-
Ladislav Hojný
(1944)
Lysolaje
No.: 276860Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:32
tuš, papír, 2007, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný Lad., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
-
Ladislav Hojný
(1944)
Českomoravská vysočina
No.: 276859Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:30
tuš, papír, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
-
Ladislav Hojný
(1944)
Líšnice
No.: 276858Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:28
tuš, papír, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., drobná skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276787Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 15:34
litografie, 24 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276778Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 15:18
litografie, 26,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
No.: 276773Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 15:10
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
No.: 276758Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:50
litografie, 23 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
No.: 276756Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:46
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížané
No.: 276754Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:44
litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276747Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:32
litografie, 25 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Strašák
No.: 276742Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:26
litografie, 26 x 22 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
No.: 276738Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:20
litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
No.: 276729Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:10
litografie, 20 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
U baru
No.: 273825Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:06
lithography, 19 x 25 cm, lower/left signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Klapka
No.: 273820Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:00
lithography, 24,7 x 20 cm, lower/left signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Kotrba
Hokejista
No.: 276954Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 23:00
tužka, papír, 27,9 x 21,3 cm, sign. LD Kotrba, zašlý, místy lehce ušpiněný papír, místy žluté skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Neznámý autor
Tajuplný les - návrh ilustrace
No.: 276939Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 22:40
zkušební tisk , 21,6 x 9 cm, rožky mírně ohnuté, při okrajích stopy po papírové pásce , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Oldřich Dudek
(1946)
Vánoční stromeček
No.: 276922Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 22:28
tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Padej odsud! Pod tímhle stromem jsem se narodil!, na papíře černé šmouhy, levý horní roh papíru lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
-
Dušan Pálka
(1942-2011)
U moře
No.: 276901Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 21:46
tuš, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, dole text: No konečně! - Kdybyste nepřijeli jednou, dvakrát, ale už jsme vás začali podezřívat, že k moři nejezdíte zásadně!, rohy ohnuté, po stranách ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
-
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Káně rousná (samice)
No.: 276899Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 21:42
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a místy na papíře hnědé skvrnky, viditelný - zašpiněný okraj tiskové deky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschre…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Včelojed lesní (samice, mladá)
No.: 276898Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 21:40
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a několik hnědých skvrnek mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli př…
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Včelojed lesní (samec, mladý)
No.: 276897Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 21:38
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj papíru, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis všech ptáků v živých…
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Krahujec obecný (malá samice, mladá)
No.: 276894Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 21:32
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemihl fen: pinx: et fc:, zažloutlý okraj papíru a místy hnědé skvrnky mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis všec…
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Neurčený autor
Čas tikl oponou a žene se zapnout tipec! ( PF 1997)
No.: 274631Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 20:50
uhel, tuš, papír, 20,2 x 29,9 cm, sign. PD, papír přeložen do formy přání na dvou místech, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
-
Jiří Novák
Hudební excentrik
No.: 269955Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 20:06
litografie, 18,2 x 12,6 cm, sign. DU Novák, papírová pasparta, č. 16/66, zezadu pasparty autorské razítko, lehce tmavší papír v místech, kde grafiku nezakrývala pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
-
Ludmila Mazancová
(1944)
Podzimní stromy
No.: 268073Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 19:30
akvarel, pastel, papír, 2006, 24,7 x 16 cm, sign. PD Mazancová 2006, pasparta, vyskleno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
A. Neurčený autor
Oráč
No.: 267434Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 19:20
dřevoryt, 27,5 x 26 cm, sign. PD, rám, v dolní části ušpiněno, pasparta zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
-
Dagmar Hochová
(1926-2012)
Dagmar Hochová dětem
No.: 267380Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 19:08
tisk, plakát, 57 x 80 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros v Domě dětské knihy na Perštýně 31.5. -21.6.1980, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Martin Benka
(1888-1971)
Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)
No.: 266866Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 18:40
dřevoryt, 8 x 5,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of the private school of A. Kalvoda, member of The Association of Moravian Fine Artists, vicechairman of The Union of Slovak Artists
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neurčený autor
Zesnulý
No.: 265813Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 18:28
suchá jehla, 12 x 11,7 cm, sign. PD , papírová pasparta, papír zašlýa místy ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids