Bedřich Budil
Terárium
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Odhadní cena: 45 000 - 55 000 CZK
Bedřich Budil
Autoportrét
Položka č.: 223Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Odhadní cena: 40 000 - 50 000 CZK
Vincent Venera
Kompozice II.
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Odhadní cena: 6 000 - 8 000 CZK
Vincent Venera
Kompozice I.
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Václav Bláha st.
(1922-2021)
Slza
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Odhadní cena: 14 000 - 16 000 CZK
Otto Placht
Démon v tanci
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Odhadní cena: 150 000 - 170 000 CZK
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Upoutaný Prométheus
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Odhadní cena: 12 000 - 14 000 CZK
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Pole s hlídacím domkem
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
lept, kombinovaná technika, 47 x 33,3 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 2/10, Grafika Pavla Sukdoláka je abstraktní kompozicí plnou symbolických tvarů a geometrických prvků, kde dominuje kontrast mezi zemskými a nebeskými motivy. Útvary v centru obrazu, evokují strukturu krajinu, zatímco barvy, jako j…
Tomáš Bím
Červená pramice
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
Jakub Špaňhel
(1976)
Lustr
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
serigrafie, 2007, 43 x 29 cm, sign. PD Špaňhel, č. 31/100
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Odhadní cena: 4 000 - 6 000 CZK
Jakub Špaňhel
(1976)
Růže
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
serigrafie, 2003, 46 x 30,5 cm, sign. PD Špaňhel, č. 58/100
Jakub Špaňhel
(1976)
Chrám
Položka č.: 213Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Marko Čermák
Vánoce Rychlých šípů
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
Marko Čermák
Širokko
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Marko Čermák
Jan Tleskač
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Marko Čermák
Bratrstvo Kočíčí pracky
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Marko Čermák
Rychlé šípy
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 95/100, Marko Čermák je český kreslíř a hudebník. Jeho komiksy se objevovaly v časopisech ABC, nebo Kometa. Nejznámější je však zejména díky svým ilustracím pro komiks Rychlé šípy od Jaroslava Foglara. Skupina pěti kamarádů, kteří jsou hlav…
Zdeněk Miler
(1921-2011)
Ostrůvek z mušlí
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
akvarel, tuš, běloba, tužka, papír, 27,8 x 21,5 cm, rám, Zdeněk Miler byl slavný český režisér, animátor a výtvarník, nejvíce známý jako tvůrce oblíbené postavičky Krtečka, která si získala srdce dětí i dospělých po celém světě. Svou kariéru zahájil po druhé světové válce v barrandovském studiu Brat…
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Odhadní cena: 24 000 - 28 000 CZK
Zdeněk Miler
(1921-2011)
Krtek a zvířátka
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
litografie, 2011, 24 x 32 cm, sign. PD Zdeněk Miler 2011, č. 48/150, Zdeněk Miler byl český ilustrátor, režisér a výtvarník animovaných filmů. Filmy pro děti se Zdeněk Miler zabýval od roku 1949 a věnoval jim rozhodující část celé své filmové tvorby. Je autorem světově známé postavy Krtečka, který s…
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Chřipkové období
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
tuš, papír, 21 x 14,2 cm, Text: "Eště že seš to ty, já už se bála, že mě klátí chřipka!", Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Odhadní cena: 5 000 - 7 000 CZK
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Místní pomatenec
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
akvarel, tuš, koláž, papír, 27,8 x 23,8 cm, Texty: "To je místní pomatenec, zabloudil tu, když šel v pětapadesátým z průvodu a vod tý doby se s ním nikdo nebaví! / Ameriku hrůza jímá za námi je rudá Čína"; na zadní straně technické poznámky: DIKOBRAZ 11 TITUL originál velikost., Antikvariá…
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Sklapla past
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
tuš, papír, 18,9 x 28,6 cm, Text: "To na nás musely nastražit ty kurvy myšácký!", Antikvariát Dlážděná
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Valčík na rozloučenou
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
akvarel, tuš, papír, 14,5 x 28,2 cm, sign. na zadní straně J. Vyčítal, Text: "On už je prostě takovej, vždycky , než se do nich pustí, tak jim zahraje "Valčík na rozloučenou"!", Antikvariát Dlážděná
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Zmáselněná
Položka č.: 201Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
tuš, papír, 20,3 x 21,5 cm, Text: "Zatáhl mě do své mlékárny a tam mě zmáselnil!", Antikvariát Dlážděná
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Na pláži
Položka č.: 200Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
akvarel, tuš, papír, 12,5 x 20,3 cm, na zadní straně značeno J. Vyčítal, Antikvariát Dlážděná
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Do pekla
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
akvarel, tuš, papír, 1981, 27,5 x 28 cm, sign. LN Neprakta, rám, vzadu věnování Haničce k vánocům 1981 s pěkným pozdravem Neprakta, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Odhadní cena: 35 000 - 42 000 CZK
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Muchomůrka zbělená (hlízovitá, jarní) Amanita phalloides subsp. verna
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
tuš, akvarel, papír, 33 x 45 cm, návrh na osvětovou pohlednici, vydala zdravotnická správa MNO v roce 1974, pro potřebu zdrav. výchovy, ve spolupráci s ing. M. Smotlachou, vzadu razítko Naprakta, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Odhadní cena: 15 000 - 18 000 CZK
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Muchomůrka zelená (hlízovitá) Amanita phalloides
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Martin Kuriš
(1973)
Račte si přát víno?
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
olej, plátno, 2017, 40 x 60 cm, sign. na zadní straně Martin Kuriš 2017, rám, Jízda panovníka do královského města Berouna připomíná Karlovo putování po zemi mezi lidem prostým. Karel IV. mimo to, že byl velmi pobožný, měl rovněž smysl pro detail, a tak i na tomto obraze se můžete setkat s detaily, …
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Odhadní cena: 13 000 - 15 000 CZK
Martin Kuriš
(1973)
Víno napříč staletími
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
olej, plátno, 2017, 40 x 60 cm, sign. na zadní straně Martin Kuriš 2017, rám, Obraz s klečící ženou v modrém šatu před samotným králem v okolí hradu Karlštejn. Obraz symbolizuje zejména příběh o víně z dob boha Dionýsa, který ve stručnosti praví o tom, kolik toho vypiješ, takové bude tvé chování a t…