumann: Tančící safír

    No.: 635

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

  • Jaroslav Dajč

    Jaroslav Seifert: Podzim

    No.: 634

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    bibliofilie, sign. lept ve frontispisu J. Dajč, vyd. Josef Dolívka, Kostelec na Hané, 2004, jako 36. sv. ed. Réva, volné listy v pův. ob., ex. 17/50, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Toufr, Bulant, Kos and Hylis at The Institute of Education in Jihlava, prof. Hadlac…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Jiří Němec

    (1932-2001)

    Únos Európy (Mýtus - divertimento k filozofii dějin)

    No.: 633

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    bibliofilie, s podpisem auora na tit. listě a na ručním papíře vyd. Dauphin, Praha, 1994?, jeden z pouhých 50 výtisků v tomto provedení, pův. clpl. vazba, 136s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • František Igor Vik

    (1895-1957)

    Marcel Jouhandeau: Astaroth aneb Noční návštěvník

    No.: 632

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    bibliofilie, 4x litografie a úprava Fr. Vik, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1930, v edici Atlantis, sv. 7., ex. 56/150 na tuzemském japanu, přel. B. Reynek, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 67s., mírně se odlepující hřbet, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Lorenc

    (1919-1999)

    Dominique Janvier: Mezi Nilem a Vilainou

    No.: 631

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Vít Obrtel

    (1901-1988)

    Jan Čep: Vigilie

    No.: 630

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Ferdinand Stiebitz

    (1894-1961)

    O Janově Apokalypse

    No.: 629

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Josef Solar

    (1896-1977)

    Viktor Dyk: Děs z prázdna

    No.: 628

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    bibliofilie, vyd. Sfinx B. Janda, Praha, 1932, ex. 24/50 na Simili Japanu, v umělecké vazbě J. Solara, obs. I. díl: Děd Václav Šaroch (posmrtné vydání, více nevyšlo), upr. A.B. Kohout, clkžn. vazba se zlacením, 296s., hřbet a růžky desek lehce odřeny, jinak velmi pěkný, dobrý stav, Aantiqari.at Radh…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Sutnar

    (1897-1976)

    Fotografie vidí povrch

    No.: 427

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    kniha, 2x podpis v tiráži Ladislav Sutnar a Jaromír Funke! (s dovětkem Praha v červnu 1935), vyd. Státní grafická škola, nákladem Družstevní práce, Praha, 1935, pův. brož, bez paginace, drobně odřený hřbet, jinak nad míru dobře zachovalý exemplář!, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

  • Bohuslav Brouk

    (1912-1978)

    Jazyková komika

    No.: 426

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    kniha, podp. s dedikací na patitulu Bohuslav Brouk (s datací k 19. říjnu 1941), vyd. Václav Petr, Praha, 1941, ob. Karel Černý, pův. brož, 120s., mírně rozvolněná brož, jinak velmi dobře zachováno, včetně pův. pásky s obsahem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Karel Vlach

    (1911-1986)

    Program koncertů

    No.: 425

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skok daleký

    No.: 282974

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:00

    linoryt, 1960, 28,2 x 47 cm, sign. PD Salajka J. 60, rám, č. 1/20, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Borec na kajaku

    No.: 282975

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:02

    linoryt, 35,2 x 50,3 cm, sign. PD Salajka J., rám, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sprint

    No.: 282976

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:04

    linoryt, 1965, 35,5 x 45,5 cm, sign. PD Salajka J. 65, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skok vysoký

    No.: 282977

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:06

    linoryt, 33,5 x 45,5 cm, sign. PD Salajka J., při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skok vysoký

    No.: 282978

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:08

    barevný linoryt, 1965, 33,5 x 45,5 cm, sign. PD Salajka J. 65, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Běžci

    No.: 282979

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:10

    linoryt, 31,5 x 45,2 cm, sign. PD Salajka J., při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Volejbal

    No.: 282980

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:12

    linoryt, 30,3 x 32,9 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Šerm

    No.: 282981

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:14

    linoryt, 33,8 x 25,3 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skok o tyči

    No.: 282982

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:16

    linoryt, 1961, 50,3 x 34 cm, sign. PD Salajka, č. 2/20, utržený roh, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Střelec

    No.: 282983

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:18

    linoryt, 1961, 46,2 x 36,1 cm, sign. PD Salajka J., č. 2/10, utržený roh, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Běžec

    No.: 282984

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:20

    linoryt, 40,7 x 27 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Běžci

    No.: 282985

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:22

    linoryt, 39,4 x 30,1 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hod kladivem

    No.: 282986

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:24

    linoryt, 46,8 x 34 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hod kladivem

    No.: 282987

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:26

    linoryt, 50,3 x 35,2 cm, sign. PD Salajka J., při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hod oštěpem

    No.: 282988

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:28

    linoryt, 46,3 x 36,1 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skok vysoký

    No.: 282989

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:30

    linoryt, 50,2 x 35 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Ragby

    No.: 282990

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:32

    linoryt, 1962, 38 x 27,5 cm, sign. PD Salajka 62, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Finiš

    No.: 282991

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:34

    vyškrabávaná tuš, 1980, 36,5 x 23,5 cm, sign. DU Salajka 80, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 650 CZK (28 €)